Stranica 21 od 459 PrvaPrva ... 1119202122233171121 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 201 do 210 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma zeko :)'s Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    vidim poceli se polako pojavljivati i savezi s proslog servera
    s&t, guerilla, fed...
    ipak fali puno previse
    budemo sve vidjeli..samo da nebude ko s1 dosadan!
    sema&zeko - - - Petra&Ana
    RHS - - - MPT - - - BoP - - - PC - - - RARE

Član foruma Rain's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Dr_Evil Vidi post
    Seko, jesi to ti?
    Jesam brate, pa đes, kafa se ohladila a tebe ni za lijek. Opet skitaš, nemoj da te opet iz bunara vadimo kao lani...

:spam:
    Uređeno od strane Rain (09.03.11 um 02:22 Uhr)
    "... frankly, my dear, I don't give a damn!"

... što je ovaj forum riknuo ko stara krmača u groktanju, puno krvi i sveopćem užasu uz gnjusne povike nekolicine neosjetljivih.

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...ma nisam ja ljut, samo razbijam mitove i legende o 7 samuraja PCa koji sami iste s4 i to tako estoko da pokoja kata preleti i na susjedni server
    ..isto da nova ekipa na serveru zna to ih oekuje
    ...o Prime je tu; legenda Bopa, ili da kaem legenda PCa?
    ...znam, znam; sve to ovisi "kako vjetar pue"

...ohoho, stigao je i legenda Toxic; za novu ekipu ovaj rui WW bez kata, zato oprez
    ..poznat po akciji kodnog imena: 'ebi ga
    ...MNJAG je postavio nove standarde u igranju trava na hr domeni a LWG/MPT/HARD/MLM u veliini odrive koalicije

Mnjag postavio standarde ? Koje to ? Kako objaviti sto vise ratova savezima sa rankingom ispod 500 ? Ili kako biti samaran od vlastitog deff saveza ? Ili mozda novi standard u deff-u u ww di vas se na 0 rusi ? Ili mozda nove standarde u nesposobnosti kontroliranja vlastitih clanova ? Treba dalje nabrajati te standarde ?

Kao da vam nije dovoljna bruka to sto vas je ona sramota od syn-a potukla na svim poljima...

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    Mnjag postavio standarde ? Koje to ? Kako objaviti sto vise ratova savezima sa rankingom ispod 500 ? Ili kako biti samaran od vlastitog deff saveza ? Ili mozda novi standard u deff-u u ww di vas se na 0 rusi ? Ili mozda nove standarde u nesposobnosti kontroliranja vlastitih clanova ? Treba dalje nabrajati te standarde ?

Kao da vam nije dovoljna bruka to sto vas je ona sramota od syn-a potukla na svim poljima...
    ...evo dragi novi igrači, naš Razigrani je igrao taj server u megakoaliciji (1,5 kvadranta zauzeće) i u takvim slučajevima se često događa da i dobri igrači više ne zanju tko igra protiv njih a tko na njihovoj strani; naime savez koji on navodi kao MNJAGov deff savez (SYN) je u biti bio savez od njegove koalicije
    ...no kad ti u profilu saveznika stoji 6,7,8 ili više saveza svatko se može pogubiti, zato oprez
    ...i još jedan savjet za kraj: kolega Razigrani je vrstan igrač traviana i njegovi postovi koji se tiču same igre su "must read" štivo ali što se tiče retrospektive prošlih servera toplo preporučam preskočiti svaki njegov post jer u takvim radnjama bujna mašta kojom je on očito obdaren više odmaže nego pomože

Vaš forumski spamer, uvijek objektivni; dadyo

P.S.
    Razigrani; SYN pamtim kao savez koji je dualki Zujalici uskratio gušt igranja jer toliko je molbi za obustavu katanja dolazilo na njenu adresu da smo ja i Svirepi neke čak i uvažili
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

...evo dragi novi igrači, naš Razigrani je igrao taj server u megakoaliciji (1,5 kvadranta zauzeće) i u takvim slučajevima se često događa da i dobri igrači više ne zanju tko igra protiv njih a tko na njihovoj strani; naime savez koji on navodi kao MNJAGov deff savez (SYN) je u biti bio savez od njegove koalicije
    ...no kad ti u profilu saveznika stoji 6,7,8 ili više saveza svatko se može pogubiti, zato oprez
    ...i još jedan savjet za kraj: kolega Razigrani je vrstan igrač traviana i njegovi postovi koji se tiču same igre su "must read" štivo ali što se tiče retrospektive prošlih servera toplo preporučam preskočiti svaki njegov post jer u takvim radnjama bujna mašta kojom je on očito obdaren više odmaže nego pomože

Vaš forumski spamer, uvijek objektivni; dadyo

P.S.
    Razigrani; SYN pamtim kao savez koji je dualki Zujalici uskratio gušt igranja jer toliko je molbi za obustavu katanja dolazilo na njenu adresu da smo ja i Svirepi neke čak i uvažili
    Striček Ziggy je toliko kukao šta mu je njegov deff savez Syn kojeg je on stvorio svojom milošču okrenuo leđa da mi ga je bilo skoro žao. Tak da ne lupetaj bezveze jer si smiješan.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

...evo dragi novi igrai, na Razigrani je igrao taj server u megakoaliciji (1,5 kvadranta zauzee) i u takvim sluajevima se esto dogaa da i dobri igrai vie ne zanju tko igra protiv njih a tko na njihovoj strani; naime savez koji on navodi kao MNJAGov deff savez (SYN) je u biti bio savez od njegove koalicije
    ...no kad ti u profilu saveznika stoji 6,7,8 ili vie saveza svatko se moe pogubiti, zato oprez
    ...i jo jedan savjet za kraj: kolega Razigrani je vrstan igra traviana i njegovi postovi koji se tiu same igre su "must read" tivo ali to se tie retrospektive prolih servera toplo preporuam preskoiti svaki njegov post jer u takvim radnjama bujna mata kojom je on oito obdaren vie odmae nego pomoe

Va forumski spamer, uvijek objektivni; dadyo

P.S.
    Razigrani; SYN pamtim kao savez koji je dualki Zujalici uskratio gut igranja jer toliko je molbi za obustavu katanja dolazilo na njenu adresu da smo ja i Svirepi neke ak i uvaili
    Nije li taj syn do dolaska natara bio mnjag-ov deff savez ? A sad sto su s vremenom shvatili da ih se samo iskoristava je druga stvar...

Kao sto sam rekao onda...kazem i sada...taj syn nikada nije bio moj saveznik...

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Striček Ziggy je toliko kukao šta mu je njegov deff savez Syn kojeg je on stvorio svojom milošču okrenuo leđa da mi ga je bilo skoro žao. Tak da ne lupetaj bezveze jer si smiješan.
    ...issssss pa nije Ziggy bio MNJAG, bio je dio vodstva i griješio je kao i svi drugi ali po pitanju koje je meni bitno a to je odnos prema igračima ocjena je 10/10
    ...nevezano u Hikov post još jedan savjet novim igračima od spamer/nolifera: čuvajte se vođa koji govore u ime saveza koristeći se prvim licem jednine

...Razigrani; je, bio je SYN saveznik sa MNJAG kao i tvoj savez; zašto je to prekinuto ne znam i zato o tome i ne pričam

P.S. zar nema ni jednog novog spamera na s4??!! :(
    ...preko 6k igrača na serveru!!!
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Jel ti pričaš o savezu koji daje pusta obećanja? Jel pričaš o savezu koji nije bio u stanju složiti kvalitetnu akciju?
    Jel ti pričaš o onom MNJAGu koji je ML-Mu obećao rat protiv LWGa, a onda nisu napravili ništa dok se nije uključio 4fun(1 akcija)?
    Jel ti to pričaš o savezu koji je više od pola servera bio u isto takvoj megakoaliciji?
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

aj pustite stare servere,bilo prošlo...svako če vuč za svoje

kaj ima na ovom "modni mačak" serveru....ne da mi manga pass kaže da bi napravio geyčinu od heroja
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Njegov sluga Vidi post
    Modovi, supermodovi spamaju o bivsem serveru a ja dobivam opomene kao sto cu je i sada dobiti. Mito i korupcija!
    OĆEMO PRAVDU OĆEMO PRAVDU
    DOLJE VLAST DOLJE!

usput izgleda da su njemci napravili po prvi put nešto dobro sa novim updateom
    brojka od 7500 igrača stvarno obečava a ne kao prošli server gdje ih je jedva bilo 2500-3000
    :palčina:

a što se tiče vas.....
    MNJAG je po menii bio dobar savez...
    no pustite to neka leži duboko zakopano... imamo novi server i novu igru. ono što je bilo na prošlom serveru više ne vrijedi na ovome...

Usput neki su spominjali da je DARK savez legenda? to što su bili na svakom serveru do polovice sve dok ih nisu skršili u dvije tri akcije ih ne čini legendom
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2