Stranica 54 od 986 PrvaPrva ... 444525354555664104154554 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 531 do 540 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

nadam se da se zabavaljate...

jer je sve manje igrača na travianu ... :S
    Old crew 2007|2008 - RRSAF - Travian retired.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Deceiver Vidi post
    Kakve veze ima kad je ušao u savez, naravno da je pushan i naravno da je i pljačkao. Organizirani su i očekujem od njih i prve kate uskoro :gamer:

pushan nije dapace bio je u ratu s chosenom veoma dugo sa nekim igracima tako da definitivno ne lupajte...covjek je jednostavno dobar igrac i prestanite traziti isprike za njegovu igru...

Član foruma Chvarak's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Emilito Vidi post
    pushan nije dapace bio je u ratu s chosenom veoma dugo sa nekim igracima tako da definitivno ne lupajte...covjek je jednostavno dobar igrac i prestanite traziti isprike za njegovu igru...
    mislim da moramo odvojiti kategoriju dobar igrač od no-lifera

gle ja vjerujem da puno ljudi ovdje (koliko god se međusobno nazivali farmama) možemo svesti pod nazivnik dobrih igrača. Ali ono što dobre razlikuje od vrhunskih je 24/7 aktivnost, i pod time ne mislim da se ulogirate svakih pol sata nego da se uopće ne odlogiravate

i opet velim može se bez saveznog pusha i bez multiacceva imat gromove vrlo brzo, e sad za 5 dana... na nekom konkurentnom serveru ne ali ovdje me to uopće ne čudi

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Tome272 Vidi post
    Tošo nemoj zezati...teutonci sve ukradu...znam ja iz vlastitog iskustva :dance:

Ovo bi mogao biti zanimljiv server...dosta dobrih saveza se skupilo......:harmonikaš:

na -/- sigurno neće biti dosadno

ovisi kakvi teuti
    pravom galu su dosta 4-5 pravih farmi koje nitko ne farma, a to se dogada, govorim o vlastitom iskustvu
    falange su mozda spore, al da se dici dosta ressa za gromove
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Uobičajeno

jeste se uvatili gromova i gotovo prema mojoj računici za razvit gromove je potrebno 19500 resursa plus rudnici hrane koje moraš podignit a sad kakve su pljačke u prvih tjedan dana neznan točno ali eto sve se može kad se oče...neznan jeli dotični igrač bija jedan od onih farmera oaza ili je prima pusheve bilo od saveza ili od multi acc-a ali to ništa ne umanjuje njegov rezultat jer neki sa svim pushevima svita nebi imali gromove u tako kratko vrime jer jedina i največa tajna je aktivnost

a na dosadašnjim serverima smo bar imali stvarno dosta primjera ranog razvijanja eto ima oluja sa prvog s4 koji je bija gal, nezdrav na prošlome s4 je kao rimljanin bia pljačkaš i odma u drugom tjednu je ima imperatorise ako se nevaram, i djecomlat je gal prvi na serveru pokaza kate ali nisam siguran jeli ih snješko ima prvi, vader je na s2 prošlome ima kate 13. dan servera, domo je ja mislin isto ko gal bija dosta dobar u početku koliko se sičan tako da ima stvarno puno primjera a jedina je tajna u aktivnosti i malom faktoru koji če donijeti prevagu sad jeli to srića ili nešto drugo...

Uobičajeno

Citat Citat od filozof Vidi post
    svi bi nesto lamentirali na temu gromova, a jedino sema je ulozil 2 min i izracunal nekaj konkretno. ljudi pa nismo u saboru da se tak razgovaramo

recimo, ides po zadacima i nakon kaj dignes g.zgradu na 3 laganini prema gromekima. treba ti 9450 za 30 falangi za pljackanje i jos 18295 da bi prvi grom ispao van - ukupno 27745. falanga je za pljackanje jednako brza ko i gorstak, samo nosi pola manje resa (35/60). ako se dobro sjecam u prvom punom tjednu je bilo i preko 100k opljackanih resa kod top 10 igraca. za razvit 1. groma je dovoljna i trecina toga.
    tak da se moze to bez beda solo napravit sam treba malo srece kod farmanja jer su falangama i gorstaci problem kad naidju na njih u pljacki.
    tako je i ključna i največa razlika je 2/3 koje teuti vide u skrovištu...eto zato po meni bit pljačkaš sa teutima na početku može svako ali bit sa galima može samo umjetnik

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Još jedan grom u top 10 heroja servera :pivo:
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    čestitke kolega jako dobar hoff
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    biče da su platile batine :cvijece i proljece:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hik majstore...car si....branitelju iz SONI saveza vise srece drugi puta...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave