Stranica 554 od 986 PrvaPrva ... 54454504544552553554555556564604654 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,531 do 5,540 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...art posebna potrošnja je bio poklonjen žujama od strane igrača sins saveza koji je zatim viđen da igra u THE/Žuja koaliciji, još nekolicina igrača je prešla iz sins u Žuje; svi oni imaju detaljan info o bitnim i manje bitnim stvarima u sins savezu: def, off, aktivonst, koga se obično defa , itd...
    ...što je najbolje ti igrači koji su prešli u Žuje i dalje imaju svoje defere u SINS savezu i uz to i dalje kakav-takav info
    ...bit će najbolje da na sebe primjeniš ovu svoju: "ne lupetaj o nečemu o čemu nisi informiran"
    i di je problem u tome?
    spijanje je nemoralno? mislim, svi sve znamo, tako je to danas na .hr serveru...

sto se tice koga se obicno defa - zalosno je da uvijek deffate iste ljude, dapace, prezalosno i prelose
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

...art posebna potrošnja je bio poklonjen žujama od strane igrača sins saveza koji je zatim viđen da igra u THE/Žuja koaliciji, još nekolicina igrača je prešla iz sins u Žuje; svi oni imaju detaljan info o bitnim i manje bitnim stvarima u sins savezu: def, off, aktivonst, koga se obično defa , itd...
    ...što je najbolje ti igrači koji su prešli u Žuje i dalje imaju svoje defere u SINS savezu i uz to i dalje kakav-takav info
    ...bit će najbolje da na sebe primjeniš ovu svoju: "ne lupetaj o nečemu o čemu nisi informiran"
    art poklonjen?prelazi sinsa u žuje?
    to su isključivo vaše krivice.da se razumijemo ne opravdavam to,ali ljudi igrajte.Iako su sins trenutno najslabija karika,znam da se tamo krije jako puno dobrih igrača.animirajte ih,igrajte,riješite se špija...
    Ukoliko sam dobro upoznat imate jednog igrača koji vrijedi doslovno kao jedan savez,iskoristite ga

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    art poklonjen?prelazi sinsa u žuje?
    to su isključivo vaše krivice.da se razumijemo ne opravdavam to,ali ljudi igrajte.Iako su sins trenutno najslabija karika,znam da se tamo krije jako puno dobrih igrača.animirajte ih,igrajte,riješite se špija...
    Ukoliko sam dobro upoznat imate jednog igrača koji vrijedi doslovno kao jedan savez,iskoristite ga
    Evo ga na kako se hvalisa ...tko će koga nego sam sebe
    Dr-u ,znam da si odličan igrač, al mislim da si pretjerao ,toliko baš nisi dobar da vrijediš kao jedan savez

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    i di je problem u tome?
    spijanje je nemoralno? mislim, svi sve znamo, tako je to danas na .hr serveru...

sto se tice koga se obicno defa - zalosno je da uvijek deffate iste ljude, dapace, prezalosno i prelose
    ...nigdje nisam napisao da je špijanje nemoralno i sl..
    ...samo sam napomenuo da ga je bilo kao i poklanjanja arteva
    ... i to da SINS loše igra sam također već napomenuo kao i igrači sinsa ovdje na forumu
    ...samo komentiram događanja u igri i na forumu
    ..malo je čudno da žuja/the napada sins koji ionako gubi u ratu sa pip/rare
    ...u biti žuja/the odrađuje posao od pip/rare koji su im izravni konkurenti u završnici, sins nema ni nekih zanimljivih arteva ...bzvz
    ...hedonizam jača organizam....

Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Evo ga na kako se hvalisa ...tko će koga nego sam sebe
    Dr-u ,znam da si odličan igrač, al mislim da si pretjerao ,toliko baš nisi dobar da vrijediš kao jedan savez
    e nix,nix-u poplavi luđaka u the koaliciji,tebe sam držao među rijetkima koji su normalni,a sad ovo

no u sinsima zaista postoji igrač koji je one man ally,jedino ako nije neki fejker,a mislim da nebi trebao biti po brojkama

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    e nix,nix-u poplavi luđaka u the koaliciji,tebe sam držao među rijetkima koji su normalni,a sad ovo

no u sinsima zaista postoji igrač koji je one man ally,jedino ako nije neki fejker,a mislim da nebi trebao biti po brojkama
    Hehehehe
    Evo vidiš da si se prevario .
    Zezam te malo ,ali samo malo
    Vjerujem da ima

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

...nigdje nisam napisao da je špijanje nemoralno i sl..
    ...samo sam napomenuo da ga je bilo kao i poklanjanja arteva
    ... i to da SINS loše igra sam također već napomenuo kao i igrači sinsa ovdje na forumu
    ...samo komentiram događanja u igri i na forumu
    ..malo je čudno da žuja/the napada sins koji ionako gubi u ratu sa pip/rare
    ...u biti žuja/the odrađuje posao od pip/rare koji su im izravni konkurenti u završnici, sins nema ni nekih zanimljivih arteva ...bzvz

treba se koalicija prvo uigrati i zagrijati
    nemos odjednom kreniti na najjace, prvo nek ljudi steknu povjerenje i morala
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    treba se koalicija prvo uigrati i zagrijati
    nemos odjednom kreniti na najjace, prvo nek ljudi steknu povjerenje i morala
    šteta što je svemirski brod prebrzo izletio iz galaksije hr1
    sad moramo izvlačiti ceduljice na koga drugog

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Koja si ti bahatlija
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno