Stranica 684 od 986 PrvaPrva ... 184584634674682683684685686694734784 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,831 do 6,840 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    A na koga su to krenuli SINS-ovci ?
    Toliko o tome ovdje ,a pojma nemam di napadaju !?
    Ma nije nikakva velika akcija u pitanju, katali su jednog naseg (iz Zuje) i jednog iz RARE.
    Al to je u odnosu na ono sto smo do sada od njih vidjeli ogroman pomak, jer nesto se događa, nesto rade, planiraju i igraju

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    hahahaa a jos te to boli sto smo im to prepustili kad nama vise nije trebao..ako si ga malo pratio bio je i u Chozenima taj art pa vracen nama i tek onda isao njima i to za gajbu žuje i mislim 4 litre vina hahaha
    ispravak krivog navoda: art nije bio u chosenima
    bio je kod jednog igraca koji je kasnije usao u chosen, ali sam art kao art nije ni usao ni izasao iz saveza

& ako moze rpt te mini akcije sinsa
    kad smo vec kod akcija, dobio sam dojam da je i +- malo stao na loptu i vise ne posjecuje ++
    jel se i oni pocinju pripremati za ww ili su krenuli na more

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od robi-laziale Vidi post
    evo ako želiš tu "titulu" zdušno ću te preporučit da me zamijeniš, , bez zajebancije!
    koliko vidim nigdje nikoga nisam dotaknuo ni uvrijedio svojim postom, lijepom sam se zapitao jel to u vidu neka nova suradnja pa stoga neću ulazit u debatu s tobom kao dežurnim provokatorom
    Robač ne treba mi titula,vidim da si se odma našao uvrijeđen,ja se isprićavam ako sam te neđim uvrijedio nije bilo namjere sry još jednom,ali nisi se u postu osvrnio na art koji je dat vama to si zaboravio ili?????
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

hahahaa a jos te to boli sto smo im to prepustili kad nama vise nije trebao..ako si ga malo pratio bio je i u Chozenima taj art pa vracen nama i tek onda isao njima i to za gajbu žuje i mislim 4 litre vina hahaha
    P jbt nas sve boli,boli nas što je dado otišao,boli što je bio ovo ili ono...
    nas boli svaki art koji nije kod nas??bolje da stavimo samo dva slova prije za...
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    P jbt nas sve boli,boli nas što je dado otišao,boli što je bio ovo ili ono...
    nas boli svaki art koji nije kod nas??bolje da stavimo samo dva slova prije za...
    tako ispada kad spominjes nesto sto je bilo tako davno da skoro vise nije ni istina

sorry TaraT na netocnom navodu, nece vas nitko napasti nemoras se opravdavati
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

tako ispada kad spominjes nesto sto je bilo tako davno da skoro vise nije ni istina

sorry TaraT na netocnom navodu, nece vas nitko napasti nemoras se opravdavati
    nije opravdavanje, vec pravo stanje stvari koje se lako utvrdi
    mozda bi netko volio da im chosen nesto duguje ili vidjeti chosene na svojoj strani

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    nije opravdavanje, vec pravo stanje stvari koje se lako utvrdi
    mozda bi netko volio da im chosen nesto duguje ili vidjeti chosene na svojoj strani
    nee zasto bi vi nama ili nekome drugome dugovali ista samo sam rekao gdje je sve art bio nista nealudirajuci..jer cinjenica je bez obzira sto nije u tom trenutku bio kod vas je bio vas igrac jel takoo jer da nije pa nije istina da ga vi nebi ili oteli ili mu obrisali acc
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

zar su simciteri ikad ikog obrisali
    nasi su svi igraci koji su navedeni u veleposlanstvu saveza
    svi van toga nisu nasi, ni javno ni tajno, a dal ce nam se netko s vremenom priljuciti, ovisi samo o toj osobi

Član foruma shark's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...namjera moj posta nije bila da uznemiri THE pučanstvo ili da se otvori debata o tome već ćisto informativne naravi za dadeka
    ...vidim da jačina tog poraza još uvijek ne dozvoljava realan sud o istome pa se ovim putem ispričavam i svršavam s tom temom
    ...napuštam Vas na neko vrijeme, lp
    hihi tko je poražen ,a kad nešto počinješ pisat onda piši istinu i priznaj da ste pred gradnju ww prešli u suprotni tabor ,a da to nije ništa novo za vas i da rušili ste naš ww podlo .
    Opet kažem to je za vas normalno jer vi idete kako vijetar puše ..
    Pa i sad malo ste sa bojnom igrali sad malo sa bezimenima ,šta budete opet nakraju sa nama hihi ..
    Neznaju Bezimeni šta im vi spremate ...
    Uređeno od strane shark (25.06.11 um 22:54 Uhr)
    Ponosni član THE S1..PC S4

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od shark Vidi post
    hihi tko je poražen ,a kad nešto počinješ pisat onda piši istinu i priznaj da ste pred gradnju ww prešli u suprotni tabor ,a da to nije ništa novo za vas i da rušili ste naš ww podlo .
    Opet kažem to je za vas normalno jer vi idete kako vijetar puše ..
    Pa i sad malo ste sa bojnom igrali sad malo sa bezimenima ,šta budete opet nakraju sa nama hihi ..
    Neznaju Bezimeni šta im vi spremate ...
    A ti bas imas nest za komentirati, prvo se nest kunes pa drugo napravis, makar nije me to zacudilo, jer dobro znam da jedno pises na jednom mjestu, drugo na drugom, trece na trecem.

btw pocelo se nest crveniti, pak bu zanimljivo :gamer:
    Uređeno od strane Drago (26.06.11 um 02:30 Uhr)
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226