Stranica 200 od 459 PrvaPrva ... 100150190198199200201202210250300 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,991 do 2,000 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

nema se šta reć...izvrstan "fajt" jutros :101010: vjerujem da se i na serveru 3 streslo od siline zabijanja, a posebne pohvale našim vrijednim zidarima koji su eto u nedjelju i prekovremeno između napada zidali zidove ispod kojih još nisu sve žrtve odnešene, trebat će dani i dani da se pokopa tolika količina vojske.

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Njegov sluga Vidi post
    kako je moj drugar vader rekao da najvise voli kad se mrdaju dok im ga gura odozada, potpisujem!
    Damire evo o cem ti pricam...tipicno pljuvanje i to jos ruzno...
    prd.

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DamirB Vidi post
    nema se šta reć...izvrstan "fajt" jutros :101010: vjerujem da se i na serveru 3 streslo od siline zabijanja, a posebne pohvale našim vrijednim zidarima koji su eto u nedjelju i prekovremeno između napada zidali zidove ispod kojih još nisu sve žrtve odnešene, trebat će dani i dani da se pokopa tolika količina vojske.

2 i nešto minute je bio razmak između prvog i drugog napada taman dovoljno da se na brzinu zgolda zid i hrabro dočekaju sljedeće žrtve zabijanja...

@GRIN

postoji mogučnost ignora postova koji ti ne pašu...pročitaš i praviš se da nisi ni vidio...
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

akcija skroz losa..i ne losa od organizatora nego neozbiljna od ljudi koji u savezu igraju. ako dobijes metu a nemozes poslat onda javis nekome a ne ko pi*ka ne posaljes pa ispadne da ciste gali ili da na posebnu obuku posalje jedan lik i to gal kojii pocisti a art se ne uzme i slicne gluposti...igram u sexovcima i u savezu s gerilama..al igraci koji tamo igrate moze vas bit sram kak ste to odigrali tj NEodigrali...bolje nemojte srat tu na forumu nego zahvalite ludoj sreci sto su znali da se na klingonca ide pa nas nisu docekali na drugim metama jer smo jos gore mogli spusti. bolje se pokrite usima i zamislite se malo kaj radite...ak vam se ne igra nemojte igrat a ne igrat povrsno ili sto je jos gore nikak..

cestitke pisiju fakat nam se mogu smijat hehehehehehe kad je i meni smjesno kak je tek njima loooool
    Uređeno od strane Žena Zmaj (07.08.11 um 17:57 Uhr)
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

čestitke i tebi na objektivnosti...napokon netko
    s1 Ševa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Kak smo mi znali da se ide na kligonca,aj mi recite..strasno...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

pa valjda ste dobro procitali..kaj ja znam kak ste znali tam je ceka bila..znaci znali ste hehehehe jer su druga sela bila prazna ili ste procitali ili je neko procito za vas hehehe trece nema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Žena Zmaj Vidi post
    pa valjda ste dobro procitali..kaj ja znam kak ste znali tam je ceka bila..znaci znali ste hehehehe jer su druga sela bila prazna ili ste procitali ili je neko procito za vas hehehe trece nema
    Ne znam nisam jos vidio reporte..bas me zanima koliko je to vas proslo,ali znam da se defalo jos preko nekoliko sela...mislim da je i kod trini neko pao...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

kolko ja znam malo kod trini, "malo" kod klingonca i malo kod one panicarke luresi za dalje neznam..susedi oko mene su svi prosli ...zapravo mislim da se od seksonja nije niko zakucal..valjda bolje seksamo od gerilaca heehehhe

a kaj se tice reporta..bas sam neki dan rekla..na ovom serveru moras dat guze da vidis neki report..mišn impasbl

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Žena Zmaj Vidi post

možda smo imali sreće ovaj put, a možda se treba netko zapitati da li napad od nekog tko ima 40k pješadije i 14k konja izgleda kao pravi ako on ide zadnji... ili treći...a ispred njega igraći sa po 10-15k pješadije...da li za to treba neka vidovnjačka sposobnost ili nešto deseto sumnjam...kao što si sama i napisala...nije kriva organizacija nego oni koji nisu poslali kako treba... razmaci su bili i po 3-5-7-10 min

deffali smo ono kaj smo smatrali da trebamo deffat...ako ste prošli to ide vama na čast nama na mogučnost popravka drugi put...

igramo se zar ne, nema pljuvanja, vrijeđanja i seruckanja, sve je ovo samo igra

zadovoljni smo sa onim što je učinjeno...a sad nek me popljuje tko hoće zbog toga :palčina:
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226