Stranica 191 od 459 PrvaPrva ... 91141181189190191192193201241291 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,901 do 1,910 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    što se tiće igre,hmmm pa uvjek se ponešto može naučit,ali ajmo reć da sam ispod nekog prosjeka,ne mnogo ali ipak ispod...
    ali to što sam doživio i napisao je istina....znao ili neznao igrat polukrop je skatan
    baš sam bio razmišljao o tome zašto baš ni kapi deffa nije bilo i došao sam do zaključka da je vjerovatno deffer čiji je polukrop uključio izmicanje vojske....da to je sigurno to !
    Dozvoli da te poducim onda
    Deff je bio rasporedjen da bi se (uspjesno) uhvatili offovi iducih igraca: cittanoves, giunness, Medvjedići, mortis, PC nevermind, PC proxima, PC yakuza, Psycho Dad, Rorschach. Tako da je tvoj ovaj put prosao neokrznuto.

Jasnije?
    stari s2 Elementalist, novi s2 Mizantrop
    stari s4 Ariac, novi s4 Grintavac, najnoviji s4 Eliot

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Moram se pohvaliti danas je jedan beznačajan savezcic štoviše par igraca skinulo 6 PC senatora.....

Nije lijepo od mene da sam tako domovinski nesolidarna al gust je gust

Najbolje je kaj je naivac krenuo na današni dan u osvajanje ( btw .. naselje koje je pokušao osvojiti znakovitog je imena našeg generala)....očito ne zna koji je datum ......hm ja bih na njegovom mjestu bila u velikoj dvojbi....brisati ili ne brisati acc

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ariac Vidi post
    Dozvoli da te poducim onda
    Deff je bio rasporedjen da bi se (uspjesno) uhvatili offovi iducih igraca: cittanoves, giunness, Medvjedići, mortis, PC nevermind, PC proxima, PC yakuza, Psycho Dad, Rorschach. Tako da je tvoj ovaj put prosao neokrznuto.

Jasnije?
    hm.ja koliko znam Voljeni nije izgubio off....ali kaj ja znam,kod vas tak i tak vlada jednosmjerna politika sa cenzurom možda je toliko ekipe i poradi toga odjednom izgubilo cajta za igru pa pogasili acc i to neki ne važni igrači i neki izašli vanka poput keksmana
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

de dadek odi kupuj umjetnine

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    hm.ja koliko znam Voljeni nije izgubio off....ali kaj ja znam,kod vas tak i tak vlada jednosmjerna politika sa cenzurom možda je toliko ekipe i poradi toga odjednom izgubilo cajta za igru pa pogasili acc i to neki ne važni igrači i neki izašli vanka poput keksmana
    voljeni je zakucao off kod damaskinosa prekjucer ... tvoja informiranost pokazuje gdje bi zaista mogla postojati cenzura

(cenzura na travianu ... pored toliko baba ... ma daj )
    stari s2 Elementalist, novi s2 Mizantrop
    stari s4 Ariac, novi s4 Grintavac, najnoviji s4 Eliot

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od slavko Vidi post
    de dadek odi kupuj umjetnine
    da malo pratiš moj acc vidio bi da sam ja prestao sa aktivnom igrom nakon onog pada...kao i kupovinom golda i inih stvari
    voljeni je zakucao off kod damaskinosa prekjucer ... tvoja informiranost pokazuje gdje bi zaista mogla postojati cenzura

nema kod nas cenzure,sve se vidi na skype chatu i u MM porukama...zaboravljaš da dobijamo i Vaše MM poruke gdje je išlo par puta samo par reporta,a ne cijela akcija na Vas,ali nema veze znam da nemrete baš sve pokazati ekipi raspali bi se prerano ovak je zanimljivije i Vama i nama mada brinem se za Vas,preveć vas se počelo gasiti i to bitni acc u sivoj zoni prvenstveno.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@ ariac
    ahahaha baš sam se slatko nasmijao

Poznavajući duala našeg Voljenog siguran sam da ono skucano nije niti cijelo prvo slovo riječi off. Sa 12k pješaka on nije zadovoljan valjda niti već u drugom tjednu igre, vjeruj mi.
    LP

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

damire sad sam dobio uznemirujuću poruku iz gerile,obavjestili me da mi imamo 28 offova :dance:

nisam znao da imamo toliko offera,a kamoli offera

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    damire sad sam dobio uznemirujuću poruku iz gerile,obavjestili me da mi imamo 28 offova :dance:

nisam znao da imamo toliko offera,a kamoli offera
    Ma to je samo priprema da kasnije kažu kako zapravo iza tih 28 offova igra samo 5-6 igrača sa svojim multićima

Kažeš 28 ha, zeznuto, tko nas onda deffa?

PS računaj onda da ima 29 offova, jer Gerila u svom računu očito misli da je Voljeni spucao off

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

nemoj zamjeriti dadi, on je danas toliko uzbuđen što ide gledati štrumfove da je pobrkao sve....

a sad na vama je da pretpostavite da li je to sve što je Voljeni imao ili bi se moglo toga još naći
    Uređeno od strane zvrkica (05.08.11 um 16:15 Uhr)
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226