Stranica 52 od 986 PrvaPrva ... 242505152535462102152552 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 511 do 520 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    nego je poanta u tome da se čudim što se 5. dan ima gromove ako me itko ovdje razumije ili je većina ko naš dadek

pa sta je tako cudno sto za 5 dana ima gromove??? pa vecina boljih galskih igraca ima gromove kroz 5-6 dana,vjerujem da ovaj ima golda tako da vjerojatno nema problema s razvijanjem ...

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ebate opet svi ko tudumi...nie stvar u chosenu i u pljački od toga gala sad...nego čime je popljačko da ima 5 dan groma..jel igraš ti gala?opljačko je sa falangom tu količinu ressa?a rego se na početku servera?onda mu je susjedstvo banana..nema teuta...i kao što sam reko ima ih bar 15 neaktivnih koji daju samo njemu za falangu..koja fala bogu može hrpu toga odniet ma zaboravite očito ste svi profići koji to mogu napravit..evo ja priznam neznam igrat i nemogu to :patkica:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

ebate opet svi ko tudumi...nie stvar u chosenu i u pljački od toga gala sad...nego čime je popljačko da ima 5 dan groma..jel igraš ti gala?opljačko je sa falangom tu količinu ressa?a rego se na početku servera?onda mu je susjedstvo banana..nema teuta...i kao što sam reko ima ih bar 15 neaktivnih koji daju samo njemu za falangu..koja fala bogu može hrpu toga odniet ma zaboravite očito ste svi profići koji to mogu napravit..evo ja priznam neznam igrat i nemogu to :patkica:
    jesi procito moj post...da je dobio pusha tisucinku od onog sto se savez popljakco od pocetka servera...ima gromove...a vjerojatno je bilo u interesu saveza da ima gromove sto prije da kolje gorstake...

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    jesi procito moj post...da je dobio pusha tisucinku od onog sto se savez popljakco od pocetka servera...ima gromove...a vjerojatno je bilo u interesu saveza da ima gromove sto prije da kolje gorstake...
    to stoji...ispričavam se...tek kavu pijem pa nisam još sav svoj htjedoh reč kao što sam i reko da je to sam napravit nemoguća misija..ustvari vjerovatno i je moguća al ti se mora poklopit hrpa toga...a možda mu se i poklopilo tko zna da bi to bilo tako susjedstvo mora biti ebena idila..s time da nema teuta koji znaju igrat
    Uređeno od strane magath26 (24.11.10 um 12:25 Uhr)

Član foruma Sea Shepherd's Avatar
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Ako čovjek nema multiacc i ako ga je zbilja savez pushao, ja čovjeku a to sam i prije rekao skidam kapu.

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    nemoguće bez pomoći drugih suigrača
    pol ekipe me očito ne kuži...za dadu sam znao da neće pa mi za njega nie ni čudno hahaha čuj dado za tog tvog igrača znam da ima groma al već sam gore napiso on ga ima 10-12 dan servera a ovaj lik ga ima 5. dan servera..stoga nemoj pričat gluposti odmah nego pročitaj i razmisli kee pišeš...moja nesposobnost je moja nesposobnost i ja stojim iza nje...ja ne zadirem u tvoju nesposobnost pa te molim da se i ti okaniš moje nego di smo stali..nie stvar u napadačkim bodovima i sada već u broju gromova i pljački..lako je natuć napadačke kad imaš groma...i heroja...batine padaju ko pokošene..lako počistiš teute...ako nisu zadeffani...znači ovoj sad statistici se uopće ne čudim..svaka čast dečku...nego je poanta u tome da se čudim što se 5. dan ima gromove ako me itko ovdje razumije ili je većina ko naš dadek
    Bez pusha saveza, samo sa svojim farmanje za 7 dana sam imao gromove. Farmao s falangama (mislim da sam ih imao 30 tak a nisam ni 50 popa imao). A ja vidim koliko sam pritom griješio jer prvi puta igram gale, pa stoga zašto ne bi netko imao gromove za 5 dana ako mu pljačka ide dobro???? Nemojte sudit prema sebi, uvijek ima netk opuno bolji
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

nitko nikome ne sudi..nikog se ne optužuje...nego se vodi rasprava jel to moguće i kako je moguće...i pri toj raspravi normalno je da svatko ima svoje mišljenje...eto tvoje je mišljenje da se može ja nemogu jer uviek je tu neki teut koji dere okolo...a sad da radim 50 falangi ti gromovi mi bi se još više odužili

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

nitko nikome ne sudi..nikog se ne optužuje...nego se vodi rasprava jel to moguće i kako je moguće...i pri toj raspravi normalno je da svatko ima svoje mišljenje...eto tvoje je mišljenje da se može ja nemogu jer uviek je tu neki teut koji dere okolo...a sad da radim 50 falangi ti gromovi mi bi se još više odužili
    Malo sreče, malo iskustva, puno aktivnosti i eto sve se može. Ja nemam tu sreču jer oko mene sve teuti saveznici jer Dado da može napravil bi savezništvo i sa ekipom sa s2 sa ++ kvadranta
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ekipa pa server nije čudan nego prejadan
    nemoj tako, meni baš odlično na -- i mislim da server bude super, super :cvijece i proljece:

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ma moze se i u 5 dana bez problema. osobno mi je oko 7-8 dana trebalo na drugom s1 za gromove. Dosta farmi i neaktivni teuti pored tebe i sve se moze.
    sa rimom je jos lakse, koliko se sjecam svinjogoj je na drugom s3 vec drugi tjedan sa rimom bio u top 7 pljackasa.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57