Stranica 559 od 986 PrvaPrva ... 59459509549557558559560561569609659 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,581 do 5,590 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    kakvo ti je to pitanje ? pa the/zuja ce vas torpedirati...kao i cili server moraju pomoci vecim konkurentima cisteci njihovo dvoriste od slabijih saveza na kvadrantu...da ne bi bili u zaostatku u ww fazi u odnosu na te iste saveze kojima ciste dvorista
    e to je onda nesto drugo jbg kud ces protiv kineza kad ih ima ko rusa
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od domo33 Vidi post
    haha, vidim da ovi ljudi nemoze podnosit tvoju pravu istinu. hehe. i mene bas zanima zasto bas na SINS. a THE/RF su proslorunde cistili Zuje, Sexy Zoo, 1.Bojna. jel znas da cim pojavio nazguls1982 a Zuja su uplasili i molili THE za saveznistvo

Domek ! Kak glava ?
    Imaš kakvo objašnjenje za ovu pojavu, katanje sinsa ? Pošto si propagiral priču da je žuja u tajnom savezništvu s njima..
    For The Price !

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Iskreno ova pitanja kak glava ne stoje baš.A ovo o savezima pa sam savez žuja i the je bio nemoguč događaj u koj su se mnogi na ovom serveru zaklinjali.Vid vraga ipak su spojivi.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Salahad Itmijan Vidi post
    Domek ! Kak glava ?
    Imaš kakvo objašnjenje za ovu pojavu, katanje sinsa ? Pošto si propagiral priču da je žuja u tajnom savezništvu s njima..
    otpuzivat da lazem nesto, pa sta dobivam od toga? nisam rekao da imate saveznistvo s SINS. nego 100 spija u SINS, tako kad raspadne a oni idu kod vas. slabi ste. samo uzimate igrace a akcije jako malo. a ti, suti. i bolje da odgovaras na pitanja sto kaze dadyo.
    Uređeno od strane domo33 (11.05.11 um 19:18 Uhr)

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Iskreno ova pitanja kak glava ne stoje baš.A ovo o savezima pa sam savez žuja i the je bio nemoguč događaj u koj su se mnogi na ovom serveru zaklinjali.Vid vraga ipak su spojivi.
    A tko se to zaklinjao?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

otpuzivat da lazem nesto, pa sta dobivam od toga? nisam rekao da imate saveznistvo s SINS. nego 100 spija u SINS, tako kad raspadne a oni idu kod vas. slabi ste. samo uzimate igrace a akcije jako malo. a ti, suti. i bolje da odgovaras na pitanja sto kaze dadyo.
    tako je domek svi su slavbi,jedino si ti jak jesi to frustriran kaj si dobio cipelu od svojih THEovaca čiji si bio glasnogovornik na početku servera? hahhahahahahaha

@Anita

svaka čast za post koji je nestao brzinom munje

nego ima kakvih novosti sa ++ koordinata? jel kikiriki koalicija još uvijek složna ili ima nekih njihovih bisera,navikao sam da me uveseljavaju sa svojim biserima sad su samo rudlavog pustili na forum ;(
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

joj majko prica i pricica o kinezima i nasim planovima
    ako vam ja mogu u kratko prezentirat:
    razbijemo sins (ove slabije igrace), to dovede do rusenja morala kod ostalih, ti ostali se u strahu za svoja naselja prikljuce nama. Nakon toga sklopimo saveznisto s PIP/RARE, te skupa idemo na ONI/SONI koaliciju. Nakon sto njih razbojemo, ulazimo u saveznistvo s 1. Bojnom, i skupa s HARD idemo na Izabrane. Nakon toga izbacimo hard iz koalicije, i svi skupa ih skatamo. Onda izbacimo bojnu, pa njih srusimo, nakon toga PIP/RARE, i njih razbijemo (zaboravio sam napomenit da ce u svim akcijama nasi offovi ic zadnji tako da ostane vojske za ovo ciscenje poslije). I nakon toga THE i Zuja zarate međusobno, a dark se sad registrira, i u miru naprave WW.
    Eto, ugrubo slijed događaja od sada pa nadalje

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    zasto mislis da ce 1.Bojna biti torpedirana i tko ce ju to torpedirati mislim da smo mi ipak malo tvrdji orah nego su neki mislili
    ...ma ja to malo uveličam, teatralnosti radi ali nije da 1.Bojnoj baš cvjetaju ruže
    ...možda Vas spasi def od nekih bivših saveznika ili nekoga kome je u interesu da što duže opstanete i kakvu/takvu štetu oni/nav-u nanesete
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

a ti, suti. i bolje da odgovaras na pitanja sto kaze dadyo.

:S
    Kaj sad hoćeš, da budem tiho ili da odgovaram na pitanja ? :S
    For The Price !

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dado pa ti ne igraš il ipak igraš.Mongi ti znaš ko se zaklinjal osim toga neki se možda sječaju da sam prije nekog vremena napomenuo da bi moglo nastat novo pivo kaj se toga tiče,dado još si preblizu sa brodom leti srečo dalje.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave