Stranica 51 od 986 PrvaPrva ... 41495051525361101151551 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 501 do 510 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    to i mene buni..nisam nikad išo odmah drito na gromove..naravno da "pokušavam" opljačkat neke resse sa falangama..sad koliko je to uspješno i nie baš pored teuta...gledajući okolinu i da pljačkam 30 sati na dan nebi uspio uzet tu količinu ressa koja je potrebna za groma u tih 5-6 dana koliko je njima trebalo za groma...ne želim ni ja osuđivat nikog..niti osuđujem nekog..samo oćem reč da gledano iz moje perspektive to se ne čini baš moguće...al evo sad vidim i jednog na ++ sa 70 popa i gromom..no to je sad već u igri 12 dana a ne 5 :cerek: tako da to mi se čini oke...samo ono mi neš preuranjeno haha no nebitno sad...možemo vjerovat i ne...ja ćem se odlučit za to da ne vjerujem
    mogao je dobiti push....od saveza ili multi aca..najjednostavnije da ne razbojaš puno lješnjak:zeko:

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    mogao je dobiti push....od saveza ili multi aca..najjednostavnije da ne razbojaš puno lješnjak:zeko:
    ma samo sam htio da to netko kaže...jer to napravit je nemoguća misija...lješnak se neda ne brini :cerek:

Član foruma Sea Shepherd's Avatar
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Ja samo znam da tamani nečije gorštake sudeći po napadačkim bodovima jel...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    Pa uvijek se mores kefati protiv mega koalicija i naci nekoga ko ce se fightati kontra njih.

Ja znam da cijeli ++ nebu ujedinjen, a niti bu neko tak lako nas ocistio kak si misli i opet famozno najvaljuje ciscenje
    nitko ne najavljuje čiščenje,to je samo u vašim pametnim glavicama ....
    ako misliš na ovo da ++ ne bu ujedinjen na našu grupaciju onda se opet varaš i tu bacaš kosti bezveze
    a od vas očekujemo da nam uljepšate ovaj server,ne očekujemo odmah čiščenje jer bi to bilo predosadno...koliko god ti pljuvao po nama mi ipak vas respektiramo ..

p.s. mi smo se prošli server kefali protiv vaše megakoalicije pa znam kako vam je

ma samo sam htio da to netko kaže...jer to napravit je nemoguća misija...lješnak se neda ne brini :cerek:
    za svoje nesposobnosti nemoj okrivljavat druge da imaju multiče...u mom savezu dvoje ljudi već ima gromove,a nemaju više od 100 popa....to je sve stvart taktike i dajem ruku u vatru da nemaju multiča
    p.s. nije im išao ni jedan push
    Citat Citat od Sea Shepherd Vidi post
    Ja samo znam da tamani nečije gorštake sudeći po napadačkim bodovima jel...
    vrijeme gorštaka lagano istječe....

netko je rekao da mu je čudan server kada je gal u top 10...ekipa pa server nije čudan nego prejadan i presiromašan te me niš ne čudi...ali to je nažalost takva stvar u hrvata,kada je s1 ovako siromašan bojim se kakvi če biti ostali serveri....ovo je definitivno zadnji server za mene
    Uređeno od strane dadozg (24.11.10 um 08:27 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

čuj sve je moguće samo je susjedstvo bitno skidam kapu tom dečku i da ga je pola servera pushalo(što uopće nije bitno)... ali kad uzmeš u obzir koliko je pobio čini se da ima par aktivnih teuta u okolici ili više slabije aktivnih što su sada super farme . iako nije bitno kako je do gromova došao,nego što će s njima učiniti...za sad mu ide koliko vidim super,pa nek samo nastavi...

e da zašto nebi gal mogao biti u top pljačkašima ili rimljanin... ak je netko igrao prvi s4 gal je među prvima napravio drugo selo i bio jako dugo u top napadačima i na dobrom rangu, sad nemogu se točno sjetiti nicka,ali mislim da je nešto tipa oluja...

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ovo je definitivno zadnji server za mene
    kao i prošli s1
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

e mene sad zanima jedna stvar..možda sam glup..možda neznam igrat..možda neznam brojat :cerek: al otkud liku grom na nekih 50-60 popa...s obzirom da ima gromove na tom popu briem da mu je proizvodnja negdje oko početka gradnje sela..kee je sad on popljačko falangom tu količinu ressa da u 6-7 danu servera ima gromove..heroja groma..znači tu je i dvorac heroja jesam početnik i jesam njub...pa sad ako tu ima neki iskusni gal da mi može pojasnit i reč da je to moguće i kako je to moguće
    nemoguće bez pomoći drugih suigrača
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma Chvarak's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    nemoguće bez pomoći drugih suigrača
    ne nužno, dobro je netko gore napisao, ako se teuti uspapče može se

ja računam da bi ih mogao imati do kraja tjedna a regal sam se sa par dana zakašnjenja, dakle cca 10 dana od reganja a nisam u savezu i igram solo uz s2 iz zafrkancije i sa goldima od zadataka samo za hranu jer inaće bi minus bio prevelik

što sve ide u prilog onome kaj je dado napisal da je server fakat u banani kao i zadnja 3-4 koji su startali na .hr domeni

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    čuj sve je moguće samo je susjedstvo bitno skidam kapu tom dečku i da ga je pola servera pushalo(što uopće nije bitno)... ali kad uzmeš u obzir koliko je pobio čini se da ima par aktivnih teuta u okolici ili više slabije aktivnih što su sada super farme . iako nije bitno kako je do gromova došao,nego što će s njima učiniti...za sad mu ide koliko vidim super,pa nek samo nastavi...

e da zašto nebi gal mogao biti u top pljačkašima ili rimljanin... ak je netko igrao prvi s4 gal je među prvima napravio drugo selo i bio jako dugo u top napadačima i na dobrom rangu, sad nemogu se točno sjetiti nicka,ali mislim da je nešto tipa oluja...

recimo da iz prve ruke sam saznao kako je skupio bar 200 bodova kad me kontrirao sa 55 TT-ova xD
    al dobro nije bitno ovaj server je ionako bio za fun... uzivajte u daljnjoj igri

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

pol ekipe me očito ne kuži...za dadu sam znao da neće pa mi za njega nie ni čudno hahaha čuj dado za tog tvog igrača znam da ima groma al već sam gore napiso on ga ima 10-12 dan servera a ovaj lik ga ima 5. dan servera..stoga nemoj pričat gluposti odmah nego pročitaj i razmisli kee pišeš...moja nesposobnost je moja nesposobnost i ja stojim iza nje...ja ne zadirem u tvoju nesposobnost pa te molim da se i ti okaniš moje nego di smo stali..nie stvar u napadačkim bodovima i sada već u broju gromova i pljački..lako je natuć napadačke kad imaš groma...i heroja...batine padaju ko pokošene..lako počistiš teute...ako nisu zadeffani...znači ovoj sad statistici se uopće ne čudim..svaka čast dečku...nego je poanta u tome da se čudim što se 5. dan ima gromove ako me itko ovdje razumije ili je većina ko naš dadek

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

pol ekipe me očito ne kuži...za dadu sam znao da neće pa mi za njega nie ni čudno hahaha čuj dado za tog tvog igrača znam da ima groma al već sam gore napiso on ga ima 10-12 dan servera a ovaj lik ga ima 5. dan servera..stoga nemoj pričat gluposti odmah nego pročitaj i razmisli kee pišeš...moja nesposobnost je moja nesposobnost i ja stojim iza nje...ja ne zadirem u tvoju nesposobnost pa te molim da se i ti okaniš moje nego di smo stali..nie stvar u napadačkim bodovima i sada već u broju gromova i pljački..lako je natuć napadačke kad imaš groma...i heroja...batine padaju ko pokošene..lako počistiš teute...ako nisu zadeffani...znači ovoj sad statistici se uopće ne čudim..svaka čast dečku...nego je poanta u tome da se čudim što se 5. dan ima gromove ako me itko ovdje razumije ili je većina ko naš dadek
    neznam sta se vi cudite...chosen ima 1.2milje popljackano u 2 i pol dana ovog tjedna...prosli tjedan 700k...da je dobio tisucinu pusha samo od popljackanog mogo je imat kate vec...a ne gromove...

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave