Stranica 676 od 986 PrvaPrva ... 176576626666674675676677678686726776 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,751 do 6,760 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

offom?
    jel ima koji novi reportich
    ako da daj pvt
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

kad imamo offa na bacanje, pa je to jedini nacin da ga se rijesimo

i, ne, nije nitko deffao offom

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Moram ti priznat da mi je drago, dapace, da mi je velika cast biti na istom forumu kao i osoba tvoje inteligencije. Nacin na koji se ti sluzis svojim mozgom me jednostavno zadivio, a stvari koje uspjevaš zakljucit iz tjednih statistika su fascinantne. Iako deff general bezimenih priznaje da je bilo deffa iz SINS-a, iako igraci koji su slali deff (znaci nije situacija da igrac xxx prica da je igrac yyy poslao deff,... nego igrac xxx kaze "JA SAM POSLAO DEFF BEZIMENIMA") priznaju da su slali deff za bezimene, ti si im svima pokazao kako to nije istina jer ti to nisi iscitao iz tjedne statistike. Svaka cast majstore
    Nadalje, igraci o kojima je rijec nisu presli kod nas u vrijeme nasih akcija na SINS, vec u zadnjih nekoliko dana, tako da teorija o crvenim macevima izgleda kao švicarski sir.
    A sto se arta tice, da, greska,... podcjenili smo napadaca i smatrali da je samo fejk u pitanju, zato je art uzet.
    Al tko je bez greske nek baci kamen prvi.

Ajd sad pomalo, nemoj gubit vrijeme ovde na forumu, prati tjedne statistike,... tko zna sta ces jos saznat :staklenka:
    ...hvala, nadam se da će dio moje inteligencije prijeći i na tebe jer dijeliti je primati
    ...ponovit ču još jednom da sins nije deffao bezimene, možda je bio koji pojedinaćni slučaj ali malo je patetično što ti u tome tražiš uzrok neuspjeha saveza kakav je the/žuja
    ...the/žuja su primali dva vala izbjeglica iz sins saveza; 1.za vrijeme Vaših akcija i 2.nedavno, prilikom potpunog raspada sinsa
    ...malo sam zabrinut za tebe ako se ne sjećaš tog prvog vala jer nije bio tako davno i bio je veći
    ...iskreno, nadam se da se ne radi o pravoj senilnosti već o tjeranju vode na svoj mlin
    P.S. zanimljivo je kako ti izjavu jednog igrača; "JA SAM POSLAO DEFF BEZIMENIMA" odmah prebacuješ u množinu; "priznaju da su slali deff za bezimene" ili su se baš svi igrači iz sinsa pojedinačno javili tebi na raport sa infom; da li su slali gdje, šta i kako? :cerek:
    ...hedonizam jača organizam....

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

kakve veze ima odakle je deff?
    bio je tamo di je trebalo i bilo ga dovoljno...
    to me više brine nego njegovo podrijetlo

osobno mislim da nije relevantan podatak
    Uređeno od strane overdose (21.06.11 um 10:52 Uhr)

Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    kakve veze ima odakle je deff?
    bio je tamo di je trebalo i bilo ga dovoljno...
    to me više brine nego njegovo podrijetlo

osobno mislim da nije relevantan podatak
    ...pa to pitaj kolegu hbudumira
    ...on je razlog neuspjeha the/žuja akcija vidio u tome što su sins zdefali sva sela bezimenih koja su bila pod napadom ili fejkom

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

eh..
    hr serveri su mali, više manje svi su sa svima igrali,
    uvjek ima defa od svukud ako se malo potrudiš

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    hahahah

ni najmanje prozvan, ali kako su otvoreno navedeni sinsi s --, ostaje jos samo dodatna mogucnost za one neimenovane moguce deffere da su s ++ (bio bi zaista to divan rasplet da bojna deffa bezimene, ali nimalo vjerojatan), te -+ ili sam +- od vlastitih napada
    ali, u pravu si, nas deff se lako prepozna
    Da, sad citam svoj post i shvatim da sam se krivo izrazio
    Umjesto s jos nekih koo sam htio rec od jos nekih saveza
    Ali salu na stranu
    Tko zna, mozda su i nasi deffali

