Stranica 210 od 459 PrvaPrva ... 110160200208209210211212220260310 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,091 do 2,100 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    upravo tako....art je izgubljen radi TT ...da je izgubljen u poštenom fajtu( a realno nema šanse da bi se taj art predao ispod 200K deff bodova)ne bi niš rekli.....

Hvala na art-u dobro ce biti iskoristene,sta ja to cujem neko plakanje i kukanje,mi ovo mi ono

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ares(CRO) Vidi post
    Hvala na art-u dobro ce biti iskoristene,sta ja to cujem neko plakanje i kukanje,mi ovo mi ono
    Stari moj vama ne mogu pomoc ni svi artevi na serveru...vidi se kad vam jedino akcije prolaze...kod pada servera......
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Stari moj vama ne mogu pomoc ni svi artevi na serveru...vidi se kad vam jedino akcije prolaze...kod pada servera......
    kme, kme, kme

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od ariac Vidi post

Od onih koji su prijavili mislim da nisam pogodio ni jedan napad, cestitke PC-u na dobroj akciji.
    predložio bih ti da se ostaviš staklene kugle...ali nama tvoje pogađanje ide na ruku,zato nastavi sa svojim predanim radom
    s1 Ševa

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od kiko ćube Vidi post
    a ti dado zašto jednostavno ne priznaš da jednostavno niste u mogućnosti skupiti 200k deffa
    tamo se niti nije skupljao deff...ono što je bilo u vrijeme napada je non stop tamo na hrani,baš zbog arta...kojeg sad više nema
    s1 Ševa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od venom310 Vidi post
    kme, kme, kme
    ne kopiraj naziv mog saveza i savezni pozdrav

kmeeeeee
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Vidis dado da mogu..jer ipak vam je vas bivsi igrač maznuo art ))

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rev Vidi post
    Vidis dado da mogu..jer ipak vam je vas bivsi igrač maznuo art ))
    jesi sad ponosan na sebe kaj si iskoristio ovo sranje pa uzeo art koji nema ni 1% šanse da bi uzeo da je sve bilo po pravilima...
    ajde otpri si pivicu i popij zaslužio si,fakat travijanski potez velikog majstora hahahahhaha

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jesi sad ponosan na sebe kaj si iskoristio ovo sranje pa uzeo art koji nema ni 1% šanse da bi uzeo da je sve bilo po pravilima...
    ajde otpri si pivicu i popij zaslužio si,fakat travijanski potez velikog majstora hahahahhaha

ko vam kriv sto niste defali...znaci kad vi napadate to je u redu a kad se vas napadne odma server nevalja....ha ha..defat ste mogli niko van nije branio...jer da ste vi ovo napravili...Od tebe nebi niko ziv ostao na forumu...odma bi to bio potez majstora

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od blitz Vidi post
    tamo se niti nije skupljao deff...ono što je bilo u vrijeme napada je non stop tamo na hrani,baš zbog arta...kojeg sad više nema
    ocito nekome fali kulture, cudi me samo sta moderatori rade pored ovog vrijedanja...

@pad servera
    dado, ne vidim koji vrag placete na izgubljen art, a ne placete sto ste skatali 10GGa?
    mislim, gledate samo svoj gubitak, a ne i tudi. koji vam je svima vrag? umjesto da se ujedinite u gluposti koju vam je TT napravio, vi se medusobno hvalite vi ste spusili art, vama je skatano 10 GG-a.

Niti jedno od toga nije legalno, niti ce biti. Ah divnog li nam mentaliteta, samo nek tuda kokos umre...
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2