Stranica 32 od 459 PrvaPrva ... 2230313233344282132 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 311 do 320 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pokusao sam rec ono sto iygleda nije moguce shvatit, a to je
    da on do tog heroja nije dosao borbom kao nekad, vec si ga je kupio :paladinko:

ova igrica je bila mrak mrakova, the best, i reklamira se kao besplatna,
    no medjutim sad je ovo cista kupovina KB , snage heroja i auto farmanje i auto izmicanje vojske

daj molim te kakva je to vise ratna igrica, sve vise mi lici na Barbika.com gdje kupujes odjelca za barbiku i Kena. Igra se reklamira kao besplatna, a u biti je reyervirana ya elitu s lovom.

Ja imam troje djece, radije cu 100 eura potrosit na njih. Sad vise nije bitna ustrajnost i mudrost, vec je najbitniji aspekt igre YLATO i SREBRO. Ynaci nema ravnopravnosti
    ja cu se malo pomalo yabavljat skupljajuci medalje. Ako si bolji u tome, samo naprijed pokazi da mozes primjerom, naravno bey zlatnog kluba koji ti pomaye u iygradnji i farmanj.
    To je sad vec igra za simcitere

J osobno nikad nisam bio veliki igrac, osim toga sad prvi put igram s teutoncima.
    I evo usprkos neimanju zlata i srebra dobro se drzim.

Sigurno je da necu vise grebat kao nekad Travian, al hocu sigurno ako se ukine kupovina
    KB, Snage itd.... smatram da je igra diskriminira one koji nemaju kreditne kartice i novac da si kupe najmanje 1000 golda, samo za pocetak ;D

good luck,,,

od ratne igre ostala je samo sjena

Citat Citat od cossorre Vidi post
    pa mislim da cijela bit traviana nije bit top 10 prva dva tjedna pa se obrisat:pije kavu:

gle, prijatelj,,, kako na pocetku tako i dalje,,,, sve dalje je ista stvar samo je rijec o vecim brojkama,,
    .. nadam se da ti ide matematika i logika ;
    Uređeno od strane mathura (12.03.11 um 21:12 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma MarineKing's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

dakle svi savezi su natrag osim triumpha (koji je i tako potpuno nebitan ) i Đa?
    MPT/LWG, PC, VALHALLA, PC, PC

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mathura Vidi post
    gle, prijatelj,,, kako na pocetku tako i dalje,,,, sve dalje je ista stvar samo je rijec o vecim brojkama,,
    .. nadam se da ti ide matematika i logika ;
    nisam baš siguran da je to uvijek tako
    Uređeno od strane Horall (12.03.11 um 22:43 Uhr)

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Meni se isto ne sviđa ta glupost s aukcijama, ali sad kad je tu se treba nositi s njome. Ako neko želi potrošiti 2-3, pa i 10k golda, to je njegova stvar ako ima financijske mogućnosti.
    A švabama se to sviđa i ti ne možeš tu ništa.
    A ovo tvoje samohvaljenje ti ovo, ono, mislim da nikog tu ne zanima. Znam puno boljih igrača od kojih se nijedan ne uzdiže po forumima.

Nego ukoliko mi netko može učiniti uslugu, pa ako može kakav osvrt na saveze po kvadrantima.
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toxic Hemlock Vidi post
    Meni se isto ne sviđa ta glupost s aukcijama, ali sad kad je tu se treba nositi s njome. Ako neko želi potrošiti 2-3, pa i 10k golda, to je njegova stvar ako ima financijske mogućnosti.
    A švabama se to sviđa i ti ne možeš tu ništa.
    A ovo tvoje samohvaljenje ti ovo, ono, mislim da nikog tu ne zanima. Znam puno boljih igrača od kojih se nijedan ne uzdiže po forumima.

Nego ukoliko mi netko može učiniti uslugu, pa ako može kakav osvrt na saveze po kvadrantima.

ja sam za sebe i rekao da nikad nisam bio igracina kao sto su to neki,
    koji su igrali i postigli sve bez skripti,botova i slicno
    sad prvi put igram s teutoncima i dobro mi ide.

ali lovu vise za gold nedam!!!

a nista ljudi uyivajte ja se vise ovdje ne javljam,...:fajter:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Njegov sluga Vidi post
    dakle svi savezi su natrag osim triumpha (koji je i tako potpuno nebitan ) i Đa?
    Ljubi tebe triumf, nebitan je, al' ste prošli server željeli surađivati sa nama u rušenju Đa, toliko o vašem omalovažavanju.

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ma dobro sad, ko da je bitno igra li se sa goldom ili ne. Tko si moze priustiti, bude si priustio. Tko ne moze, igrat ce kao i do sada.

Zbog ekonomske situacije u zemlji ja vec duze vrijeme igram bez golda ali to mi nimalo ne kvari dozivljaj igre. Igram besplatno i bas me briga, super mi je :gamer: clown

Član foruma macivoje's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ja bih htela promeniti ime heroja, jer mi je urzno da se zove kao i ja a ima brkove i bradu :}

Član foruma EvilDuck's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Ova bojanka diskriminira žene.Zašto niti jedna varijanta ovih gay šminker heroja nema ženske atribute?
    Kao da je rađeno za modnog mačka i ekipu. Katastrofa.
    S1(I):EvilDuck S2(I): GroznarOpsjenar,S.J. S3(I): -Dark Elf-,mach1 S3(II): Ursus, S3(III): Sarkhan, NL7-Nizozemac: Sarkhan
    __________________________________________________ ________________________________

RF Snaga, Dicktat, Kifla, RoR,Trotters, MiD

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Frey® Vidi post
    Ljubi tebe triumf, nebitan je, al' ste prošli server željeli surađivati sa nama u rušenju Đa, toliko o vašem omalovažavanju.

kakvo je vrijeme na tvom planetu?
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave