Stranica 681 od 986 PrvaPrva ... 181581631671679680681682683691731781 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,801 do 6,810 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

ovo zvuci kao da se lzn oprasta od igre i napusta server?

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

drzite se teme..u suprotnom ce ponovno letjeti banovi..ovo je javna opomena..svaki sljedeci post koji se ne bude drzao teme bit ce sankcioniran direktnim banom...u ovu temu ce se uvesti reda...

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    ma ne vjerujem nece valjda nakon jedne akcije otic... ovo je opet samo preustroj tamo
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Katalo nas

Cestitam ekipi iz onija i nava, dobro odradeno
    Uređeno od strane gamacid (24.06.11 um 14:30 Uhr)
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    neznam zakaj bi se lzn oprostio od igre..pravog LZNa nema vec mjesecima..ovo je ostala skupina ekipe kojoj skidam kapu do poda iz inata kao i prosli s1 kako smo ostali do kraja iz inata...i vjeruj mi poznavajuci neke tamo LZN ce ostati na serveru pa makar sa igracima sa nula popa....

a akcija bezimenjaka na LZN me samo jos vise uvjerila da su katastrofa od saveza...smijeh nema druge..boje se ici na aktivan savez tipa THE&Žuje vec lijece komplekse na neaktivcima hahahhahaha
    vidjeh cak i neke NAVovce u akciji katanja LZNa svaka cast nakon svega kaj su(smo)zajedno prosli...ovo su bezimenjaci bez njih mogli odraditi,ali evo neki pokazuju svoje pravo lice,jel tako jura?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    neznam zakaj bi se lzn oprostio od igre..pravog LZNa nema vec mjesecima..ovo je ostala skupina ekipe kojoj skidam kapu do poda iz inata kao i prosli s1 kako smo ostali do kraja iz inata...i vjeruj mi poznavajuci neke tamo LZN ce ostati na serveru pa makar sa igracima sa nula popa....

a akcija bezimenjaka na LZN me samo jos vise uvjerila da su katastrofa od saveza...smijeh nema druge..boje se ici na aktivan savez tipa THE&Žuje vec lijece komplekse na neaktivcima hahahhahaha
    vidjeh cak i neke NAVovce u akciji katanja LZNa svaka cast nakon svega kaj su(smo)zajedno prosli...ovo su bezimenjaci bez njih mogli odraditi,ali evo neki pokazuju svoje pravo lice,jel tako jura?
    ma nema tu pravo lice i tih spika, slažem se da ovo baš i nije primjereno ako su započeli server zajedno i igrali prošli cijeli zajedno, ali jednostavno na hr serverima je fond igrača premali, zna svatko svakoga, tako da ako ne bi napadao nekog koga znaš gotovo da ne bi ni bilo ratova nigdje!

Mada sam i ja nekad tvrdio slično, da ne bih napao nekog tko me nedavno deffao, sad ipak nakon što sam se nagledao svega ne bih više stao iza toga...
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

a akcija bezimenjaka na LZN me samo jos vise uvjerila da su katastrofa od saveza... vec lijece komplekse na neaktivcima hahahhahaha
    nekako mi ovaj post pun kontradiktornosti
    skidas ekipi kapu do poda, iako pravog lzn nema na serveru vec odavno (ne znam tocno koji je kriterij biti pravi lzn-ovac), a istovremeno ih nazivas neaktivcima?

s druge pak strane, svaka cast nekome na ustrajnosti, ali ako ostane na 0 popa, iz inata, kakav faktor predstavlja na serveru?

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

...dado, na drugim s1 su NAV/PTSP totalno razbili THE i na kraju rušali THEov WW da bi bezimeni dobili server tako da to konstantno ponavljanje kako je NAV zabio nož u leđa LZNu baš i ne stoji
    ...na neki naćin su većina bezimenih i nav već prije igrali zajedno

ontopic: SINS u svom posljednjem tjednu igra bolje nego ikada; dogodilo se čak i katanje farmi žujinom offeru i jedom velikom poperu iz rare :lol2:
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Šteta što moj post nije preživio,ali evo mogu reći da sam vidovit i u slovo sam pogodio što će dadek reći.
    Želim reći da je stvarno postao nebitan!
    SINS-ima sva sreća koliko ih je ostalo
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...dado, na drugim s1 su NAV/PTSP totalno razbili THE i na kraju rušali THEov WW da bi bezimeni dobili server tako da to konstantno ponavljanje kako je NAV zabio nož u leđa LZNu baš i ne stoji
    ...na neki naćin su većina bezimenih i nav već prije igrali zajedno

ontopic: SINS u svom posljednjem tjednu igra bolje nego ikada; dogodilo se čak i katanje farmi žujinom offeru i jedom velikom poperu iz rare :lol2:
    Hehe , razbili ste upravo tako kao što ste ovaj server napravili LZN-u .
    Bolje ti je bilo da nisi išao ovo uspoređivat , jer si se sam zakopao dublje .

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave