Stranica 336 od 459 PrvaPrva ... 236286326334335336337338346386436 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,351 do 3,360 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    To je jedina stvar di pc može bit bolji
    Ti moraš još puno žganaca papati i odigrati neki kvalitetniji server da bi uopće mogao komentirati veličinu kao što je PC
    Citat Citat od beshtija Vidi post
    gosn,prodavaču magle..gerila nema svoje podanike..izuzev lepog al on je moj osobni podanik :fairy:
    mi imamo ravnopravne saveznike ma kolko ti god to smetalo pa naprežeš svoje moždane vijuge da bi nam smislio nek podrugljiv naziv..sa savezima kojima surađujemo cijel server i završavamo igru.smeta ti to?:pije kavu:
    pa nema podrugljivih naziva...sve istina...jedini naziv koji Vam paše je coppy/paste jer ste sve iskopirali od Voljenog

ajde ajde geriili je jedinoj stalo do pobjede na serveru od ove vaše male koalicije od 25 saveza,svi ostali igraju samo da PC ne bi pobjedio :cerek::cerek: ....

ako i nekim čudom ne pobjedimo možemo biti ponosni na:

-naučili ste od Voljenog kako se igra pa možda slijedeći server nečete trebat 25 saveza da pobjedite
    -pola servera se ujedinilo protiv nas i na to smo posebno ponosni dokazali ste nam da smo FACE

p.s. razigrani je u pravu,server je jad i bijeda...jedan od dokaza su samo dva ww graditelja...
    Uređeno od strane dadozg (15.10.11 um 16:49 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    pa nema podrugljivih naziva...sve istina...jedini naziv koji Vam paše je coppy/paste jer ste sve iskopirali od Voljenog

ajde ajde geriili je jedinoj stalo do pobjede na serveru od ove vaše male koalicije od 25 saveza,svi ostali igraju samo da PC ne bi pobjedio :cerek::cerek: ....

ako i nekim čudom ne pobjedimo možemo biti ponosni na:

-naučili ste od Voljenog kako se igra pa možda slijedeći server nečete trebat 25 saveza da pobjedite
    -pola servera se ujedinilo protiv nas i na to smo posebno ponosni dokazali ste nam da smo FACE

p.s. razigrani je u pravu,server je jad i bijeda...jedan od dokaza su samo dva ww graditelja...
    tvoja istina ..a moja i tvoja istina se razmimoilaze.
    jel to mi se čini il između redova priznaješ poraz :party:
    pola severa se ujedinilo protiv vas,al pola je uz vas..
    zlikovka :vampire:

Tko od vas maže Pearl Jam na kruh

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ja nikada ne priznajem poraz dok god ima bilo kakve šanse...jedina vaša prednost je arhitekta x5...a znamo priču o njemu zar ne da ste u prednosti jeste i to stoji...dal čete to znat odigrat do kraja vidjet čemo...

kao što rekoh ako nas ovaj server ne porazite nemojte više igrat ove igrice....to če biti brukica do bola....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od beshtija Vidi post
    :lol2:
    da,on inače radi u hr zavodu za statistiku, odsjek travian:cerek:
    Možda se tebi to tako ne čini ali ne moraš imati neku posebno visoku školu da bi mogao/la vaditi zaključke iz onih podataka kaj sam nnaveo
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

nego beštijice ajde majke mi mile reci kome je erorr "prepustio" svoj acc..da se čovjeku zahvalim in game,uveseljava nas cijeli dan sa svojom njuberskom igrom :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

nego beštijice ajde majke mi mile reci kome je erorr "prepustio" svoj acc..da se čovjeku zahvalim in game,uveseljava nas cijeli dan sa svojom njuberskom igrom :cerek:
    Nisam ja sam igrao na acc, jer je to bilo nemoguce igrao sam sa svojom malom, naime posto vise nismo nismo mogli igrati (paziti acc) neki znaju i za minus htjeli smo zakucati off , tocnije 2 , e sada kako je ispalo neki znaju, a na acc je sada iskreno neznam , neznam ni sta se desava na serveru, ali mogu reci da mi je drago sto ga neigram vise...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

erorr tebe je pushao PC,deffao PC i ti si "dao" acc suparnicima pisija...bez obzira na lovu to nije u redu od tebe...a pogotovo sad kada ti se smije cijeli server kako napadaš..a ti uopće nisi na acc....njuberčić koji je nastavio igrat na tvom acc je danas izgubio 4 poglavice na totalno početnički način....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

nemam pojma,ptico rugalico :pece palacinke:
    zlikovka :vampire:

Tko od vas maže Pearl Jam na kruh

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

kad ce katanja..daj klikajte to malo brze :sjekiraš:
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Anđo PC nema svoje podanike već SAVEZNIKE...zamjenila si nas sa gerillom
    Dadek , mislim da nije zamijenila jer kolko vidim kod Plavca su SVI napisani u profilu dok kod PC-a toga nema, sorry al ja prvi nebi igral za nekog ko smatra da nisam dostojan da me uopće spomene da igram s njim il za njega pa ......

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226