Stranica 628 od 986 PrvaPrva ... 128528578618626627628629630638678728 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,271 do 6,280 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    ti se malo izgubio jelda, a ko je rekao da ste krenuli u rat na nas?
    Istini za volju da stalno serekete ,pa šaljete neke napadiće ,pa tvrdite da smo farme to stoji samo mogle bi vam se farme kad pop.. obit jako u glavu
    E moj rudika pa ti si sam rekao da je the krenuo na bezimenjake,pogledaj stranicu prije...

Ocito su u strahu velike oci...btw.tvoji bi tebi trebali zabraniti piskaranje na forumu jer ako neko.sereka kak si rekao robiju onda si to ti....kaj je najgore svakim svojim postom predstavljas svoju mini koaliciju htio ili ne htio......
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Dado ja mislim da si ti pobjegao sa ovog servera il se varam?Osoba koje se bojim na ovom serveru iskreno ne postoji.Idemo dalje robi zna kaj piše i zna se sam branit a ovo mini koalicija daj mi pojasni kaje to kad ste na početku servera bili mega ,daj pojasni ovo mini?

Član foruma Dingi's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

Ocito su u strahu velike oci...btw.tvoji bi tebi trebali zabraniti piskaranje na forumu jer ako neko.sereka kak si rekao robiju onda si to ti....kaj je najgore svakim svojim postom predstavljas svoju mini koaliciju htio ili ne htio......
    Ma kakav strah, mi se ne bojimo nikoga, moze slobodno i THE da navrati u nas kvadrant. Vidim da su vec i krenule price o tome. Ne napada nas THE trenutno osim jednog koji solira, a i zna se vec kako ce zavrsit taj ako je poslao pravi na nas. Slobodno si moze uplatit gold jer ce mu trebati uskoro, naglo ce porasti proizvodnja hrane u njegovom gg.

:-)
    Uređeno od strane Dingi (05.06.11 um 10:09 Uhr)
    s1 - TeraRosa, s2....MiD, zauvijek u srcu...odlicne feste!

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Dingi Vidi post
    Ma kakav strah, mi se ne bojimo nikoga, moze slobodno i THE da navrati u nas kvadrant. Vidim da su vec i krenule price o tome. Ne napada nas THE trenutno osim jednog koji solira, a i zna se vec kako ce zavrsit taj ako je poslao pravi na nas. Slobodno si moze uplatit gold jer ce mu trebati uskoro, naglo ce porasti proizvodnja hrane u njegovom gg.

:-)
    jel vi to nas pozivate na dvoboj ili ?

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    jel vi to nas pozivate na dvoboj ili ?
    A bas imamo kog i pozivati
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Pazite da ne dođe neko treći i pomete obje koalicije.

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

sta se nešto huha ovdje ??? ajde podjelite poneki vrući info za one koji su malo bili odsutni he he...
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

ako bi the žuje zaratili sa bezimenima uskoro,mislim da bi prevaga definitivno bila na strani bezimenih,u smislu da bezimeni imaju kvalitetan računateljski kadar te bi u većem postotku skidali ofove nego obrnuto.the žuje bi defali bitne ciljeve,a dodatna otežavajuća okolnost je i sama veličina koalicije zbog koje je teško doći do kvalitetnih info.
    isto tako.bezimeni su uigrana ekipa gdje se zna šta ko radi i kada dok su the žuje puni svega i svačega...
    najlošija opcija za bezimene je pustiti the žuje da mirno dižu ofove i na kraju zakonom velikih brojeva odnesu pobjedu
    Uređeno od strane Tigranes (05.06.11 um 17:07 Uhr)
    Megatron Sins

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ivica55 Vidi post
    Pazite da ne dođe neko treći i pomete obje koalicije.
    natari ?

rudlika,dečko koji je napao sonije odlazi sa traviana,tako da rudlika nemaš se razloga bojati još
    što vas neki nazivaju farmama,jbg vidio si i sam reporte da se uzimalo kod nekih vaših igrača podosta resursa.sad ili su se punila skladišta pred art ili su farme ili su multići što ne vjerujem jer su isti ti bili dio sos-a na s3.

o nekom moralu ili nemoralu nema se puno šta pričati.ovo je ratna igrica gdje svatko ima pravo napadati onoga koga želi,a mislim da je ovaj napad bolje došao vama da nabrijete herojčeke nego nama koji smo morali taj off bolje iskoristiti.zato samo ti štancaj taj off da mu se divimo:to victory::wanted:
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Jedine dve farme koje su bile su došle ud žuja u naš savez to prvo ,drugo od kud vam svima ta ideja da se nečeg bojim?Treće mislim da sam ti prikazao report di se pripadnik žuja zabija u boobse i gubi 5k sekira ima ih još a off nemam ja off.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave