Stranica 13 od 459 PrvaPrva ... 311121314152363113 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 121 do 130 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    mozda al ne mjenja cinjenicu da je igra nazanimljivija djeci i pocetnicima i da se veci dio starih igraca povuklo od toga... o PC-u sam imo donekle dobro misljenje, sad spadaju u kategoriju SYN koji preso na izivljavanje na djeci po speedovima...

a za gold, bullshit... nikad gold nije davo toliku prednost... priznaj sad, kolko si vec golda potrosio da nakupujes hrpu knjiga mudrosti?
    A tako je to, napredak gazi dinosaure ... Kad slušam svog oca u njegovo vrijeme djeca su bila poslušnija, hrana zrdravija, žene ljepše, mladi više poštivali starije , a isto to djed priča za očevu generaciju itd itd itd...

Uglavnom novo vrijeme na travijanu ne znači da je lošije , nego jednostavno ti "uber" igrači ne znaju igrati novu verziju , ne žele ili se boje da je ne mogu naučiti tako dobro i odmah je proglašavaju lošijom, nezrelom i za početnike .... Tako tipično i tako subjektivno, a nitko od njih je nije ni pošteno zaigrao...

Iskreno nisam potrošio ni jedan jedini gold do sada na serveru (osim onog što sam dobio) a 200 sam igrač servera - čudno ha? Postoji heroj, možeš i zaradit gold ako prodaješ iteme, farmanje također postoji itd itd itd... I zanimljivo još imam knjigu mudrosti koju nisam iskoristio nego ću je najvjerojatnije prodat na aukcijama...

Uglavnom ni više ni manje golda nego na S3 kojeg pravo igram , u toj fazi igre...
    ma dobro,
    mislim da je ptičurina precijenjen

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    :goodpost: :goodpost:

...nisam mislio na off bodove već na 4 ili 5 onesposobljenih WW offova
    ..Hik, kad me strah ulovi od igrača koji se skrivaju u megakoalicijama trčećim korakom jurim u offertissimu po metlicu za komarce :harmonikaš:

P.S. nema forumske debate do one sa hikom i bakterijom, da kojim slučajem zaigrate ovdje samo zbog toga bi se prijavio

Ne sječam se da je neš relevantnog napravio osim kaj je bio javni kolodvor za sve i cijeli server znao njegovu šifru.

tebe ne mora biti strah ničega, nikad nisi bio dovoljno interesantan igrač da te se napada

Citat Citat od Itachi Vidi post
    navodno da onaj nijemac koji je izmislio te aukcije je bio u americi pitat pošto je internet da kupi on to za sebe jer da se na hr4 toliko ne žali silvera, da su i rusi ostali paff

a smodovi nebi nikad igrali slikovnicu, ali bi uvijek pomogli starom drugu u nevolji, a stari drug pokrenuo super teutski acc, pa sad hitno, baba, ujna strina, panika neka, i mic po mic, eto ekipe ...
    Ovo zadnje mi baš nije jasno
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

mucrum...nije tu stvar nekog straha ili bojazni od novosti...mjenjala se igra vec do sada pa su opet vecinom isti ljudi bili u vodecim ulogama...isto tako bi bilo i ovdje...ali ako sam npr. dosao igrati ratnu strategiju nisam dosao sminkati heroja...svaka verzija ima svojih prednosti i mana...ali ova sve vise pogoduje polu aktivnim ili ne aktivnim igracima rekao bi nesto drugo ali ljudi bi se naljutili :d

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    mucrum...nije tu stvar nekog straha ili bojazni od novosti...mjenjala se igra vec do sada pa su opet vecinom isti ljudi bili u vodecim ulogama...isto tako bi bilo i ovdje...ali ako sam npr. dosao igrati ratnu strategiju nisam dosao sminkati heroja...svaka verzija ima svojih prednosti i mana...ali ova sve vise pogoduje polu aktivnim ili ne aktivnim igracima rekao bi nesto drugo ali ljudi bi se naljutili :d
    Bakterijo , ja razumijem što hoćeš reći, ali se jednostavno ne mogu s tim složit... Zašto? Zato što su se svi ti uber igrači uhvatili oblačenja heroja a rješenje je jednostavo TKO VAS TJERA DA GA OBLAČITE , STAVLJATE MU BRADU ILI NAUŠNICU NA LIJEVO UHO - nitko... Igrate travijan, a heroja će šminkati oni koje to veseli... Farmajte, katajte, radite strateške poteze itd itd , a svi se uhvatili oblačenja heroja kao da je to smisao s4 , a nitko ne priča da je u biti sve ostalo isto... Ukratko, ništa se bitno nije izmjenilo off - deff i tko je bolji... Ja stvarno ne vidim gdje je tu pogodovanje poluaktivcima, kad ja napravim off a njega nema online ili je bez deffa... gotov je kao i na s3... za mene klasični strah od novog i odbijanje promjena jer se naučilo na nešto staro...

P.S. Najbolji primjer je moj prijatelj Eagle, koji ne igra jer se boji da se neće snaći u novoj verziji i da će mi biti farma ... mala moja farmica... ajde eagle skupi hrabrosti i odigraj 4-ku, obećajem neću te puno farmat - samo malo
    Uređeno od strane mucrum (06.03.11 um 21:29 Uhr)
    ma dobro,

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mucrum Vidi post
    P.S. Najbolji primjer je moj prijatelj Eagle, koji ne igra jer se boji da se neće snaći u novoj verziji i da će mi biti farma ... mala moja farmica... ajde eagle skupi hrabrosti i odigraj 4-ku, obećajem neću te puno farmat - samo malo
    znas moj in game nick, znas da mi je zastita prosla davno prije nego je trebala, a jos se nisi pojavio :p

i,da,.....znam da ce me hik popljuvati, ali morao sam doci vidjeti to cudo
    i,ne,....ne mislim ga igrati

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    znas moj in game nick, znas da mi je zastita prosla davno prije nego je trebala, a jos se nisi pojavio :p

i,da,.....znam da ce me hik popljuvati, ali morao sam doci vidjeti to cudo
    i,ne,....ne mislim ga igrati
    ohohooo modni , znači usudio si se :lock::lock::lock::lock: ... dolazim...
    ma dobro,

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Ekipica, kako ide.. tko dolazi od saveza na -/+?

:lol2::lol2:

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

jel igra PC na ovom s4 :dance:

ili samo gledaju

nitko ne igra a karte puno ko šipak koštica igrača
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma Zvjer's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Frey® Vidi post
    Ekipica, kako ide.. tko dolazi od saveza na -/+?

:lol2::lol2:
    To i mene zanima.
    nego ovaj hoću li ja doživit to da se u bar 10 str. ne spominju prošli serveri?Ali "Ko bi reko čuda da se dese".

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zvjer Vidi post
    To i mene zanima.
    nego ovaj hoću li ja doživit to da se u bar 10 str. ne spominju prošli serveri?Ali "Ko bi reko čuda da se dese".
    ima li kakih hofića sa gromovima i imperatorisima to volim uvijek vidit <3

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2