Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 11

Tema: Tele2

Član foruma Sancha's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno Tele2

Ako imam tele2 i igram travian preko mobitela dali moram kakve megabajte kupovat ? Ili tele 2 netreba
    :rulez:

Član foruma Tux_Penguine's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sancha Vidi post
    Ako imam tele2 i igram travian preko mobitela dali moram kakve megabajte kupovat ? Ili tele 2 netreba
    LOl koji bonovi, megabajti? SKines mini operu, igras, i to ti se napčacuje, inetrnet ko internet.

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

:cerek: tele 2 ima jeftin net po danu znam jer mi prijatelj ima tele2 :cerek:
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

skupo

mislim da je TELE 2 najjeftiniji ali sve jedno skupo

negdje sam pročito da postoje opcije da se travijan sreže tako da ti na mobu uopće ne prikazuje kućice i ostalo nego samo one kružiće ispod slika i tekst - tako ti troši minimalno memorije tj. prometa

bio sam na mobilnom na tele2 i oni su naplačivali 10 lp Mb kad prkoračiš ugovorenu potrošnju ( ja sam imao 3Gb ) a ovi manmji paketi se naplačivalo 20 lp po Mb

mislim da ti je ovo direkt preko moba još skuplje , a Mb spržiš dok si reko keks

a inače ne moraš ništa kupovat - instaliraš one postavke za net, pa neki brovser ( čovjek ti je već predložio operu ) pa ako si na bonove vidjet ćeš kad potrošiš a ako si na pretplatu vidjet ćeš na računu ( nemoj da ti starci - ili ti sam padnu u nesvijest kad ga vide )
    Uređeno od strane bubimirxl (11.10.10 um 12:03 Uhr)

Član foruma Za600rec's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Tux_Penguine Vidi post
    LOl koji bonovi, megabajti? SKines mini operu, igras, i to ti se napčacuje, inetrnet ko internet.
    pitam se jesi ikad imao mob,a kuda tek radio nes prek neta

sancha:ja ti osobno preporucam da igras preko nekog t-mobile broja jer kaj se neta prek moba tice najeftiniji su. sada je 100 mb 10 kn pa ono...

Član foruma Voodoo's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Za600rec Vidi post
    pitam se jesi ikad imao mob,a kuda tek radio nes prek neta

sancha:ja ti osobno preporucam da igras preko nekog t-mobile broja jer kaj se neta prek moba tice najeftiniji su. sada je 100 mb 10 kn pa ono...
    Je istina...ja imam operu mini na mobu i aktiviriano to za 15 kuna 100 megabajta i možeš dosta vremena provesti na netu jer stvarno travian malo troši kilobajta...

Član foruma Mirvet's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Netrebas nikakve megabajte nego skini sebi Operu i ona ce ti smanjiti potrosnju megabajta

Član foruma Jan Trnava's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mirvet Vidi post
    Netrebas nikakve megabajte nego skini sebi Operu i ona ce ti smanjiti potrosnju megabajta
    :narf:

kakvo smanjenje mb, i dalje te izade skuplje

uzmes si ovo

* aktivacijom paketa S za 10 kn dobivate 50 MB
    * aktivacijom paketa M za 25 kn dobivate 200 MB
    * aktivacijom paketa L za 50 kn dobivate 500 MB

i miran si dok ne potrosis te mb

upute za ukljucenje tog podatkovnog paketa imas na linku dolje

http://www.tele2.hr/mobilna_telefoni...vni_paket.html

Qui audet adipiscitur

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od OpenGL Vidi post
    On je pitao KUPOVANJE megabajta, ne cijene,... I evo odgovora: Ne, megavbajte ne mozes kupovati, njih trosis provođenjuem vremena na internetu. Za igranje Traviana ti je potrebna Mini Opera. Nadam se da je sada jasno, a da je pitao za cijene, kako je povoljnije,... onda biste mu trebali reci cijene i sta kupiti, sta ne. Ali on je pito za kupovanje MEGABAJTA. Nadam se da smo rasčistili ovo, i molim modove da lockaju zbog daljnjeg spama.
    Jao, šuti, vidi se da pojma nemaš. Čovjek prije tebe je sve rekao.
    Megabajti, odnosno podatkovni paketi se MOGU kupovati, i bilo bi glupo ne kupovati ih ako misliš
    surfat internetom.
    Ti nemaš što glumiti i moliti lock, niti si autor teme, niti si mod, spam se tebe ne tiče, a između ostalog
    jedan od spam postova u ovoj temi je tvoj, zato se na pravi faca...
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma Sancha's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Evo Hvala Jan Trnava sve radi na mobitelu za travian. Najbolji preglednik Bolt
    :rulez:

Pravila postanja