Stranica 84 od 148 PrvaPrva ... 3474828384858694134 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 831 do 840 od 1474

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od KajaKalimero Vidi post
    Volio bih da mi neko odgovori zbog čega artefakt Brža obuka VII (1/2) djeluje samo na velikoj vojarni (kasarni), a ne na običnoj, kao i na velikoj konjušnici(štali), a ne na običnoj???

Ps. piše i na običnoj vojarni i konjušnici da je skraćeno, međutim u proizvodnji samoj to traje kao što je i trajalo bez tog artefakta...

Pozz
    vojska nastancana kad nije bilo arta radice se tak dugo dok na red ne dode vojska nastancana sa djelovanjem arta . znaci , sve prije nastancano ima normalan vremenski period obuke .

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    vojska nastancana kad nije bilo arta radice se tak dugo dok na red ne dode vojska nastancana sa djelovanjem arta . znaci , sve prije nastancano ima normalan vremenski period obuke .
    Hvala, nadam se da će biti do toga

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od KajaKalimero Vidi post
    Volio bih da mi neko odgovori zbog čega artefakt Brža obuka VII (1/2) djeluje samo na velikoj vojarni (kasarni), a ne na običnoj, kao i na velikoj konjušnici(štali), a ne na običnoj???

Ps. piše i na običnoj vojarni i konjušnici da je skraćeno, međutim u proizvodnji samoj to traje kao što je i trajalo bez tog artefakta...

Pozz

Pa mozda nije proslo 12h od vremena kad si uzeo Art,,ili ti se jos uvik radi vojska koji si stavio prije nego si uzeo Art
    Ex HrX - Dr.Kica
    Sadasnji HrX - Decimus Maximus

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Trogy(Dr.Kica) Vidi post
    Pa mozda nije proslo 12h od vremena kad si uzeo Art,,ili ti se jos uvik radi vojska koji si stavio prije nego si uzeo Art

Hvala ljudi, to je to.:cowboy::cowboy:

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Izgleda da je netko skrivao art za bržu obuku pekara :narf:

Član foruma Ancimax's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Covece jedan dan ne pogledam u riznicu i stanje se totalno promenilo, lepo mozda konacno ozivi server :plesem na kisi:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Ma imam ja prijatelja u LSD koji mi je kopirao poruku kruznu koja je ishla da se skupi deff kod hlapica prije nego shto sam ga napao
    A shta rec napad je trajao 10H zato i kazem to im je bio sav deff njihov.
    Znao sam ja da ce me tako neshto docekat al iskreno nisam se nadao bash onolikoj kolicini deff je za 10 svaka cast
    Sad ce mo ponovo ostalo je josh jedno off selo netaknuto i u ovom se polako popravlja
    Znaci drugi put ce morat imat malo vishe deff-a od onog shto je imao

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

evo evo..lagano se raspada nam dragi savez royals.. :dance: :dance: oni bi samo mirno igrali..ali evo ..još malo i izbrisani i oni.. :to victory:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Leo-rokygs Vidi post
    evo evo..lagano se raspada nam dragi savez royals.. :dance: :dance: oni bi samo mirno igrali..ali evo ..još malo i izbrisani i oni.. :to victory:
    pokušavao sam prešutiti, al više neide

ti si zadnji koji ikome išta možeš reć, pokrij se ušima i ostani tako....dok su wolfovi na početku dominantni bili, bio si tamo i na sva zvona se hvalio, podhebavao, a na acc te nije bilo 10 min dnevno, raspali se wolfovi, eto tebe odjednom u LSD na drugom acc i opet po istom samo se sad qurčiš s LSD-om...zanima me samo kome ćeš ić na acc kad se LSD raspadne...znaš kako se kaže: "lako je tuđim qurcem gloginje mlatit"

ko si ti da se ikome izruguješ, pa do prošlog servera nisi znao 2 vala u sekundi poslat

eto, tolko od mene, kad me se već za jezik povlači

uživajte u serveru

PS vidim da se situacija rasplamsava oko artova, drago mi je to vidit :cowboy:
    Uređeno od strane wolf1989 (30.11.10 um 11:52 Uhr)
    Alpha Centauri - hrx

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od wolf1989 Vidi post
    pokušavao sam prešutiti, al više neide

ti si zadnji koji ikome išta možeš reć, pokrij se ušima i ostani tako....dok su wolfovi na početku dominantni bili, bio si tamo i na sva zvona se hvalio, podhebavao, a na acc te nije bilo 10 min dnevno, raspali se wolfovi, eto tebe odjednom u LSD na drugom acc i opet po istom samo se sad qurčiš s LSD-om...zanima me samo kome ćeš ić na acc kad se LSD raspadne...znaš kako se kaže: "lako je tuđim qurcem gloginje mlatit"

ko si ti da se ikome izruguješ, pa do prošlog servera nisi znao 2 vala u sekundi poslat

eto, tolko od mene, kad me se već za jezik povlači

uživajte u serveru

PS vidim da se situacija rasplamsava oko artova, drago mi je to vidit :cowboy:
    hihihi Leo ko Leo, to sam ja govorio odavno a bome dragi moj nisi ni ti nista bolji, al hajde vjeran si tim vukovima ako nista drugo pa postovanje zbog toga

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226