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...hvala, nadam se da će dio moje inteligencije prijeći i na tebe jer dijeliti je primati
    ...ponovit ču još jednom da sins nije deffao bezimene, možda je bio koji pojedinaćni slučaj ali malo je patetično što ti u tome tražiš uzrok neuspjeha saveza kakav je the/žuja
    ...the/žuja su primali dva vala izbjeglica iz sins saveza; 1.za vrijeme Vaših akcija i 2.nedavno, prilikom potpunog raspada sinsa
    ...malo sam zabrinut za tebe ako se ne sjećaš tog prvog vala jer nije bio tako davno i bio je veći
    ...iskreno, nadam se da se ne radi o pravoj senilnosti već o tjeranju vode na svoj mlin
    P.S. zanimljivo je kako ti izjavu jednog igrača; "JA SAM POSLAO DEFF BEZIMENIMA" odmah prebacuješ u množinu; "priznaju da su slali deff za bezimene" ili su se baš svi igrači iz sinsa pojedinačno javili tebi na raport sa infom; da li su slali gdje, šta i kako? :cerek:
    Nisam siguran jel se pravis blentav, ili stvarno ne kuzis da su obe strane priznale ovaj potez? I ne vidim tu nista toliko strasno, nije ni prvi put, a bogami ni zadnji da druge koo deffaju neki savez. Samo sam rekao sto sam saznao, i to je to.
    Al ajmo redom...
    Ne vidim povezanost između tog prvog vala prelaska ljudi iz SINSa kod nas s ovom pricom, kad su ovo rekli ljudi koji su presli sada. Drugo, da, vise igraca je reklo da je slalo deff, i rekli su razloge zasto su slali. Iz toga se moze vise iscitat nego iz tjedne statistike Nisi valjda ocekivao da ti svakog posebno tu citiram? Ili mozda jesi?
    Trece, jesam li ja igdje rekao da je to jedini razlog zbog neuspjeha nase akcije? Da, sigurno mislim da je pripomoglo, al smatram da je tu bilo puno vise toga sta je trebalo drukcije.
    Ja cu evo, samo za tvoju dusu, jos jednom ponovit,... ne sumnjam u kvalitetu kako deff generala bezimenih, tako i samih deffera. Samo sam rekao podatak do kojeg sam dosao, i koji mi je "pokazao stvari iz drugog kuta".
    Svi ostali tvoji zakljucci su ravni iscitavanju iz tjedne statistike, i nemaju veze s mojim rijecima.

Ako na jos nesto naletis u tjednoj statistici, molim te da i nas obavijestis

Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Nisam siguran jel se pravis blentav, ili stvarno ne kuzis da su obe strane priznale ovaj potez? I ne vidim tu nista toliko strasno, nije ni prvi put, a bogami ni zadnji da druge koo deffaju neki savez. Samo sam rekao sto sam saznao, i to je to.
    Al ajmo redom...
    Ne vidim povezanost između tog prvog vala prelaska ljudi iz SINSa kod nas s ovom pricom, kad su ovo rekli ljudi koji su presli sada. Drugo, da, vise igraca je reklo da je slalo deff, i rekli su razloge zasto su slali. Iz toga se moze vise iscitat nego iz tjedne statistike Nisi valjda ocekivao da ti svakog posebno tu citiram? Ili mozda jesi?
    Trece, jesam li ja igdje rekao da je to jedini razlog zbog neuspjeha nase akcije? Da, sigurno mislim da je pripomoglo, al smatram da je tu bilo puno vise toga sta je trebalo drukcije.
    Ja cu evo, samo za tvoju dusu, jos jednom ponovit,... ne sumnjam u kvalitetu kako deff generala bezimenih, tako i samih deffera. Samo sam rekao podatak do kojeg sam dosao, i koji mi je "pokazao stvari iz drugog kuta".
    Svi ostali tvoji zakljucci su ravni iscitavanju iz tjedne statistike, i nemaju veze s mojim rijecima.

Ako na jos nesto naletis u tjednoj statistici, molim te da i nas obavijestis
    ....obje strane priznale?
    ...evo baš gledam u sins ima 15ak igrača koji nisu žuti, ti isti su većinom u skype sobi gdje nitko nije čuo za hbudimira i njegove muke oko propale akcije the/žuja :cerek:
    ...iz tjedne statistike se dalo isčitati da je defa kod sinsa bilo ali ne dovoljno, naime gađali smo donekle gdje pip/rare idu đabe trud
    EDIT: evo neki igrači sinsa su priznali slanje defa u bezimene tako da njegovo visočanstvo her budimir von moderator ima opravdanje ako akcija the/žuja ne uspije :cerek:

...dobro si pogodio, blentav sam; kako drugačije nazvati nekoga tko s tobom ulazi u raspravu?

P.S. do sada su ipak postojali neki kriteriji za moderatore, na žalost izgleda da više nije tako :(

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

A dosadni ste...the i zuje su katale sinse,a poznato je da bezimenjaci zicaju svagdje i normalno je da su ovi ove deffali...ali to nije bilo kljucno u toj akciji...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    A dosadni ste...the i zuje su katale sinse,a poznato je da bezimenjaci zicaju svagdje i normalno je da su ovi ove deffali...ali to nije bilo kljucno u toj akciji...
    omg, zar je i taj dan dosao
    ne mogu vjerovati da se slazem s dadom (osim ssto bi izostavio ovo da ste dosadni, kao ssto i nisam upoznat s tim dal bezimenjaci zicaju deff)

a sad se ajmo lijepo vratiti opet na ++ i samo iskljucivo ++ da ne budemo dadi dosadni
    Uređeno od strane TaraT (21.06.11 um 13:27 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave