Stranica 578 od 986 PrvaPrva ... 78478528568576577578579580588628678 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,771 do 5,780 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

To oni slučajno dali.Očito im nije bilo dosta kolko ih bilo na početku da nas ,kak bi rekli očiste ,pa sad zovu još jedan kvadrant u pomoč.Dobro samo neka zovu,prije il kasnije dotični če shvatit sa kime imaju posla.Ja se opet pozivam na nekog iz the ko je rekao da če prvo napast bojnu.

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

...malo sam pratio ta događanja na +/+ i prije ujedinjenja the i žuje oni/nav su bolje prolazili u akcijama protiv 1.Bojne
    ...nije da kažem da ekipa iz the/žuja laže u svojim izjavama o nepostojanju organiziranog defa za 1.Bojnu ali tko će pratiti što radi 400 igrača,jel?
    ...uglavnom, jasno je da žuja/the savezu odgovara da 1.Bojna što duže žilavi i oslabi oni/nav, sad da li se tu radi o uber-mega koaliciji u sjeni vrijeme će pokazati

...i kako je žuja/the zadovoljna sa vojnim vježbama?
    ...još da od SINSa pokupe za pobjedu ključne arteve i samo nebo je granica
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    To oni slučajno dali.Očito im nije bilo dosta kolko ih bilo na početku da nas ,kak bi rekli očiste ,pa sad zovu još jedan kvadrant u pomoč.Dobro samo neka zovu,prije il kasnije dotični če shvatit sa kime imaju posla.Ja se opet pozivam na nekog iz the ko je rekao da če prvo napast bojnu.
    o siroče svi protiv tebe,a? hahahaha al ga laprdaš nonsens

aj žuja&THE te 1.Bojna sad se iz inata ujedinite i sravnite ovu smiješnu kikiriki koaliciju...ja im dajem maximalno 15 dana da se vi ujedinite ..njih kad se krene žešče katat kreče masovno brisanje(primjer sa s3 i s4 )
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:brukica:bome dadek ti si živuči primjer brisanja sa acc-a

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    o siroče svi protiv tebe,a? hahahaha al ga laprdaš nonsens

aj žuja&THE te 1.Bojna sad se iz inata ujedinite i sravnite ovu smiješnu kikiriki koaliciju...ja im dajem maximalno 15 dana da se vi ujedinite ..njih kad se krene žešče katat kreče masovno brisanje(primjer sa s3 i s4 )

to arhiviraj pod nikada
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:brukica:bome dadek ti si živuči primjer brisanja sa acc-a
    je rudlavi,ali ne skatanog acc moj primjer sa prošlog s1 kao i gamin primjer je pokazatelj da nisam kukavica

a tvoj primjer igranja prvo za jedne i moljenja da vas se ostavi na miru,a onda naglo okretanje kaputa je baš za pohvalu uostalom kao i NAV pa vas se ne isplati ni napadat jer vi bute tak i tak okrenuli kaput opet ako se sonioni skata

@druže vader
    na krivoj si strani,samo te iskorištavaju,shvatit češ i ti to
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dadek tebi nekaj objašnjavat je sizifov posao.Prvo ti si okrenuo kaput i napustio bojnu imali ste to napismeno mi ne.Drugo ti si napustio i svoj savez.Treče mi nikog ne molimo ,ako se dobro sječam počeli smo se dole napadat pa si ti izjavio da prestanemo jer nema smisla sječaš se?

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

dadek tebi nekaj objašnjavat je sizifov posao.Prvo ti si okrenuo kaput i napustio bojnu imali ste to napismeno mi ne.Drugo ti si napustio i svoj savez.Treče mi nikog ne molimo ,ako se dobro sječam počeli smo se dole napadat pa si ti izjavio da prestanemo jer nema smisla sječaš se?
    rudika stvarno laprdas oko nekih stvari i stoga ti je bolje da o tome sutis...vidim nikom jasno kako je otisao art od nas ako netko zeli report dam ga na pvt covjek iskoristio guzvu i uzeo jbg u cemu je problem...prije bih rekao da je to dogovor sa nasim neprijateljima nego sa nama dingi to zna najbolje jel takoo...dadyo u krivu si 100% i prije je bilo hvatanja offova samo u manjim kolicinama to je cinjenica no medjutim ekipa se napokon razbudila i pocela igrati kako treba jbg sto ces kad smo kao golf na Bjelašnici treba vremena da upali al kad upali ide nestaje
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

sizifov posao je baš kontra laprdaš bezveze...ja nisam nikada u svojoj travijanskoj povijesti okrenuo kaput i prešao na stranu neprijatelja bojeći se za svoju guzu i na to sam ponosan,svi koji me poznaju to mogu potvrditi kao i velika večina tvojih saveznika
    ja sam izjavio??? hahhahahahahhahaha koji si ti smijeh hahahhahahaha izjavio sam nakon kaj su me tvoji kontaktirali i rekli da radite ww offove u dogovoru sa bojnom nikog ja nisam napustio,razloge mog odlaska sa s1 znaju oni koji trebaju znati i velika večina se slaže samnom i to je gotova priča

a ti sad nastavi sebe ubjeđivat kak si u pravu buahahahhahaha i nastavi nas uveseljavat :=)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    rudika stvarno laprdas oko nekih stvari i stoga ti je bolje da o tome sutis...vidim nikom jasno kako je otisao art od nas ako netko zeli report dam ga na pvt covjek iskoristio guzvu i uzeo jbg u cemu je problem...prije bih rekao da je to dogovor sa nasim neprijateljima nego sa nama dingi to zna najbolje jel takoo...dadyo u krivu si 100% i prije je bilo hvatanja offova samo u manjim kolicinama to je cinjenica no medjutim ekipa se napokon razbudila i pocela igrati kako treba jbg sto ces kad smo kao golf na Bjelašnici treba vremena da upali al kad upali ide nestaje

hm

a meni vodstvo zuja kaze na skype da ste im dali art da nebi dosao u ruke neprijatelja,i to i od the i od zuja cuo isto,od vrha vodstva

ko zeli copypaste,slobodno na skype neka pita
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226