Stranica 175 od 459 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185225275 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,741 do 1,750 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Meni sve radi potpuno normalno..o čemu vi ?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zanimljivo ovo sve,mislio sam da živimo u demokraciji i da se može slobodno pisati...ali očito kada se požališ na novu verziju,nemogućnost igranja brišu se postovi brzinom munje....

ajmo mi pačići dalje...ili ovce...

kaj ima na s4 jel s euopće da poslat kakav napad? defferima je najbolje,nit brige nit pameti....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    Hahahhahahah vec si se navikao na štekanje, ma di normalno???' Joj mora da me je sunce opalilo u ovo oblacno vrijeme I ova glupa mapa i sve.... svaki put se zahebem i neznam di sam poslao jer nema onih malih maceva, a i taman se navikao na kartu kada vrate onu staru :S ali dobro jednom ste me zahebali, više necete

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    o veoma interesantnom serveru po pitanju igre,ali njegova igrivost je katastrofa-najgori server vjerujem koji če ikad biti !!!
    dosta igrača jednostavno gubi volju za igrom,pljujem na popravke,na server i njegovu igrivost i žalim golda koji sam utukao u njega da mi ovako vadi živce...jednostavno je fuj
    katastrofa od servera i čak žalim što sam ga uopće zaigrao jer da sam znao da mi treba 2-3 minute da mi prebaci sa sela na selo ili nikako neda ući u server vjerujem da ga nebi ni pogledao a kamoli zaigrao.
    pitam se dali je ta ekipa toliko nesposobna da ga nemože dovest u red !
    nek ga ugase na 7 dana i odrade to što imaju(ako uopće i znaju šta trebaju) pa da se NORMALNO igra jer ovo sad je bljak,neigrivo i veoma iritantno....eto o čemu mi
    s4-meduzac

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    o veoma interesantnom serveru po pitanju igre,ali njegova igrivost je katastrofa-najgori server vjerujem koji če ikad biti !!!
    dosta igrača jednostavno gubi volju za igrom,pljujem na popravke,na server i njegovu igrivost i žalim golda koji sam utukao u njega da mi ovako vadi živce...jednostavno je fuj
    katastrofa od servera i čak žalim što sam ga uopće zaigrao jer da sam znao da mi treba 2-3 minute da mi prebaci sa sela na selo ili nikako neda ući u server vjerujem da ga nebi ni pogledao a kamoli zaigrao.
    nek ga ugase na 7 dana i odrade to što imaju(ako uopće i znaju šta trebaju) pa da se NORMALNO igra jer ovo sad je bljak,neigrivo i veoma iritantno....eto o čemu mi
    Potpisujem od slova do slova i da mi nije žao golda kojeg još imam na accu vjerojatno bi se maknuo iz igre, pa bi možda acc manje olakšao serveru da jadničak stigne sve izračunavat. Eto, to je svakodnevno stanje na serveru :(

Član foruma Ciganin's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    pričaj mi o tome, pogotovo kad ti blokiraju vremena i trgovci zaglave i pojačanja i sve ostalo.... i kad namjestiš trgovačke rute i kad ti uzme gold i kad ti bloka server , resi propadnu i đaba tebi utrošenih golda, ...

kad ti jednostavno svi trgovci zaglave i čekaju da ostave resse...
    kad ti pojačanja čekaju po sat vremena da se vrate u grad 00:00:0?
    trenutno stanje na serveru
    fuj, neigrivo, iritirajuće, ponižavajuće,
    jel ekipa koja treba to održavati uopće zna što treba raditi... kažu da je novi TS4 pun bugova
    beta verzija radi perfektno, u susjednoj bosni i srbiji perfektno.... jedino u našoj lijepoj našoj nesposobni da ga dovedu u red...
    norveški radi dobro...

stanje na serveru je SR*N*E totalno. kolektivno gašenje... jer da mi jede živce da moram sat vremena prebacivati resse, da mu treba 30-40 sec da prebaci grad...

imam neke napade, crveni se al uopće ne vidim tko ide, kada, ništa se ne vidi.... već 3-4 sata.... sreća pa me nitko iz blizine ne dira... hahahaha samo se nadam da će pojačanja ipak sjest prije napada ... jer kako je krenulo, mogli bi i pojačanjai napadi putovati 100 tinjak sati kako je usporeno...

žalosno je što to moramo trpiti.... i što nema nitko sposoban i inteligentan a ujedno i zadužen da to popravi.... kog li su jadni švabe zaposlili... fuj
    LepiCigo ex.4 - Sjenilo ex.4 - exG Sjenilo ex ts.4 Adonis S1 :narf:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ciganin Vidi post
    pričaj mi o tome, pogotovo kad ti blokiraju vremena i trgovci zaglave i pojačanja i sve ostalo.... i kad namjestiš trgovačke rute i kad ti uzme gold i kad ti bloka server , resi propadnu i đaba tebi utrošenih golda, ...

kad ti jednostavno svi trgovci zaglave i čekaju da ostave resse...
    kad ti pojačanja čekaju po sat vremena da se vrate u grad 00:00:0?
    trenutno stanje na serveru
    fuj, neigrivo, iritirajuće, ponižavajuće,
    jel ekipa koja treba to održavati uopće zna što treba raditi... kažu da je novi TS4 pun bugova
    beta verzija radi perfektno, u susjednoj bosni i srbiji perfektno.... jedino u našoj lijepoj našoj nesposobni da ga dovedu u red...
    norveški radi dobro...

stanje na serveru je SR*N*E totalno. kolektivno gašenje... jer da mi jede živce da moram sat vremena prebacivati resse, da mu treba 30-40 sec da prebaci grad...

imam neke napade, crveni se al uopće ne vidim tko ide, kada, ništa se ne vidi.... već 3-4 sata.... sreća pa me nitko iz blizine ne dira... hahahaha samo se nadam da će pojačanja ipak sjest prije napada ... jer kako je krenulo, mogli bi i pojačanjai napadi putovati 100 tinjak sati kako je usporeno...

žalosno je što to moramo trpiti.... i što nema nitko sposoban i inteligentan a ujedno i zadužen da to popravi.... kog li su jadni švabe zaposlili... fuj
    vratite na pareeeeeeeeeeeeeeeeee
    ocemo natrag svoje pareeeeeeeee
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma Rinnegan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Slazem se, ovo je frustrirajuce, skoro da mi se neda klikat suporte :(

Ima jako veliki lag, mjenjanje browsera ne pomaze, stvarno steta, ubija igrivost...
    ...gdje je nestao Buco Beton?

Član foruma Barthezz's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

http://screensnapr.com/v/nlHxA9.png

Evo, već je iščekivanje ovako već 15 minuta, i klikanje, al ništa...
    Čini se meni da ovo vodi Jadranka Kosor, kako kaže sve štima u državi, tako i na serveru...
    Sad će doletit razigrani pa će reć da što trabunjamo, da njemu sve super radi....
    (mooning)

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

nevjerujem da bi uopće mogao i trebao bilo šta reći pozitivno o radu servera jer vjerujem da se i on kao i ostalih 4000 igrača mući i pokušava da uđe u igra a kamoli da se igra(možda baš zato i neigra ovaj server-ko zna !)
    čitajući prethodne postove to je samo jedan dio problema koji ovaj (nažalost jadni) server donosi jer mogao bih dobru stranicu ispisati koje sam sve probleme i neugodnosti od ovog servera doživio...jednom rjećju SRAMOTNO za naše servere !
    s4-meduzac

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2