Stranica 538 od 986 PrvaPrva ... 38438488528536537538539540548588638 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,371 do 5,380 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    ma dado sto ti je nema sanse da ovi krenu na njih ipak su ovi prejaki za cijeli server vidis kako nas razbijaju, mislim da cemo sutra koletivno da brisemo acc...samo eto jos ovo deffa da nam pobiju i to je to jer kako su krenuli kud god dodju nalete na deff tako da nece bas dugo nam trajati
    ma nema veze papiga, eto idemo mi otvoriti javni natjecaj za deff
    Uvjeti:
    1. deff min. lvl15
    2. kolicina nije bitna, sve sto dodje , dobro dodje
    3. tajnost zajamcena
    4. hrana i stan osigurani
    5. vlasnicima besplatna cuga na festi 07.05.
    6. za ostale informacije i detalje moze na pvt.

pod geslom: "Farme svih zemalja ujedinite se" :cerek:

eto mislim da nisu strogi uvjeti a s obzirom da znamo da ima koji besposlicare, pa neka zarade malo.
    Da se ne bi netko naljutio ali barem eto javno objavljujemo natjecaj, mislim bolje nego tajno skupljati offove po serveru i slati ih u predciscenja.( kod nas manjak deffa, a kod nekih manjak offova)
    Uređeno od strane drogan (03.05.11 um 09:02 Uhr)
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma dado sto ti je nema sanse da ovi krenu na njih ipak su ovi prejaki za cijeli server vidis kako nas razbijaju, mislim da cemo sutra koletivno da brisemo acc...samo eto jos ovo deffa da nam pobiju i to je to jer kako su krenuli kud god dodju nalete na deff tako da nece bas dugo nam trajati
    ma znam,ipak ste vi farme kako trubi velika večina i kak je rekao jedan član kikiriki koalicije maximalno mjesec dana ste još na serveru....samo su se malo zaletili koliko čujem uljuljani u svoju brojčanost..kvantiteta za zamjenu kvalitete :( možda da pitaju THE da im posudi ultra igračinu Tristana?

@rudlavi

eto baš o tome govorih... taj svemirski brod je prošli server bio uz tebe i tad smo ti bili dobri,sad kad si okrenuo kaputić i otišao onom smijehu od saveza sad ti nije više dobar....

p.s. može na privat neki report?

dobio reprte,hvala...sad kužim ogorčenost rudlavog nego kaj kikiriki koalicija nije sposobna barem dva vala poslati u sekundu
    Uređeno od strane dadozg (03.05.11 um 09:19 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma shimzofremnik's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

@mrno
    ako nemozes sam sacuvat mali art idi ubij se
    I don't like the drugs but the drugs like me

Član foruma FlLASH!'s Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    domek mi smo omiljeni njegovom veličanstvu Tristanu pusti ga...ipak smo nas dvojica farme i njuberi,a njegovo veličanstvo Tristan največi travijanski mag u povijesti...samo zanimljivo kak se uvijek uvali u jake saveze...prvo valhala pa THE i sad na kraju PC...

@The Bryach

potpis...u biti svi su oni takvi u kikiriki koaliciji,znaš kak se kaže našla krpa zakrpu
    @rudlavi

bravo samo tako nastavi pa mi možda uzmeš primat največeg laprdala na forumu,veoma si blizu..zanimljivo kako okrečeš priču kak tebi paše buahahahhahahahah

nego ima kakvih novosti,jesu več krenuli THE&Žuja na kikiriki koaliciju?bar dobijam info da tamo sad vlada tuga i žal kaj nisu uspijeli dovabiti the sebi...pa sad traže neke druge jer ih je ipak premalo za njiove mogućnosti...
    Bas nemate smisla za humor ni THE ni Valhalla nisu jaki savezi, za PC ne znam, nisam igrao tamo samo zajbavah malo. Necu valjda u LZN u igrat -.- . I nikad nisam rekao da ste njuberi. Ti si nesposoban i nekvalitetan igrac, al nisi njuber. Dokaz tome je da te "kikiriki" izbacio sa servera, na ovaj ili onaj nacin, nema to veze sa srecom nego nesposobnosti da ostanes na serveru
    BORIS DEŽULOVIĆ: Kako se Steven Seagal upisao u HDZ

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

A bilo je vrijeme da napokon nest negdlje slozite :palčina: , morali smo i mi izvesti losu akciju, nist mal predaha za jedne i druge, pa s novim snagama natrag :to victory:

mi nebumo bome prekinuli sukob i isli koalirati sa savezima s kojima smo u ratu
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od FlLASH! Vidi post
    Bas nemate smisla za humor ni THE ni Valhalla nisu jaki savezi, za PC ne znam, nisam igrao tamo samo zajbavah malo. Necu valjda u LZN u igrat -.- . I nikad nisam rekao da ste njuberi. Ti si nesposoban i nekvalitetan igrac, al nisi njuber. Dokaz tome je da te "kikiriki" izbacio sa servera, na ovaj ili onaj nacin, nema to veze sa srecom nego nesposobnosti da ostanes na serveru
    hmhm
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma FlLASH!'s Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    hmhm
    ahahahahahha cekao sam te al necemo skretat van s1
    BORIS DEŽULOVIĆ: Kako se Steven Seagal upisao u HDZ

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Čemu sad tu vallhala he he.Nego ja moram očito proučit neke stvari iz psihologij. Jer kako drugačije da objasnim dadi, da je upravo on prvi prekinuo sa bojnom , sa kojom je imao potpisan dogovor mi nismo,al smo imali dogovor o nenapadanju.Da bi sad mi bili izdajnici koji su se udružili sa soni moni.TI dado si prekinuo savez i doveo do raspada meni je žao ako to ne kužiš i neču više o tome ni riječi progovorit tvoj brod je raskinuo savezništvo i okrenuo kaput ne mi.Al nečemo više o tome vrijeme če pokazat ko kolko vrijedi.

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Usput biserima koji komentiraju napad na drugi kvadrant samo jedna stvar.Prije komentara treba pogledat izvještaj,jer se stalno navode nekakvi imperijanci i rimljani.Ja kolko znam još u rimljane nisam prešao.

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Usput biserima koji komentiraju napad na drugi kvadrant samo jedna stvar.Prije komentara treba pogledat izvještaj,jer se stalno navode nekakvi imperijanci i rimljani.Ja kolko znam još u rimljane nisam prešao.
    rudlika,ti baš zoveš vraga

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57