Stranica 212 od 459 PrvaPrva ... 112162202210211212213214222262312 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,111 do 2,120 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od blitz Vidi post
    činjenica je to što si ga nazivala glupanom ? ...ali vidim tošu nazivaš frendom,znači to je razlog što on nije prepoznao tvoje iznošenje činjenica...
    ne bi o tome, ali sumnjam da postoji previse osoba koje su se sa doticnom svadale vise od mene. i to ne na jednom serveru
    jednostavno se znamo jer smo oboje trollovi po forumi.

p.s. uvijek sam bio za svako kaznjavanje nekulture i ostalog, no raspravu prije, kao sto rekoh, nisam pratio.
    a vi radite dalje sto hocete, mene se ovo ne tice.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

samo ti mene drži za glupana
    s1 Ševa

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

a joj znaci ljubomoran si bio...jooooooooj..kak slatko
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma pusti ju...samo joj reci lijepo kme...kme...

@toso

frende ima druga tema di svi se žalimo,ovo je s4 tema..kako se rev naslađuje kak je uzeo art tako ču mu ja i vratiti...a to kaj bi oni malo više deffali objesi mačku o rep....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ma pusti ju...samo joj reci lijepo kme...kme...

@toso

frende ima druga tema di svi se žalimo,ovo je s4 tema..kako se rev naslađuje kak je uzeo art tako ču mu ja i vratiti...a to kaj bi oni malo više deffali objesi mačku o rep....
    hehehehe da da. dadin tata je jaci od revovog...nema veze kaj to nije istina al ak rev moze onda moze i dado ..hahahahah

e blitz mora da ti je lampica pregorila pa ne vidis od mraka di se zapravo nalazis heheheeh
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    @pad servera
    dado, ne vidim koji vrag placete na izgubljen art, a ne placete sto ste skatali 10GGa?
    mislim, gledate samo svoj gubitak, a ne i tudi. koji vam je svima vrag? umjesto da se ujedinite u gluposti koju vam je TT napravio, vi se medusobno hvalite vi ste spusili art, vama je skatano 10 GG-a.

Niti jedno od toga nije legalno, niti ce biti. Ah divnog li nam mentaliteta, samo nek tuda kokos umre...
    potpisujem

(prestrasno, slazem se sTosom.... kuda ide ovaj svijet )
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Negdje u nekoj temi oko noćašnjih "nedogađanja" erorr je rekao:
    c/p
    " Ma tu se radi o više stvari, a ne ovako kada sam krenio igrati da sam znao da nece raditi nebi ga igrao, nema teorije, iskreno samo je pitanje vremena kada cu prestati ga igrati, i šta ja sinoc legao u 22 rekao sve sređeno za max 1 sat se gasi super , kada ujutro se budim a ono sve umire , brzo mob i kupuj golde, ok sada sam procitao mh vrati vojsku, hoce i golde vratiti što sam lupio, hoce i rese što sam sa tom vojskom opljackao ovo sve pocinje biti smijeh... pa imam minus, imao sam preko 120k kao to je lako paziti, i ovako non stop imam problema a ne još u gluposti na serveru....

Prošli put isto bila panika sa hranom mob da uzmem 10 golda i naravno dobio nakon 3 dana.... iskreno to mi netreba.... "

E sad, gospodo moja draga, za mene je to sukus svih događanja koja krase ovaj server od samog početka i iskreno se pitam "treba li meni ovo?"
    Sad možemo pričati što god hoćemo, ali činjenica je da sam i ja, baš kao i erorr, zbog ovog "poluproizvoda" imao "paničnih" situacija kao primjerice sinoć, a moja vojska je još živa jer sam oko 22:45 počeo sumnjati u istinitost službenih informacija pa nisam selio vojsku te sam čekao do podosta u noć što me koštalo pristojne razmirice sa ženom jer sam obećao ranije leći...činjenica je da sam na moru odgađao odlaske na plažu u čekanju da server proradi zbog nenajavljenih popravaka i slično. Da, sve su to činjenice, i uistinu se pitam jeli mi ovo potrebno? Zaigrao sam novu verziju jer mi se dopala, pozvan sam na beta server gdje sam znao da igram "poluproizvod" i bio sam zadovoljan, radilo je mnogo bolje nego ovaj naš server4. Ruku na srce, ovdje sam očekivao gotov proizvod i spremno sam ga platio (čak sam bio spreman i na sitnije bugove da se u hodu riješe). Na žalost, za svoj novac ne dobivam očekivano. Treba li mi ovo uistinu pitam se :(

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Sa duhovite strane gledano, osjećam se kao da igram server na kojem MH posjeduje najveći ludi artefakt koji djeluje na cijeli server

LP
    PC Aisha

Član foruma MarineKing's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

mozda bi mogli svi skupa preselit na .com na koji se MID sad sprema. fino stara verzija na kojoj bi se zabavili a i bila bi spica vidjet 1k hrvata na stranom serveru
    MPT/LWG, PC, VALHALLA, PC, PC

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    potpisujem

(prestrasno, slazem se sTosom.... kuda ide ovaj svijet )

ako se treba zaliti i prigovarati, znas da sam tu uvijek bio medu prvima
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2