Stranica 48 od 148 PrvaPrva ... 3846474849505898 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 471 do 480 od 1474

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Aha, središnjica je Totijeva gajba

Mačak, skini se ljudima s vrata s tim svojim vrijeđanjima, offtopicom i spamom. IGRAČI bi htjeli pisati o OVOM serveru.
    :stupid::stupid::stupid:
    Malo bolje pogledaj pa vidi da ja samo odgovaram na njihove postove, ništa ne počinjem prvi.

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Imaš opciju slanja privatnih poruka a ako baš hoćeš javno, pa napravi si zasebnu temu već jednom jer ovo stvarno više nema smisla.

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Imaš opciju slanja privatnih poruka a ako baš hoćeš javno, pa napravi si zasebnu temu već jednom jer ovo stvarno više nema smisla.
    Da, oni mene vrijeđaju na forumu, a ja da im pišem privatne poruke, btw. što mi ti ovo gore nisi napisao na pvt?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Ovo je počelo biti zaista bolesno... prepucavanje iz posta u post... blaćenje drugih bez konkretnih dokaza, na temelju rekla - kazala, nečijih indicija ili priča..."ti si ovo", "ne, ja nisam", "jesi", "nisam"... dajte ljudi, nismo djeca, manite se onog što je bilo, to je prošlo svršeno vrijeme, aorist I ili aorist II, perfekt ili kako god...idemo igrati ovu igru koja može biti itekako zabavna, druženje s ekipom, šala i zeza...umjesto da tu gubite vrijeme, radije te riječi pretvorite u mačeve, sjekire, vitezove i odmjerite snage na bojnom polju... ne bi rekla ništa da ste klinci od 15 - 16 godina, no koliko mi je poznato niste, imate već neke godine, no očito vam je kvocijent inteligencije s godinama opao, nažalost... mačak, šogor i svi ostali, ne moramo se voljeti ali možemo se poštivati kao igrači...u tome je nečija veličina, a ne u tome koliko je WW-ova dignuo ili koliki je off imao... ova je igra, nažalost, postala psihijatrija za liječenje ludila iz real lifea, i to ubija svu njenu čar i draž, nije ni čudo da iz servera u server ima sve manje igrača... pokažite barem jednom ozbiljnost kakva dolikuje osobama u vašim godinama i idemo igrati, pa nek bolji vojnik, bolji strateg i taktičar pobijedi... bez spletkarenja i mućki... pokažite u tome koliko ste zaista veliki i dokažite da ste sposobni za to...

Kriss
    :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od d-moll Vidi post
    Da, oni mene vrijeđaju na forumu, a ja da im pišem privatne poruke, btw. što mi ti ovo gore nisi napisao na pvt?
    ko se boji macka jos....moj macak,sam sebi dajes na znacaju,vidis da te ljudi ne"zarezuju" uopste.ovde se neko cudi kako takvi ljudi postoje,kome je zivotni cilj da nekoga zeznu,nameste mu,smeste....decko,zalim te,iskreno.sogor je IGRACINA za tebe,kao i ovi klinci koji se ovde prepucavaju sa tobom,mozda ne po travianskom znanju,ali sigurno kao igraci traviana.nikada ti to neces shvatiti,travian ne igra pojedinac,vec tim,a ti nikada nisi bio timski igrac,vec iskljucivo gledas sebe i svoju zad...zato si prosao kako si prosao na proslom,i pored svih tvojih igara. i za kraj,javno za sve,da li je istina ovo sto je rekao valjevac,voleo bih to javno da demantujes(samo pazi,dva acc-a su provaljena)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od VALENCIA Vidi post
    kako da opet sa njima kada su uzeli nap sa wolpackom i sve jace igrace iz wolfa primili u savez :pije kavu:
    Pa wolfpack kako ja znam je u raspadu, nema organizacije nishta
    Par nas igraca se odvojilo i pokushali smo neshto da napravimo al neide
    Skontali smo da je najbolje da se prikljucimo nekom savezu koji vec funkcionishe, Nama nije bitno dali je jak ili ne bitno nam je da se timski igra

Ja prvi put igram HRX stvarno kad sam doshao na server nisam znao nikog
    Sad sam upoznao par igraca

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od G-Khan Vidi post
    Pa wolfpack kako ja znam je u raspadu, nema organizacije nishta
    Par nas igraca se odvojilo i pokushali smo neshto da napravimo al neide
    Skontali smo da je najbolje da se prikljucimo nekom savezu koji vec funkcionishe, Nama nije bitno dali je jak ili ne bitno nam je da se timski igra

Ja prvi put igram HRX stvarno kad sam doshao na server nisam znao nikog
    Sad sam upoznao par igraca
    u wolfu su ostali neki igrači koji neže napustit savez..savez je bio 0.. al raste se

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

da i ja završim, vidim da vam smetaju prepucavanja sa prošlog hrx-a. reko sam i sam, ne se spuštat na nivo onih koji blate tebe, tvoju igru i tvoj savez, pusti ih nek seru... no nemrem, povuće me i poludim, i onda se pravdam i pravdam naše postupke, a bezveze, uzalud, samo sebi štetim....

dobro je neko reko, treba znat igrati travian, a ne znati igru travian, a igrati travian je, kad probaš, nešto bez čega nejde... povuće te dosta da budeš online, no sve zbog tako ludih i dobrih ljudi, s kojima djeliš sve, a neki, kao i mi, se i privatno znaju, imaju svoje interne zezancije i bogatiji nam je život što se poznamo. a ove fore, ko je izgubio gdje off, ko je imao veći ili ko je sagradio ww i kako, ma, to traje možda tjedan dana nakon kraja, a prijateljstva, poznanstva i ostalo, traju vjećno...

zato uživajte u igri i ljudima
    npr. evo sad, "ljutom protivniku" sa prošlog hrxa i foruma, pljuskici, sad šaljem deff i zezamo se na chatu, to je neprocjenivo gospodo nevjernici :plesem na kisi:

ah, razdragao sam se... :patkica:
    Uređeno od strane El pitono (31.10.10 um 10:36 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

vidim ovdje poznatih njuski heheh...gdje ste njubercici

ali jedno se ne mijenja nikako a to je da macak opet skrece pozornost na sebe...kako?? pa pisanjem po forumu ,to mu jedino dobro ide i to covjek mora da upamti...

stvarno bi neki novi klinci koji dodju i citaju ovo pomislili da je neki igrac ahhahhahhahah a jedino zna ackatisra po forumu

lijep pozdrav svima....pogotovo mom dualu antoniju

Član foruma koki's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

alpha centauri kad su tebi sela nestala??

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226