Stranica 674 od 986 PrvaPrva ... 174574624664672673674675676684724774 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,731 do 6,740 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Dingi's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ma ti si novi hrvatski idol(kak se več zove ono realty smeče na rtl) koji si ti car nema vajde nos je u oblacima do bola

aj bolje ti je da šutiš i delaš svoj posel

nego vidim i neka zabijanja na THE,znači jedini koji je do sad uspio proči je vader, kakva koalicija hahahahahhahaha smijeh do bola
    U redu je prijatelj dadek, vec sam ti rekao da iduci server necu igrati pa ces da valjda odigras koji s1 do kraja :-)
    s1 - TeraRosa, s2....MiD, zauvijek u srcu...odlicne feste!

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Nebitni liku,djelu i imenu dingi ti se samo možeš klanjati jer ti takav igrać ne da nisi nego tvoj svemirski brod još puno galaksija mora proći da ga dostigneš.
    On je prof.dr traviana a sad nazad u klupe!!
    Uređeno od strane Hefest (20.06.11 um 22:28 Uhr)
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Hvala na čestitkama , više sreće drugi puta za vas .

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

sad smo najezili izgleda nas sreca ostavila hehe
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Joj, cemu ovolika nervoza
    Ja sam samo rekao da se deffalo dosta sela (ne sto posto, ali dobar broj), i da je deff stizao s drugih koo. Za sinse znam da se slalo, za ostale ne mogu tvrdit da je. LP
    cisto iz znatizelje, a na ciji racun idu te insinuacije o deffu s drugih koo?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Dingi Vidi post
    U redu je prijatelj dadek, vec sam ti rekao da iduci server necu igrati pa ces da valjda odigras koji s1 do kraja :-)
    ne brini nema ni mene više na s1..još uzmem ovaj s4 sa pacijentima i to je to,dosta je ovog...
    odigrao sam ja prošli s1 do kraja i to s guštom
    Citat Citat od casa nostra Vidi post
    sad smo najezili izgleda nas sreca ostavila hehe
    u ovom ratu sa the$žuje nije igrala sreća toliku igru koliko neke druge stvari,žuje i theovci znaju vrlo dobro to i na vrijeme su uvidjeli
    Citat Citat od TaraT Vidi post
    cisto iz znatizelje, a na ciji racun idu te insinuacije o deffu s drugih koo?
    ak sam dobro shvatio sinse...i ne insinuacije več dokazi,ali niš čudno znamo da se bezimeni dobro uvlače pa me to ne čudi...
    @hefest
    pusa micek

kak se ekipa lako pali čim je prošla prva akcija na njih odrezala im se naglo krila hahahhahahahah
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Kakva krila,ja sam prvi 5 minuta nakon sjedanja offova čestitao protivnicima,mi imam veličinu naspram tebe.
    I buraz ako si gey ljubi toga,svejedno je gay parada ponos vašeg grada
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

rincewind
    Gost

Uobičajeno

Dobili smo info kako je dingi radio svoju magiju
    Stizao je deff i s drugih koo, i prakticki sva sela koja su bila fejkana su bila i deffana
    Toliko o njegovoj superiornosti kao deff generala
    Da ne bude zabune, ne kazem ja da on nije dobar deff general
    Samo zelim rec da hvatanje onih offova nema prakticki nikakve veze s njegovim sposobnostima

Ajde, drago mi je da se lijepo prošlo
    Ovo ce malo podic zanimljivost
    Da smo se opet zakucali, nebi bas tako bilo

Protivnicima, jbga,... nekad nas uhvatite, nekad ne
    Tako to ide
    Nadam se da cemo imat jos zanimljivih obracuna
    evo bubač..u pravu si što se tiće dingijevih sposobnosti..već smo rekli na forumu da imamo čistu sreću..ipak je ovo bilo predobro s vaše strane i prošla 4 off-a na 4 gg-a.čestitke na akciji..vjerojatno ćemo morati sada pogasiti acc-e i saveze....tako ti je to u svijetu travijana..malo mi pogasili bojni jedan savez malo vi nam skatali 4 GG-a u zamjenu za 30 i kojeg uhvačenog off-a..eh ta matematika je stvarno nemilosrdna i egzaktna....jedino dingi ima sreće...

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Kako god ti kazes

Nego, malo su THE Zuje i Bezimeni previse zauzeli ovaj forum
    Sto ima na ostalim koo? Jel izabrani jos uvijek zivotinjice kolju?
    Sto je s PIP/RARE/ZEN koalicijom? Kad se moze ocekivat neki njihov potez?
    ...pip/rare rastura ostatke sinsa već neka 2 mjeseca i to dobro rade što se vidi i po trenutnom stanju sinsa
    ...prošlog tjedna si u top10 branitelja mogao vidjeti dosta igrača sinsa, drugim riječima dosta ćesto se i pogađalo gdje idu napadi ali nema se dovoljno deffa da se odradi posao do kraja i aktivno je svega 10-20 igrača tako da tvoja tvrdnja da je sins deffao bezimene ne stoji
    ...ako ne znaš gdje se nalazi opcija pregleda napadača i branitelja tjedna i kako se iz toga dade nešto i prokljuviti pa pitaj nekoga, nije sramota pitati
    ...kažeš da si taj info dobio od bivših igrača sinsa, možda oni imaju neki svoj interes koji na taj način pokušavaju progurati ili su samo ljuti što tu i tamo netko iz sinsa pošalje fejk ili nedajbože pravi napad na njih
    ...moraš znati da oni nisu došli u the/žuja zbog tvoje oštroumnosti već zato što su vidjeli crvene mačeve u desnom uglu monitora, odnosno napade od the/žuja, žišku?
    ...teško je dobiti neki relevantan i točan info u velikom savezu gdje ljudi nemaju neku zajedničku povijest igranja; tako je bilo u sins savezu a po tvojim izjavama dade se naslutiti da je slična situacija i u the/žuja
    ...uostalom predstavljate cca 50% servera a neki tamo mali Đ savez Vam uzme D art koji je najvažniji za svaku megakoaliciju poput vaše
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma FlLASH!'s Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ma ti si novi hrvatski idol(kak se več zove ono realty smeče na rtl) koji si ti car nema vajde nos je u oblacima do bola

aj bolje ti je da šutiš i delaš svoj posel

nego vidim i neka zabijanja na THE,znači jedini koji je do sad uspio proči je vader, kakva koalicija hahahahahhahaha smijeh do bola
    a ti se javljas, ne znas ni pravopis kako spada koristit ovdje na forumu a nesto bi o Travianu govorio ... lol. Najjaci na tipkovnici foruma a ni tamo nisi nest, kako je krenulo domo ce imati smislenije recenice od tebe. Al on bar ima objektivnu ispriku, ti si decec jednostavno (cenzura da ne poberem ban, nisi ga vrijedan).

Cestitke mojima na akciji kad se fejka kako spada onda se i prodje (ok, ni tada uvijek ali vise nego kad se ne fejka kako spada ..itd itd.)
    BORIS DEŽULOVIĆ: Kako se Steven Seagal upisao u HDZ

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57