Stranica 682 od 986 PrvaPrva ... 182582632672680681682683684692732782 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,811 do 6,820 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...dado, na drugim s1 su NAV/PTSP totalno razbili THE i na kraju rušali THEov WW da bi bezimeni dobili server tako da to konstantno ponavljanje kako je NAV zabio nož u leđa LZNu baš i ne stoji
    ...na neki naćin su većina bezimenih i nav već prije igrali zajedno

ontopic: SINS u svom posljednjem tjednu igra bolje nego ikada; dogodilo se čak i katanje farmi žujinom offeru i jedom velikom poperu iz rare :lol2:
    totalno razbio!? KAD, GDJE, KAKO?? nisam igrao taj server ali čuo sam sve od obje strane tako da ne lupetaš bezveze...

hehe, SINSI napokon krenuli katat!
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Hehe , razbili ste upravo tako kao što ste ovaj server napravili LZN-u .
    Bolje ti je bilo da nisi išao ovo uspoređivat , jer si se sam zakopao dublje .
    ...namjera moj posta nije bila da uznemiri THE pučanstvo ili da se otvori debata o tome već ćisto informativne naravi za dadeka
    ...vidim da jačina tog poraza još uvijek ne dozvoljava realan sud o istome pa se ovim putem ispričavam i svršavam s tom temom
    ...napuštam Vas na neko vrijeme, lp
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...namjera moj posta nije bila da uznemiri THE pučanstvo ili da se otvori debata o tome već ćisto informativne naravi za dadeka
    ...vidim da jačina tog poraza još uvijek ne dozvoljava realan sud o istome pa se ovim putem ispričavam i svršavam s tom temom
    ...napuštam Vas na neko vrijeme, lp
    tu se ne radi sve crno-bijelo kako ti predstavljaš...ova priča NAV-LZN-Bezimenjaci ima veliku povijest gdje je odigrano i rečeno jako puno toga....

ok okrenuli su kaput,prodali svoj obraz za krajnju pobjedu,ali iči sa katama na nekog s kim si se zajednički borio godinu i pol,a totalno je nepotrebno jer realno odnos snage je takav da bezimenjaci ne trebaju ni fejkat LZN .....vidiš to ocrtava pravo lice pojedinaca.....

ja naprimjer da se borim s tobom godinu i pol,pijemo zajedno,upoznamo se u RL ne bih nikada potegnuo kate na tebe....kao što nisam htio iči na PINK pa mi se obilo o glavu...

kao što rekoh bezimenjaci liječe komplekse na neaktivnom savezu jer nemaju hrabrosti potegnuti offove na aktivni

@Tarat
    skidam kapu ovoj još nekolicini koja klika,a zna da nemaju šanse niš napraviti na serveru...
    vidiš princip je zeznuta stvar,ja sam prošli s1 ostao do kraja servera,a pao iz top 10 na 1000 mjesto po popu sa ostatkom cropkilanim selima,a gama je ostao ako se ne varam na 13 popa...to je princip i opet smo zidali ww selo sa takvim acc.....
    pusa svima
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

oko katanja se ne slažem previše
    bez obzira na povjest,
    ja bi dan danas katao igrače s kojima sam igrao prije i s kojima sam si dobar
    katao bi i prošlog duala i ovog sada (i to s guštom)
    i nakon toga sprdao
    isto to očekujem od njega odnosno njih
    pričamo o igrici na koncu
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    oko katanja se ne slažem previše
    bez obzira na povjest,
    ja bi dan danas katao igrače s kojima sam igrao prije i s kojima sam si dobar
    katao bi i prošlog duala i ovog sada (i to s guštom)
    i nakon toga sprdao
    isto to očekujem od njega odnosno njih
    pričamo o igrici na koncu
    ne razumiješ o čemu ja laprdam..ok katanje ako krenemo na serveru na suparničkim stranama...ali ako krenemo zajedno,a odigrali smo i prošli server zajedno ....pogotovo u ovoj situaciji kad kate od NAVa nisu ni trebale bezimenjacima to je drugi par čarapa..

nego da se vratimo on topic kaj su sinsi počeli katat?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

sinsi su kasno se sjetili, šteta po njih :(
    to šta se NAV saveza tiče, gle subjektivno je to
    al izabrali su stranu, sukladno tome tako se i ponesli, ništa neregularno

moral je do individualca
    ja da sam u toj situaciji poštivo bih odluke i mete off organizatora
    koliko emocija ima između vas...
    eh to je sad stvar o kojoj bi se moglo razglabad danima
    Dobra vila mi je ispunila dvije zelje. Treci put nisam mogao

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    sinsi su kasno se sjetili, šteta po njih :(
    to šta se NAV saveza tiče, gle subjektivno je to
    al izabrali su stranu, sukladno tome tako se i ponesli, ništa neregularno

moral je do individualca
    ja da sam u toj situaciji poštivo bih odluke i mete off organizatora
    koliko emocija ima između vas...
    eh to je sad stvar o kojoj bi se moglo razglabad danima
    potpis...

kaj se tiče sinsa istina,da su prije odlučili krenuti i eventualno se spojili sa bezimenjacima mislim da bi bili konkurentni i jedni i drugi,ovako bezimenjaci mogu samo gljivariti do natara i čuvati vojsku,a sinsi lagano brisati račune...

nego kaj je sa chosenima? s kim su oni? jel ih ko kupuje? ti simsiteri na kraju odlučuju server

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ljudi božji pričamo o igri!
    Dakle teoretski.
    Brat mi igra u Žuji, bratić u Bojni, šogor u Chosenima, nećak u Sinsima, djed u PIP/Rare.
    Protiv koga ću onda ratovati, i kako ću igrati ovu igru da mi je znati?
    ovo nije Sim City da smo svi djeca cvijeća.
    Dado konačno si priznao za PINK, i tko je koga zapravo izdao.

P.S. Razigrana bakterijo, opet pojedinci, znaš i koji spominju prošle servere, jel buš slao na hlađenje?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ljudi božji pričamo o igri!
    Dakle teoretski.
    Brat mi igra u Žuji, bratić u Bojni, šogor u Chosenima, nećak u Sinsima, djed u PIP/Rare.
    Protiv koga ću onda ratovati, i kako ću igrati ovu igru da mi je znati?
    ovo nije Sim City da smo svi djeca cvijeća.
    Dado konačno si priznao za PINK, i tko je koga zapravo izdao.

P.S. Razigrana bakterijo, opet pojedinci, znaš i koji spominju prošle servere, jel buš slao na hlađenje?
    moja istina o PINK se zna od prvog dana servera...i to su svi znali i poštivali,čak i ti dok ti je pasalo
    je ovo je samo igra na kojoj visimo po desetak sati,moš si misliti kako je to SAMO igra..farmama kao tebi je samo igra
    ovo oko brače nema frke-kao što rekoh ako krenemo na suparničkim stranama,ali sasvim druga je priča sa NAVom i LZN ovaj server...mada ti to nemreš shvatiti
    lol kako se sad povlačiš za slamke,spomenuo sam prošli s1,ali u kontekstu sa ovim s1 i koliko god pričali kako je prošli s1 prošli jako puno toga se vuče na ovaj

a sad farmice odi tamo klikat kučice za drugo nisi
    a ja odoh cugati na slavlje,kak bi rekli u BB kuči SMARAŠ

nego Tarat di si mi? kako napreduju kučice?

oče neka akcija THE&Žuja? jedini koji imaju hrabrosti iči na druge kvadrante

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    moja istina o PINK se zna od prvog dana servera...i to su svi znali i poštivali,čak i ti dok ti je pasalo
    pasalo, što znači pasalo?
    Dadek gluposti pišeš.
    ja nisam napao Pink, jer je bilo rečeno da si u tihom NAP-u sa njim.
    PINK je napao nas, i ostali smo se braniti sami od njih, jer ti ne kužiš ništa pod milim Bogom.
    I to nije bio glavni razlog raspada koalicije, ali daj mi reci, tko će u tebi gledati ozbiljnog partnera kad ni sam neznaš jel bi piškio ili kakio.
    Neznam od kuda ti uopće ideja biti jedan od vođa u savezu, kad si za diplomaciju, i razgovor obična panjina......

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave