Stranica 76 od 986 PrvaPrva ... 2666747576777886126176576 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 751 do 760 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    ja nisam napisao da je s3 megacool

jednako smece kao s1,i s2

prosli s2 je bio zadnji hebeni server,i ovaj zavrseni s4 je bio,ajmo reci ok...

nemoze server biti dobar ako u svakom kvadrantu nemas 2 velike grupacije koje su bash jake,ne on,brojcane,takvih servera je na hr domeni samo 3 bilo prve dvije runde s2 i prva runda s3...

svi ostali serveri su imali jake elemente ali su imali barem jedan cijeli kvadrant koji je bio pusiona da nakon 3-4 mjeseca nema nikoga jer NEMA IGRACA...

i stvar je vrlo jednostavna

znate kako se prepoznaje los server?? pa hik mi kaze,iga galima,bez golda,nema ga cijeli dan online,salje napad gromovima usred dana,putuje satima i ubije nekome 150 gorstaka

ako prosjecan igrac na serveru ne osjeca da mu gori pod nogama ,ako ide spavati znajuci da moze bez sitera i bez problema ne biti na accu 10 sati to nije server,to je idiotarija

na pravom serveru ako covjeka nema ili ako je slabije aktivan,razderu ga vukovi za 2 dana
    Tebi se ne desi nikada da moras nekud otici, a sitteri i dual taman ne budu tu, ti sati su bili tocno 20 minuta , Kak je Hik tocno znao kad mora poslati jedini napad do sada neznam, ocito covjek ima nos nad nosevima ili su neke druge stvari bile u pitanju. a i jbga, pravi igraci imaju ukljuceno skrivanje u sumu, mi svi ostali amateri neznamo za taj zlatni klub i to izmicanje :(
    a ja bi htio da svi vi velki igraci dođete na s1, pa da se igramo svi zajedno, ja znam da bumo se i treci server za redom tukli bez stednje
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Rinnegan Vidi post
    Napokon, pao prvi C15 na +/+ kvadrantu. Cestitam Atili :sjekiraš:
    a ja smrdim

Citat Citat od Rinnegan Vidi post
    Dok god se ne smanji broj servera necemo se maknuti, kvaliteta se nece povecati.

Neki imaju srece neki ne. Cilj ige je da se zabavis, ako se ti ne zabavljas negdje, nije to razlog da pljujes po ljudima koji se zabavljaju.

I naravno, najgluplja stvar sta mozes napravit je odustat, nikad ne znas sto te ceka ili sto si mogao propustiti
    :goodpost: server je onoliko zanimljiv koliko si ga napraviš
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma Rinnegan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    a ja smrdim
    Ej, sorry, nisam te skuzio

3... 2... 1... Booomm cestitam
    ...gdje je nestao Buco Beton?

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

al istina je da se serveri poput prvog s2 i s3, te drugog s2 vjerovatno nece ponoviti...
    drugi s1 je mogao bit preheben da nije onako rano zavrsio.
    ostalo, pusiona.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    al istina je da se serveri poput prvog s2 i s3, te drugog s2 vjerovatno nece ponoviti...
    drugi s1 je mogao bit preheben da nije onako rano zavrsio.
    ostalo, pusiona.
    istina, cisti je dokaz kako server moze bit jadan kad ti docekas kraj i to jos s offom...
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    istina, cisti je dokaz kako server moze bit jadan kad ti docekas kraj i to jos s offom...
    tebi je to poslo za rukom samo jednom, i to kad si igro samnom
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ajde dosta price o drugim serverima, jest da ima malo veze i sa ovim serverom, al ste ga pretjerali...

Smatrajte ovo upozorenjem

lp

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

rdit

kaj ti moraš sve pljuvati na forumu? kaj ti nisi uzeo taj crop ako je to tako lako na ++ koordama....
    koliko sam skužio sad si kao vođa saveza na s1,aj se malo ugledaj na dragu sa prošlog s1 i casu te tera rosu....već si zbog svoje oholosti izgubio jednog vrhunskog igrača(frozena)....
    Uređeno od strane shido (01.12.10 um 19:56 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    edit

kaj ti moraš sve pljuvati na forumu? kaj ti nisi uzeo taj crop ako je to tako lako na ++ koordama....
    koliko sam skužio sad si kao vođa saveza na s1,aj se malo ugledaj na dragu sa prošlog s1 i casu te tera rosu....već si zbog svoje oholosti izgubio jednog vrhunskog igrača(frozena)....
    dadek rekoh ti da mi se ne obraćaš, niti me spominješ, šta tebe boli neka stvar kako mi rješavamo neke stvari u savezu i ostavi se priča o MH jer pušeš uvjek u iste diple, a još ništa pametno ispuhao nisi

da me je interesirao taj crop ( a nije jer je predaleko od mene), vjeruj mi i uzeo bih ga, a što se tiće kontri, pitaj malo poneke svoje igrače gdje im je onaj offić koji su mukotrpno radili , al ga nisu znali sakriti

i da, hebeš server (bolje rečeno igrače) gdje batine uhvatiš u pol dana u selu a da tvoji putuju preko sat

btw. jel samo meni šteka server il ima još poneko s takvim simptomima
    Uređeno od strane shido (01.12.10 um 19:57 Uhr)
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Velveticu
    Ti ne podbadaj moj savez i ja necu vracati...a to da si mogao imati crop samo cu se slatko nasmijati...

P.s. ono kaj sam cuo oko frozena uopce me ne iznenadjuje

Insinuacije oko mh su odgovor na draginu provokaciju...
    P.s. di ti je heroj hehe...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave