Stranica 680 od 986 PrvaPrva ... 180580630670678679680681682690730780 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,791 do 6,800 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Neko zatišje pred buru .
    Bezimenjaci kad će ta akcija ?
    Mogli bi i Choseni u nekakvu akciju, dosta je bilo izivljavanja na zivotinjama

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Koliko vidim neka akcija je u tijeku
    Brine me zapravo mali broj fejkova u odnosu na prvi put :(
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od danny the dog Vidi post
    Mogli bi i Choseni u nekakvu akciju, dosta je bilo izivljavanja na zivotinjama
    ma, s cim da oni napadaju, simciteri i poperi
    tko je ikad vidio neki njihov off?
    eto, ne postoji to na -+

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Za pocetak da se ispricam. Mislio sam da se zezas, al izgleda da stvarno ipak malo sporije shvacas.
    Kao sto sam rekao, ne smatram da je to razlog naseg zabijanja. Ponovio sam ti vec nekoliko puta, al evo, nije mi problem jos jednom. Ma ako treba i vise puta. Sebe ne smatram "njegovo visočanstvo her budimir von moderator" pa ne vidim potrebu da mi ti dodjeljuje neke takve nazive. Ali ako imas potrebu, samo nastavi
    I da, neki igraci su priznali, sviđalo se to tebi ili ne. Ako ne znas, onda radije ne pricaj to sto pricas.
    I evo jos jednom, ne treba meni nikakvo opravdanje za nikakav neuspjeh. Moja vojska je jos uvijek sva na broju
    A sto se kriterija za moderatore tice, vjerujem da su jos uvijek na istom standardu kao i do sada. Samo neki ljudi ne vide dalje od onog sta misle da vide, pa svak tko im pokusa objasnit da mozda i nije tako ne zadovoljava njihove kriterije. Moderator i administrator sam ja na jos nekim forumima, ne samo ovdje. Pa sad ne znam, mozda je problem u tebi, mozda u ostatku svijeta. Predpostavljam da je ovo drugo?
    Al nema veze, tvoje misljenje o mom polozaju na ovom forumu mi je sasvim nevazno, kao i cijela ova rasprava. Sve sto sam ja ikad rekao je da je deff iz SINSa isao kod bezimenih. I to mi nikako ne mozes osporit, jer je potvrđeno. Da se ja osjecam na neki nacin uvrijeđeno zbog toga, da smatram da je to nesto lose (bilo po jedne ili po druge), i nesto tome slicno,... nikad to nisam rekao nit cu rec.
    A tebi zelim i dalje veselo pracenje tjednih statistika
    ...zastrašujuću taktiku imaš, sve te rečenice jedna sličnija drugoj, niđe provokacije ili barem argumenata nekih; odustajem od daljnje debate jer mi tjera san na oči čak dok ispijam kavu
    ...i dadek ustvrdio da smo dosadni a to ima posebnu težinu
    ...bilo je spomena o potencijalnim pobjednicima a nitko se nije dotakao pip/rare/zena u tome; koalicija sa dominacijom u svom kvadrantu i lijepom kolekcijom arteva i ukoliko se +/+ i +/- sukob nastavi....

P.S. malo sam zavirio u jedan Žuja savez i iznenadio sam se žutilu, nije kao u sins ali nije ni puno bolje, tko bi se tome nadao
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...zastrašujuću taktiku imaš, sve te rečenice jedna sličnija drugoj, niđe provokacije ili barem argumenata nekih; odustajem od daljnje debate jer mi tjera san na oči čak dok ispijam kavu
    ...i dadek ustvrdio da smo dosadni a to ima posebnu težinu
    ...bilo je spomena o potencijalnim pobjednicima a nitko se nije dotakao pip/rare/zena u tome; koalicija sa dominacijom u svom kvadrantu i lijepom kolekcijom arteva i ukoliko se +/+ i +/- sukob nastavi....

P.S. malo sam zavirio u jedan Žuja savez i iznenadio sam se žutilu, nije kao u sins ali nije ni puno bolje, tko bi se tome nadao
    Da, kad dado kaze da smo dosadni, onda je stvarno vrijeme za prekid

Ja vec u vise navrata spominjem PIP/RARE/ZEN, al nitko od njih se ne oglašava, niti itko drugi komentira. Pokazali su do sada da imaju jako dobru organizaciju, i da imaju volje. Samo nikako da neku rijec od njih izvucemo.
    A sto se zutila tice, uopce me ne cudi. Doslo ljeto, GO, sad ovaj dugi vikend... pitam se samo kako ce bit za mjesec dana ako je danas takvo stanje :(

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Ja vec u vise navrata spominjem PIP/RARE/ZEN, al nitko od njih se ne oglašava(
    Teško ćeš ih ovdje čuti , to je ekipa koja uživa u igri i zaboli ih đon za forum

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

I mene zanima kakvo će biti stanje za mjesec dana - prognoziram na cijelom serveru max. oko 30 igrača, svaki će preko sitanja pokrivat još 2 računa i to će biti to.:(

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    ma, s cim da oni napadaju, simciteri i poperi
    tko je ikad vidio neki njihov off?
    eto, ne postoji to na -+
    onda se zapitaj malo za svoje clanove, znas da sve do mene dode ratnim putevima
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

eto prodje kazna i sad nisam u toku ,,, sta ima jel ko koga istamburao u medjuveremu?
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

i to bi bilo to ..... heh ......u svakom slučaju sve čestitke suparničkoj ekipi na preoranim i nuliranim selima odnosno glavnim gradovima ...... a mojima želim da se napiju u prvoj birtiji i da krenu na moreno ......

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave