Stranica 558 od 986 PrvaPrva ... 58458508548556557558559560568608658 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,571 do 5,580 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jutro kaj ima novog osim rudlavog koji i dalje pokušava uzet primat od mene ....

nego meni se smijali i proglašavali me dilerom sela,a gledajući ovih dana analizator u bezimenoj koaliciji sela se preprodaju ko blesava,svaki dan neko izađe iz saveza na tri dana i uzme selo savezniku pa se vrati nazad
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    a tko onda nije u konkurenciji za pobjedu?
    obzirom da su nabrojani skoro svi savezi

ako nista drugo, dobili smo zgodan zajednicki nazivnik za the/zuja koaliciju, kinezi
    ima ih jos...npr. bojna

Citat Citat od overdose Vidi post
    Desava se, da je sins se pokazao ko bolji savez
    I da obicno ne deffate par igraca (zna se koje)
    Mozda bi situacija bila malo drukcija
    da su se pokazali bolji...tesko da bi krenuli na njih..da slucajno ne budete u zaostatku za ostalim savezima u utrci za ww

a ipak ste culi koga deffaju...eh...sto ga vi u toj vasoj cirkuskoj koaliciji muljate sami sebe jedan kaze ne znamo nista...drugi kaze znamo...mozete i otvoreno reci da ste dobili info...pa nije sramota koristiti spije nego obzirom daste vase bratstvo i jedinstvo prosirili na pip/rare...tko je sljedeci ?

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Pa procitaj malo postove
    Izjava "koga se obicno deffa" je njihova be moja
    I da da su bili jaci nebi se krenulo na njih
    Dal smo mi krivi za njihov polozaj na serveru?
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    Pa procitaj malo postove
    Izjava "koga se obicno deffa" je njihova be moja
    I da da su bili jaci nebi se krenulo na njih
    Dal smo mi krivi za njihov polozaj na serveru?
    ...ja sam mislio da se do pobjede dolazi slabljenjem konkurencije a ne napadanjem najslabijeg saveza na serveru; SINS saveza, koji je prijetnja sam sebi
    ...ovako ispada da radite uslugu pip/rare savezu i to za đaba jer ako me sjećanje ne vara u SINS i nema nekih zanimljivh arteva tipa BO koji u žuja/the kronično nedostaju
    ...jedino napetost oko SINSa je da li će sa servera prije biti torpedirani oni ili 1.Bojna
    ...mislim da će SINS barem tu osvojiti prvo mjesto
    ...a ako postoji dogovor između žuja/the i pip/rare i to se prešučuje, u potpunosti razumijem taj potez
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dadyo jesi ti u SINSima?? pa plačeš brate mili i cviliš kao da su na sinse krenule snago NATO sa Osama Bin Ladenom na čelu...

nego kakva je situacija na ++ ?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    dadyo jesi ti u SINSima?? pa plačeš brate mili i cviliš kao da su na sinse krenule snago NATO sa Osama Bin Ladenom na čelu...

nego kakva je situacija na ++ ?
    ...oojj, dadek; pustili te na forum opet,a?
    ...nije baš da cvilim već sam postavio jednostavno pitanje; koju korist ima žuja/the u tamburanju sinsa?
    ...na moje čuđenje neki su odmah krenuli drvljem i kamenjem
    ...e sad ne znam jel tebe smeta moja znatiželja ili što sam se udaljio od +/+ tematike?
    ...mislim da je vrijeme da ti ponovo svima nama a i njima objasniš kako je loš taj soni/moni savez, kakve su to varalice i kako bi ih ti sam pregazio samo da nisi vezan kodeksom časti i date riječi

P.S: nemoj zaboravit spomenut kapute
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...oojj, dadek; pustili te na forum opet,a?
    ...nije baš da cvilim već sam postavio jednostavno pitanje; koju korist ima žuja/the u tamburanju sinsa?
    ...na moje čuđenje neki su odmah krenuli drvljem i kamenjem
    ...e sad ne znam jel tebe smeta moja znatiželja ili što sam se udaljio od +/+ tematike?
    ...mislim da je vrijeme da ti ponovo svima nama a i njima objasniš kako je loš taj soni/moni savez, kakve su to varalice i kako bi ih ti sam pregazio samo da nisi vezan kodeksom časti i date riječi

P.S: nemoj zaboravit spomenut kapute
    haha, vidim da ovi ljudi nemoze podnosit tvoju pravu istinu. hehe. i mene bas zanima zasto bas na SINS. a THE/RF su proslorunde cistili Zuje, Sexy Zoo, 1.Bojna. jel znas da cim pojavio nazguls1982 a Zuja su uplasili i molili THE za saveznistvo

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od domo33 Vidi post
    haha, vidim da ovi ljudi nemoze podnosit tvoju pravu istinu. hehe. i mene bas zanima zasto bas na SINS. a THE/RF su proslorunde cistili Zuje, Sexy Zoo, 1.Bojna. jel znas da cim pojavio nazguls1982 a Zuja su uplasili i molili THE za saveznistvo
    prosla runda je bila prosla runda...ova je nesto drugo...makar bi trebala biti...

zasto sins ? vjerojatno zato jer su najslabiji...sto je i potvrdeno od strane nekih clanova cirkus koalicije...na jace se ocito nisu usudili ko zna...mozda je i the molio zuju za saveznistvo...

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...
    ...jedino napetost oko SINSa je da li će sa servera prije biti torpedirani oni ili 1.Bojna
    ...mislim da će SINS barem tu osvojiti prvo mjesto
    zasto mislis da ce 1.Bojna biti torpedirana i tko ce ju to torpedirati mislim da smo mi ipak malo tvrdji orah nego su neki mislili
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    zasto mislis da ce 1.Bojna biti torpedirana i tko ce ju to torpedirati mislim da smo mi ipak malo tvrdji orah nego su neki mislili
    kakvo ti je to pitanje ? pa the/zuja ce vas torpedirati...kao i cili server moraju pomoci vecim konkurentima cisteci njihovo dvoriste od slabijih saveza na kvadrantu...da ne bi bili u zaostatku u ww fazi u odnosu na te iste saveze kojima ciste dvorista

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave