Stranica 653 od 986 PrvaPrva ... 153553603643651652653654655663703753 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,521 do 6,530 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma FlLASH!'s Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

LOL smijeha

Ugl, mala ispravka, dva offa od 6 su nam nadrljala iako je jedan od ona 2 probio.

E sad, pise se svasta al malo o igri. KAo prvo cestitke ++ na zgodnom deffu, jer kad i procitas treba imati deffa za pokriti mete plus discipline da se vecina deffa ne nalazi po privatnim cekama kod panicara, sto je cesta poava u travianu. Disciplina u protoku deffa je bila iznimno dobra i to je jos vazniji razlog sto smo kao napadaci lose prosli( p.s. jaaaaaako lijep broj druida sve skupa)
    E sad, da pojedem govance odmah i pospem se pepelom, akciju sam slozio ja(inace deffer) idejno i sa metama. Cijeli dan razmisljam gdje je bila greska i skuzio da su zapravo bile dvije ali povezane. 1. sve je ovisilo o zaista dobrom fejkanju(ne mijeati sa brojem iako i on dobro dode) 2. na kontra strani kao deffer mi je bio suigrac s kojim sam igrao 2 izuzetno ratne godine i slagao deffove, i sve ostalo ... kod bilo koga drugoga tocka 1. ne bi bila toliko vazna.
    Plus, genijalci koji promase cijeli dan akcije isto nisu pomogli. Al otom potom...

Sad znam kako je bilo mom dragom dualu proli server zato je i poslao 90 fejkova (katom, a ne kopljem iz supporta. da i to se radi od strane offera)
    BORIS DEŽULOVIĆ: Kako se Steven Seagal upisao u HDZ

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

ti si ovo slagao?

ajme meni majko moja...drz se defa druze,drz se defa
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Zna se da ste vi nudili saveznistvo i LZN i ko zna jos kome,... a to sto vas nisu htjeli uzet za saveznika, to je vec vasa stvar
    ma nisuuuuu si normalan naravno da su nudili s motom "da nas bude više" svoj nedostatak znanja pokušavaju nadoknaditi kvantitetom,za sad im uspijeva jer su pridobili na svoju stranu NAV i Vadera...
    hbudimir ne smiješ takvo nekaj izjaviti sad če drvlje i kamenje na tebe
    Citat Citat od magath26 Vidi post
    uviek možete pogledati reporte kad su off akcije na bojnoj..nitko vam to ne brani naravno da vam nie dosadno..pogotovo ne sad kad svako malo morate npc radit hehe
    off akcije? sad sam se skoro popiškio od smijeha
    Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    vidim da si pomno pratio one baljezgarije od one lažljive spodobe pa ti neću zamjerit netočnu informaciju, to je prvo, drugo, odakle ti znaš na što smo mi to sve spremni, mislim da ste vi pokazali upravo spremnost za mazanje očiju i to izvanrednu, zadivljen sam, i treće šta ćemo vam mi išta pokazivat pa vi znate sve, vi ste najbolji, uzet ćete server jel tako, samo vas sad hebe malo to što se na brzinu pogubili dva arta
    i dalje te prtai lijepi kučni odgoj sad ču ja tebi reči da lažeš jer imam dokaze ili je opet neko nudio nekaj za kaj veliki velvet nema pojma?
    Citat Citat od domo33 Vidi post
    T nije mi stalo do sonimonioninav, da ponasaju kao zuja ili dadozg, naravno bih pljuvao njih.
    ali jednostavno oni znaju stvarat nove ideje, i puni vjere i nisu megakoalkcija.
    a kaj je za tebe pojam megakoalicija????
    Savezi:
    bOObs
    ™NAV
    NAV
    Kikiriki
    ONI
    MONI
    SONI

pa ima ih ko kineza,eh domek ti i tvoja dvostruka mjerila ako si tako protiv megakoalicija onda bi se tu na forumu trebao trebao uvlačiti chosenima,oni jedini nisu u megakoaliciji barem javnoj
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

a kaj je za tebe pojam megakoalicija????
    Savezi:
    bOObs
    ™NAV
    NAV
    Kikiriki
    ONI
    MONI
    SONI

pa ima ih ko kineza,eh domek ti i tvoja dvostruka mjerila ako si tako protiv megakoalicija onda bi se tu na forumu trebao trebao uvlačiti chosenima,oni jedini nisu u megakoaliciji barem javnoj
    to su 4 saveza...idi okulisti

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno j

Citat Citat od Veli Jura Vidi post
    to su 4 saveza...idi okulisti
    Pa?

Bojna,lzn,nav,ptsp isto bila 4 saveza pa domek vikao megakolakcija....nemam ja nis protiv istih samo ukazujem na domekova dvostruka mjerila
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

...chosenima,oni jedini nisu u megakoaliciji barem javnoj
    hej, psssst, ako netko sazna za neku tajnu koaliciju chosena, nek mi sapne, pa da i ja to znam
    Uređeno od strane TaraT (13.06.11 um 10:20 Uhr)

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

off akcije? sad sam se skoro popiškio od smijeha
    pelene su jako dobra stvar ako ti nekad pušta..imaš čak i za odrasle
    kee ti imam pričat kad nisi na serveru niti igraš..nema smisla...kad server završi dam ti dokaze u vidu reporta da možeš malo gledat kak se to radi:lol2:

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

...eto prošlo tjedan dana i još jedno oveće zabijanje the/žuja saveza
    ...izgleda da vojne vježbe protiv SINS saveza nisu urodile plodom; doduše SINS je malo uigrao postavljanje deffa tako da nije trud sasvim uzalud
    ...malo je čudno da su the/žuja nakon najslabijeg saveza odmah krenuli na najjači kad se uzme u obzir nihov razlog napadanja SINSa :blink:
    ....možda su trebali postepeno nastaviti s tim vježbama, ovako 'em što zabijaju offove gube i arteve i to debelog arhitektu!!!
    ...još kad vidim da su arhitektu popalili poperi sa -/+ zavidim Vam svima koji aktivno sudjelujete jer server postaje sve zanimljiviji :kid:
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma Rinnegan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Moram priznat da sam preskocio masu komentara

Evo vidio sam Hofove, ponici rade ono sta im najbolje ide, brane se. Tako je bilo na pocetku servera sa nama. Svaka cast, defa je bilo taman koliko treba, i bio je na pravim mjestima.
    Sumljam da su pokazani offovi sve sto zuja/the ima, vjerovatno imaju offova za pobit preostali def ponica. Ali necemo o tome.

Kad krecu akcije ponca? Pliz nemojte zaboravit da smo jos u kvadrantu, ili vas moram pocet napadat defom?
    ...gdje je nestao Buco Beton?

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rinnegan Vidi post
    ili vas moram pocet napadat defom?
    pa naravno

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave