Stranica 579 od 986 PrvaPrva ... 79479529569577578579580581589629679 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,781 do 5,790 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    hm eto vidim da je prva gnojna dala zuja&the kaoliciji mali vsvz

ma to je sigurno onako altruisticki,ne znaci to nista , oni neki bi sada rekli da su si dobri

to je tek tako dano
    da to je tek dano, jer smo procjenili da je bolje da bude kod njih nego da zavrsi kod vas, jer smo culi da imate veliku guzvu za cekanje tog arta, eto, pa zasto im ga ne bi dali.
    a vi ako imate tojas odite po njega
    ne kuzim sta vam je tu cudno i upitno isto kao i tvoje saveznistvo sa ponijima
    sad imate dvije verzije, pa si odaberite koja vam bolje pase
    Uređeno od strane drogan (14.05.11 um 11:14 Uhr)
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

brmbek i kakadu, nemam ja nist protiv kaj suradivate s the/zuja, sve je to dio igre.
    Meni je sam smjeh kak su neke glavesine na pocetku servera trambunjale kak im je glavni cilj skrsiti bojnu, a sad ste svi u istoj "cirkus" koaliciji, dug je jos server, ima jos igranja i igranja, a i ljeto sam kaj nije doslo, tak da je tesko da bu se neka velka aktivnost odrzala
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    brmbek i kakadu, nemam ja nist protiv kaj suradivate s the/zuja, sve je to dio igre.
    Meni je sam smjeh kak su neke glavesine na pocetku servera trambunjale kak im je glavni cilj skrsiti bojnu, a sad ste svi u istoj "cirkus" koaliciji, dug je jos server, ima jos igranja i igranja, a i ljeto sam kaj nije doslo, tak da je tesko da bu se neka velka aktivnost odrzala
    ma znamo mi da ti nemas nista, pa nisi od jucer, nego ovi picopjevci koji ne znaju ni sami sta bi sa sobom pa se uzbudjuju bez razloga
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Moliti ću lijepo,bojna je preozbiljan savez da bi igrala u našoj cirkus koaliciji clown
    Vidim da se još uvijek povlače priče da je cirkus deffao ex svemirski brod,što i ja mogu potvrditi da nije istina.Uostalom mogli ste sve to prekontrolirati po herojima.Više manje svi su živi i zdravi i izuzev turističkih aranžmana na -- drugih micanja van +- nije bilo.
    No kao i uvijek najlakše je druge optužiti za svoje greške,no to ionako svi radimo kad nam ne ide
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Moliti ću lijepo,bojna je preozbiljan savez da bi igrala u našoj cirkus koaliciji clown
    Vidim da se još uvijek povlače priče da je cirkus deffao ex svemirski brod,što i ja mogu potvrditi da nije istina.Uostalom mogli ste sve to prekontrolirati po herojima.Više manje svi su živi i zdravi i izuzev turističkih aranžmana na -- drugih micanja van +- nije bilo.
    No kao i uvijek najlakše je druge optužiti za svoje greške,no to ionako svi radimo kad nam ne ide
    zanimljivo kak se sad izvlaci na heroje, sad sam pocel sumnjati da ste defali, a i da jeste, kaj onda.
    No sad je bar jasno da dobra suradnja postoji, ma kaj god vi pricali
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zanimljivo kak se sad izvlaci na heroje, sad sam pocel sumnjati da ste defali, a i da jeste, kaj onda.
    No sad je bar jasno da dobra suradnja postoji, ma kaj god vi pricali
    Zuja 100% suraduju s 1.Bojnom. THE 90% ne suraduju s 1.Bojnom. tih 10% je Tristan i njegovi igraci

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Dokazi
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Malo je teže imaginarne dokaze iz vlastite glave prebacit u materijalni svijet...
    For The Price !

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

nego cujem da je pala ponuda chozenu od ONI/SONI/MONI za nekom suradnjom pa samo da pitam dal su tvrdnje tocne ili je to dobar trac
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ali tko će pratiti što radi 400 igrača,jel?
    mali ispravak...400 acc...ni blizu 400 igraca

Citat Citat od kakadu Vidi post
    ...vidim nikom jasno kako je otisao art od nas ako netko zeli report dam ga na pvt covjek iskoristio guzvu i uzeo jbg u cemu je problem...
    sigurno je covjek iskoristio guzvu i uzeo art iz praznog ili prakticki praznog naselja

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    hm

a meni vodstvo zuja kaze na skype da ste im dali art da nebi dosao u ruke neprijatelja,i to i od the i od zuja cuo isto,od vrha vodstva

ko zeli copypaste,slobodno na skype neka pita
    ma ne...tho ? the i zuja ? ma nema sanse...ne bi oni uzeli art kao protu uslugu za deff...sta ti je...

svasta su neke glavesine pricale i trabunjale...na kraju se ispostavilo da su to bile price u prazno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Uostalom mogli ste sve to prekontrolirati po herojima.Više manje svi su živi i zdravi i izuzev turističkih aranžmana na -- drugih micanja van +- nije bilo.
    da...najbolji moguci dokaz imas...deff se inace u nikom slucaju ne moze poslati bez heroja...stvarno su svi koji kazu da je bilo vaseg deff-a kod bojne naivni i njuberi kad jos ne znaju da se deff ne moze slati bez heroja...srecom pa ste vi tu da nam to svima objasnite

Citat Citat od domo33 Vidi post
    Zuja 100% suraduju s 1.Bojnom. THE 90% ne suraduju s 1.Bojnom. tih 10% je Tristan i njegovi igraci
    nema tu zuja suraduje...the ne...ili suraduju i jedni i drugi ili ni jedni...ili je to uistinu cirkus koalicija di svatko radi sto mu volja

Citat Citat od overdose Vidi post
    Dokazi
    di ces boljeg dokaza od poklonjenog arta ?

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave