Stranica 571 od 986 PrvaPrva ... 71471521561569570571572573581621671 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,701 do 5,710 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

ak gledamo samo danas, tu je li la ko je bolje prosao, mozda mal bojna...

No sjeca se kakadu da smo se vec kucali , i biti ce jos kucanja ipak se igramo
    I sam bi ga podsjetil da se prisjeti kak su mu stajale bojne prije 2 mjeseca, a kako sada.
    A sta ce biti za mjecec dva, to cemo tek vidjeti

mozda i mi puknemo
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ma kakadu kak ne kužiš velvetića oni su u dobitku sad buju brzo vabili druge saveze

mislil sam da če dobitkom NAVa napokon neš bit od njih,ali bili smijeh od saveza te ostali smijeh od saveza buuuu

aj aj ja sam čuo da ste dobijali deff i od SINSa i od chosena i od žuja i od the i od ..... najpopularniji ste na serveru
    Možeš li mi točno navesti tko je od THE slao deff ?
    Kad već pišeš javno , daj mi nabaci imena i pravi dokaz¨! .
    Stvarno nije fer od tebe da pišeš ne istine na ovom mjestu .
    Ako griješim prosvijetli me , al nemoj edit !
    Uređeno od strane shido (13.05.11 um 01:33 Uhr)

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    krivo misliš.......
    u pravu si rekli ste mjesec dana, ali i to je proslo
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

eh tu nabrajate sve i svasta
    bitno da je krvi do kolena
    dado fala na pusi ali ja nisam taj tip
    jos si duzan pive i pive za odlazak sa servera

jura necem ja nikakve pive, znas ti dobro kaj ja mislim o svemu
    Uređeno od strane gamacid (13.05.11 um 00:12 Uhr)
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

kako je ono bilo na pocetku ? s jedne strane kvadranta mala skupinica soni/oni koja od pocetka govori da su se dosli igrati...pa sta bude bude...a s druge strane multikulturalna uber megakoalicija otpocetka satavljena od nekoliko saveza...preko 500 acc...sa samo jednim ciljem...osvajanjem servera i planom ciscenja kvadranta u mjesec dana...kad ono server trenutno ni priblizno tim planovima...nekada mala skupinica soni/oni se malo prosirila...jos uvik stabilno stoji na svojim koordinatama...a ona velika megasuperuber koalicija na koljenima...vec sada odustala od svetog cilja...osvajanja ww-a...kako god zavrsile akcije dalje...oni/soni i kompanija su vec pobjedili vjerojatno ce im trebati vremena da pociste kvadrant...ne zato jer je bojna toliko jaka...vise jer drugima odgovara da bojna potraje sto duze...pa ce deff dolaziti sa raznih strana...ugl. i jedni i drugi ce se vjer ok zabaviti do kraja...za razliku od nekih koji su brze bolje da ne budu u zaostatku za drugima sklopili saveznistvo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

eto to je ono kaj mi pricamo razigrani
    pitaj decke iz onija koji igrali prosli s1 i tamo smo se svi dobro zabavili
    jest da je kao cilj igre postavljen taj ww ali mislim da je vecini igraca zabava na prvom mjestu osim pokojem fanaticnom pojedincu
    Uređeno od strane gamacid (13.05.11 um 00:11 Uhr)
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    kako je ono bilo na pocetku ? s jedne strane kvadranta mala skupinica soni/oni koja od pocetka govori da su se dosli igrati...pa sta bude bude...a s druge strane multikulturalna uber megakoalicija otpocetka satavljena od nekoliko saveza...preko 500 acc...sa samo jednim ciljem...osvajanjem servera i planom ciscenja kvadranta u mjesec dana...kad ono server trenutno ni priblizno tim planovima...nekada mala skupinica soni/oni se malo prosirila...jos uvik stabilno stoji na svojim koordinatama...a ona velika megasuperuber koalicija na koljenima...vec sada odustala od svetog cilja...osvajanja ww-a...kako god zavrsile akcije dalje...oni/soni i kompanija su vec pobjedili vjerojatno ce im trebati vremena da pociste kvadrant...ne zato jer je bojna toliko jaka...vise jer drugima odgovara da bojna potraje sto duze...pa ce deff dolaziti sa raznih strana...ugl. i jedni i drugi ce se vjer ok zabaviti do kraja...za razliku od nekih koji su brze bolje da ne budu u zaostatku za drugima sklopili saveznistvo
    molio bih te da ako su tvoje tvrdnje tocne potkrijepis to dokazima u suprotnom je ovo za opomenu i stoga molim te da kao clan travian tima nesiris neistine i nebavis se politikom...jer ovdje iznosis par notornih laži i sa tim dolazi do zabune stoga smatram da se javno moras ispricati kako nama tako i ostalim sudionicima na serveru jer nisi objektivan i konstantno pokusavas progurati "istinu " koja tebi odgovara
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    molio bih te da ako su tvoje tvrdnje tocne potkrijepis to dokazima u suprotnom je ovo za opomenu i stoga molim te da kao clan travian tima nesiris neistine i nebavis se politikom...jer ovdje iznosis par notornih laži i sa tim dolazi do zabune stoga smatram da se javno moras ispricati kako nama tako i ostalim sudionicima na serveru jer nisi objektivan i konstantno pokusavas progurati "istinu " koja tebi odgovara
    politiku ? sve sto je napisano povezano je sa serverom...politika na serveru me ne zanima...ono sto tebe muci...moj post crvenom bojom odnosio se na potpuno drugu politiku...onu koja nema veze niti sa travianom niti sa igrom...oni koji su ju spominjali znaju zasto je taj post napisan...

inace koje su to neistine ? da se vasa uber mega koalicija sastojala od nekoliko saveza od samog pocetka ? bojna,lzn, nav, ptsp...za mene je to vise saveza...za tebe nije ? cinjenica je da ste u vrijeme kada vas je bilo najvise i dok je vladala idila u vasoj koaliciji brojali preko 500 acc-a...da isprika...nije bilo preko 500 ljudi...samo preko 500 acc-a...jesu oni/soni otpocetka govorili da su se dosli zabaviti ? jesu...ako ti nesto tu nije jasno odi na prve stranice pa pogledaj njihove postove...da li su clanovi vase mega koalicije javno na forumu govorili da cete pocistiti kvadrant u cca mjesec dana ? jesu...ako imas problema s tim...takoder odi malo u proslost ove teme pa ces vidjeti...da li je vasa grupacija dosla ovdje sa glavnim ciljem osvajanja servera ? je...koji dio prethodnog posta nije istina ?

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

mislim da aludira na to da su dobili tudi deff, a o tome se samo prica, nitko nije dao report, dokaz, igm, nista...
    dosta djetinjastvo tvrdit gluposti

ako i je, sto sumnjam, poslan deff, to je mozda neki pojedinac radi dobrih odnosa s doticnim, i u takve slucajeve nemogu ulazit, ali saveznog deffanja ili cegavec nije bilo.

a sad dajte dokaze da je (bilo tko)
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

htio sam napisati poduzi post o tome kako je to bilo i ko je kako dosao ali bi izazvalo samo rasprave koje nikamo ne vode
    koliko se ja sjecam a i ispalo je tako Nav je dosao po ww, pojedinci iz lzna po osvetu za prosli s1

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave