Stranica 251 od 459 PrvaPrva ... 151201241249250251252253261301351 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,501 do 2,510 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

čuj kad nemaju muda opaliti po jačima ko što mi lupamo pa idu na manje igrače

e sad il če biti urnebesno zakucavanje pa čemo se sutra cijeli dan ismijavati ovdje ili su prodali fejkove na manje igrače,a lupaju nas veće...

uglavnom da smo face jesmo ponovno su nam dokazali sa ovom ultra velkom anti PC akcijom
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Dadek, evo ja ti ko nepristrana strana u ovom sukobu mogu reć, brate dojadio si s ovim ultra mega velikim anti pc koalicijama.
    Ne shvačam kak sebi već nisi dojadio s nabrajanjem istih. A kolko znam nije ni Pc jadni mali i nemoćni i usamljen, ima samo 5 saveza u koaliciji plus sve ostalo (na svakom kvadrantu minimum po jedan savez) , a isto tako kolko se sječam i da je sam samcat PC to nikad nije zabrinjavalo, uostalom sve je to dio igre u koji spada i diplomacija kao takva pa ak ste sami nisu vam ostali za to krivi.

lp i do čitanja

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

[QUOTE=Brain Killer;951908]Dadek, evo ja ti ko nepristrana strana u ovom sukobu mogu reć, brate dojadio si s ovim ultra mega velikim anti pc koalicijama.

pa ak ste sami nisu vam ostali za to krivi.

kaže čovjek i ode

a zakaj ste sami, kaj imate malo miris po nečemu :pivo:
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma gamenoob's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

dado moraš mi na pvt ako nigdje drugdje nabrojat cijelu koaliciju jer što trkeljaš tu više nema smisla.Ja sam dosad samo čitao i nisam ništa pisao ali brate dojadio si mi.
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

Dadek mega uber koalicija koja broji 4765 članova ide danas na jadni PC koji ima koliko ono 3-4 člana? i idemo s namjerom da se zakucamo samo da sutra mozemo slušat ismijavanje nad nama !! evo ako hočeš pošaljem ti na skype ili na pp na kog idem tak da ga zdefate... ipak mi za razliku od nekih saveza imamo BO pa nam nije problem se zakucavat stalno .. pusa i do slušanja
    Žuja je zakon!

Član foruma MarineKing's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Scarface je zvijezda dana, sramota.
    MPT/LWG, PC, VALHALLA, PC, PC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Brain Killer Vidi post
    Dadek, evo ja ti ko nepristrana strana u ovom sukobu mogu reć
    Brain...ti si svašta samo ne nepristrana osoba..i daj molim te izbriši ono iz profila "igramo sami" ...da igraš sam ne bi pacijente žical deff

@sluga

slažem se...na ovoj verziji samo njubići gube off doma...njegova sramota,a ne naša

pogledavši malo više reporta moram priznat da je u današnjem fajtu bolje prošla antiPC koalicija-čestitke na napadima...

btw. moja misija je uspjela cijela stranica o meni
    Uređeno od strane dadozg (27.08.11 um 07:37 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Brain...ti si svašta samo ne nepristrana osoba..i daj molim te izbriši ono iz profila "igramo sami" ...da igraš sam ne bi pacijente žical deff
    ''svakom loncu poklopac'' (sjecas se to ti je stari nick ) mi nikad ne igramo sami, sa nama su svi divni prijatelji bez obzira pod cijom palicom igraju....

dodatak: odakle ti ideja da brain ima opcije u savezu, pa nisam luda da mu dozvolim da glumi vodju.... on je samo vojnik sa puno deffa koji mora slusati zapovjedi voljenog vodje.... pod ovo voljeni mislim da on stvarno voli svog vodju :cerek:
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

pogledavši malo više reporta moram priznat da je u današnjem fajtu bolje prošla antiPC koalicija-čestitke na napadima...

kume daj koji report na pp :palčina:

i daj ako imaš od zvijezde dana da vidim zakaj je postal zvijezda dana, možda bude zvijezda mjeseca :cerek:

to je nekaj opasno kad je i sluga poslal čestitku zvijezdi nad zvijezdama
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Njegov sluga Vidi post
    Scarface je zvijezda dana, sramota.
    ne znam što je mislio, nije da nije imao vremena maknuti...odličan off je izgubio bzvz...
    ..Napišem, pa izbrišem.Ponekad razmišljam kao Bog...
    Stvorim, pa ubijem..

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2