Stranica 300 od 459 PrvaPrva ... 200250290298299300301302310350400 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,991 do 3,000 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Žena Zmaj Vidi post
    hehe jedino tam moze nekaj napravit s tim officem i hvalit se da je prvi napadac a napal je boge natare hahahaahha
    a kak je sad izgubil prvo mjesto ista stvar hahahaha
    KME...KME...
    :paladinko:

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

matt kak se zval onaj kaj je osvojil server s hardom, a na pocetku imal ww od 57 popa se ti toga sjecas? zato..naj se smijati hehehehehehe

@zvrkica...vi ste king cross, a mi smo recimo bauhaus heheh..mi cekamo da vi dovucete infrastrukturu pa onda dodjemo mi za vama na gotovo..vi propadnete, mi ostanemo..to tak ide u kapitalizmu
    da imaš pravo... lakše je kopirat nego se sam sjetit nečega, imaš pravo slažem se s tobom, samo pazite da ne završite na kraju kao Pevec :cvjetic:

Citat Citat od mangup Vidi post
    a kak je sad izgubil prvo mjesto ista stvar hahahaha
    KME...KME...
    da vidiš kako to ispadne na kraju vi napadate jadne bogece natare, i svoj offić trošite na to... :brukica:

a to prvo mjesto napadaća nema veze njima, jer oni ne napadaju bogece natare, nego su se ti bogeci sami predali ćim su vidjeli tko se doselio kraj njih

ah...
    Uređeno od strane zvrkica (20.09.11 um 11:48 Uhr)
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zvrkica Vidi post
    kaj to nije isto ovi ili oni sve je to sastvani dio C/P koalicije
    genijalan naziv za koaliciju... sam jbga nemamo dovoljno hakera da vas mogli skroz kopirat... i ps.. mi smo si svoj ww katali a vi svoj niste tak da nije copy / paste
    Žuja je zakon!

Uobičajeno

Dadeek oo dadek zasto si iznevjerio voljenog, prvo mjesto napadaca je opet tako daleko :(
    Tko se maca laca..POGINE OD KIFLE

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zvrkica Vidi post
    da imaš pravo... lakše je kopirat nego se sam sjetit nečega, imaš pravo slažem se s tobom, samo pazite da ne završite na kraju kao Pevec :cvjetic:
    mi bumo vise ko KONZUM zavrsili
    Žuja je zakon!

Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Nino_ŽUJA Vidi post
    genijalan naziv za koaliciju... sam jbga nemamo dovoljno hakera da vas mogli skroz kopirat... i ps.. mi smo si svoj ww katali a vi svoj niste tak da nije copy / paste

ako ti tako kažeš neka ti bude...

mi bumo vise ko KONZUM zavrsili
    :palčina:
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

jako ste simpatični sa ovim... samo da znate uspio sam ulovit i ja i jos jedan igrac IP adresu .. nac cemo ko je...
    Žuja je zakon!

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

već sam jednom pobrao ban zbog ovog ali nema veze, ponavljam: savez koji počinje na P i završava na C ( cenzura, jel ) ovaj server ne može dobiti na pošten način, a one priče o 25 saveza protiv jednog si možete zabiti u....

Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

jako ste simpatični sa ovim... samo da znate uspio sam ulovit i ja i jos jedan igrac IP adresu .. nac cemo ko je...
    bravo za tebe i tog jednog... šta drugo reći sve je već prožvakano na tu temu...

Citat Citat od venom310 Vidi post
    već sam jednom pobrao ban zbog ovog ali nema veze, ponavljam: savez koji počinje na P i završava na C ( cenzura, jel ) ovaj server ne može dobiti na pošten način, a one priče o 25 saveza protiv jednog si možete zabiti u....
    :cvjetic:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

heehhehe nemre izbacit bilo kakav off..mora bit veci od moga da bi mu ego bio nahranjen a posto je to nemoguce ostat ce i daje mali covjeculjak u okrutnom svijetu traviana koji je 19.9 -20.9 i to nepuna 24 sata uspio biti prvi napadac servera hehehehehehehehe igracina nema sta

a kaj se tice gorstaka..nemre on to skuzit..jos nije dovoljno evoluiral a i da pocne radit batine potvrdio bi moju teoriju a to bi znacilo da je pokopao sve svoje postove prije..to si on nemre dopustit..ni onaj njegov isto tolko pametan brat
    batine= klopa za prete i druide:lol2:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2