Stranica 27 od 148 PrvaPrva ... 1725262728293777127 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 261 do 270 od 1474

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    sta je s onima koji nemaju niti jedno?
    nisi li u prednosti pred njima?

dokle god imate takav stav, travian .hr ce biti ocajan.
    jednostavno, skripta je skripta, bot je bot.
    nije bitno koliko i kako pomaze, bitno je sta pise u pravilima, a to je jasno, bez ICEGA. i da ne daje apsolutno nista, opet je protiv pravila. Ako ces gledati tako,nikad necemo znati gdje povuc granicu koje je varanje oke, koje nije.

Govorimo o pravilima igre, koje krsite, i jos se dicite time. Pa nema sta, pravi igraci! Samo vi i dalje igrajte u zabludi da to nije varanje.
    p.s. moj acc se daje na raspolaganje da se provjeri i pregleda kad god ocete. Tvrdim da se nista nece naci, i da je cist ko suza. Takoder, slobodno banajte sve vukove i ostale koji varaju, ja se za to slazem. I to za svako najmanje krsenje. Ako planiras varat, onda kvradu, nemoj igrat s ljudima koji to ne rade.

p.s. nisam u vukovima uopce, i neznam zasto me tamo svrstavas, hvala

EDIT - da ne daje prednost, bila bi legalna. A vi koristite nelegalne stvari i hvalite se na forumu time. Nema šta, predivnog li balkana
    Pravila ige su pravila igre.. postoje dvije opcije.. prihvati pravila i igraj, ili ne prihvati, pa kasnije kukaj kak te je MH... znaš ono, nisam ja kriv, sitter je...
    Daleko od toga da su neke stvari normalne, i da bi ih trebalo mijenjeti, ali...pravila su tu , napisana su, postoje, i idemo ih se pridržavati, ili u krajnjem slučaju, idemo i varati, ali onda nam nije nitko kriv ako nas ulove

P.S.: oni logovi sa wolfom, ne želim ih komentirati, govore sami za sebe, ali da se vratim na gornju temu, ovdje nisu trebali biti stavljeni, ne zato jer mislim da im tu nije mjesto, nego zato jer bu netko sutra kad stavi logove popušio ban, i onda evo problema...
    isto tako, molba da se ukine ovo kaj je danas oko logova napada, pa tam više nitko ne ide, ne komentira, jedan od boljih načina da se ubije forum...

Ponavljam, ima previše ograničenja, gluposti, svi smo toga svjesni... ali ako želimo izbjeći neke buduće rasprave u stilu, "zašto taj može, ja ne", ajmo se svi bar donekle probati prdržavati pravula, pa kakva jesu, jesu...

P.S.S.: a za one koji žele igrati u mutnom... uskoro će biti novi izbori, nekom za sabor, nekom za parlament, ili kak se već di ne zove... prijavite se tamo, znamo svi kako nas i di vode,
    lp
    Uređeno od strane Šogor (19.10.10 um 13:14 Uhr)

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ma daleko da su pravila dobra, ocajna su.
    ali fakt je pravila su pravila, i moramo ih se pridrzavati, svidala nam se ili ne. ako nam se previse ne svidaju,nemorate igrat kvragu.
    Pravila ne pisu MHi, oni su tu da ih provode, ma koliko nekad debilni razlozi za ban i kazne bili, takva su pravila i njih se moramo drzat.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    Citat Citat od Toso Vidi post
    ma daleko da su pravila dobra, ocajna su.
    ali fakt je pravila su pravila, i moramo ih se pridrzavati, svidala nam se ili ne. ako nam se previse ne svidaju,nemorate igrat kvragu.
    Pravila ne pisu MHi, oni su tu da ih provode, ma koliko nekad debilni razlozi za ban i kazne bili, takva su pravila i njih se moramo drzat.
    Rekao sam da neću više pisati jer ovo sve jest, samo ne forum; al` baš si je nabacio. :andjeo:
    Živjeli MH, bivši. :pivo: & :tough:
    :harmonikaš:
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma Pinak's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ma samo opušteno ekipa :harmonikaš:

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pinak Vidi post
    Ma samo opušteno ekipa :harmonikaš:
    ma kaj opušteno, tek sad ja krećem u akciju.. kako je sui znao reći, ajmooo silovanjeee
    ROTFL

a ti pinak, ajde bar jedan server bez da samo pop ganjaš

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    ma kaj opušteno, tek sad ja krećem u akciju.. kako je sui znao reći, ajmooo silovanjeee
    ROTFL

Sui to još uvijek govori :gamer:

lp Valkira

Član foruma Pinak's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post

Hoćeš me ti naučit medeni kako se umjesto kućica radi armija

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Najbolje je fer i poshteno mada je to teshko svi mi ponekad malo vrdamo.
    Evo ja sam bio dobro poceo na BA3 ulozim u acc 3 puta po 600 golda i dull pocne raji pisat poruke da je MH i dobijem ban

Evo ovdje sem kreno s Rimljanima naravno zamolio sam par frendova da se regaju i da mi pomognu na startu zato sam ovako i dobar.
    Ja to nekrijem al to moze svako da uradi do one granice kad se pojavi nemosh tom igracu poslat vishe resa i to je to.

Ova igra bi trebala po meni da se igra i niko nikog da ne napada beze svi da se razvijaju i onda ako hocesh nekog da napadash ili si se zamjeri objavish mu rat i ratujete

mislim da bi bilo vishe igraca i zanimljivije
    Ovako imamo one bolesne koji su tu 24/7 kao shto sam ja sam jer nikom nevjerujem vishe, a bolestan sam od traviana josh malo pa ce me i zena ostavit ehheheehe

Toliko odmene poz

G-Khan

Uobičajeno

vidim opet se skupila ekipa na hrxu
    pozdrav svim suborcima iz syna sa zadnjeg speeda
    :pivo:

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pinak Vidi post
    Hoćeš me ti naučit medeni kako se umjesto kućica radi armija
    nemam ti ja pojma pinčiću o tome, ja ti samo dižem one brojeve izvana. fora mi je nadograđivat to lvl po lvl... malo žute, pa crvene, pa plave, pa zelene, ma ludnica je ova igra. čak i raznih boja ima

ček, kaj se tu i armija radi? ja mislio da su to bauštelci koje kad napravim mogu graditi brojčeke... hmmm zanimljiva igra ako ima armije :harmonikaš:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226