Stranica 337 od 459 PrvaPrva ... 237287327335336337338339347387437 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,361 do 3,370 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

brain ,a gdje češ ti zabiti svoj off ili par njih,pošto vjerujem da je sad već pozamašan...čisto sumnjam da češ dočekati kraj servera sa offovima u garažama...baš me zanima na koju češ se stranu prikloniti i čiji ww rušiti..
    s1 Ševa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Brain pokušavaš zapaliti vatru,ali neče iči mislim čak da se jedno naše WW selo zove SILENCE...

martina daj kakva rušenja,pusti nek klikaju da završi ovo mučenje i očaj od servera....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    martina daj kakva rušenja,pusti nek klikaju da završi ovo mučenje i očaj od servera....
    kakav je, takav je..meni je zadnji pa ocu jos uzbudjenja malo prije 100tke :cowboy:
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Možda ih je dovoljno odigrao da može procijenit prema statistikama, podacima i izvještajima kakav je server?
    Dragi i cjenjeni frende, teško da bilo kakve statistike ovdje više pomažu s obzirom kaj se sve izdogađalo, od užasno lošeg održavanja servera koji je svako malo bio u banani, hackanja i kojekakvih podvala. Teško je uopće govoriti o tome, treba probati pa vidjeti.
    Btw Dadiću o kakvoj ti brukici pričaš? Brukica je pokazana, nije li? Nemoj plizzz komentirati o nećemu gdje te više nema zbog brukice, ili se varam, možda te i ima pa iz neke strašne, crne rupe izvučeš zmaja sa 7 glava :lol2:
    Kay S. :girlw:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

e moja zujalice zazujala si ti pošteno jel to možda manjak farmi u GG ili? ako čemo oko podvala i brukica bilo ih je na obje strane..nemoj samo ko noj držati glavu u zemlji...

a da ste brukica :brukica: ste savezništvo od 25 saveza
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Brain pokušavaš zapaliti vatru,ali neče iči mislim čak da se jedno naše WW selo zove SILENCE...
    Dadooooo-ne brojati.Okani se više matematike.Svaki server na istom mestu u isto vrijeme na forumu Dado broji...Ako baš moraš..onda polako..jedan po jedan... nemoj se naprezat previše.
    Silence se zove? aaaaa-lijepo.Opet kažem baš mi je drago da je PC zajedno sa Silence savezom odlučio gradit WW.
    A oni mali savezi koju su vam pomagali dosad(oni su nebitni za PC normalno)...Libertas,Lost,Syn,Troy.?, itd. -oni će svoj WW dobiti na drugom serveru.

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

e moja zujalice zazujala si ti pošteno jel to možda manjak farmi u GG ili? ako čemo oko podvala i brukica bilo ih je na obje strane..nemoj samo ko noj držati glavu u zemlji...

a da ste brukica :brukica: ste savezništvo od 25 saveza
    E Dadiću, Dadiću, neznam tko tu zuji ko muha bez glave. Moje farme u GG su đast fajn, imam ih hvala nebesima 15 i sve su lijepo i dobro razvijene, čak mi i off kojeg ti nemaš sasvim solidno hrane i prehranjuju
    Bar za sad...sutra je novi dan. Kaj se tiče 25 saveza pa kaj je to, u naših 25 saveza još uvijek ima manje igrača nego kod vas
    E sad bilo 25 saveza ili neznam koliko ih igra na vašoj strani, brojka popa sve govori sama za sebe, zato Dadiću daj tog zmaja na sunce.
    I kakvi nojevi tako ti svega, nemoj da moram ko Milinović zapjevati onu staru: "...a na čemu si ti?" :plesem na kisi:
    Kay S. :girlw:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zujo zujalice...

Najuspješniji napadači
    Igrač Populacija Naselja Bodovi
    1. PC Dado&Mangup 21268 28 514195

Ja sam odavno svoj zadatak dobiven od Voljenog izvršio i sad gljivarim do kraja sa ovih svojih par sela i par iljada koplja...

i dalje decidirano tvrdim ako ovaj server ne pobjedite zločesti pisi nemojte nikad više igrati nikakve igrice jer se samo brukate....

@Raven

sve se zna kod nas ko su saveznici....džaba bacate pilu naopako i tu pokušavate neke svađe izazvat...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Jao ovaj dado ne vidi dalje od svog nosa, oni su samo pc koalicija, a druge vodonoše ništa ne rade za njih, jadničci, sami se moraju snalaziti, baš mi ih je žao. A ova koalicija od tzv. vaših 25 saveza, uh čoravi ste dragi moji, malo pootvarajte te sve silne saveze pa izračunajte koliko je igrača po svim tim savezima, izračunajte i svoje pa fino zalijepi to na zid, pa da vidiš koga ima više dragi dado i mangupić

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

zujo zujalice...

sve se zna kod nas ko su saveznici....džaba bacate pilu naopako i tu pokušavate neke svađe izazvat...
    ????
    Pa ti reče da vi to sami gradite.Mali sami jadni PC protiv cijelog servera.Sad opet kažeš da imate neke saveznike.Pa kažeš ZNA SE. Neam pojima ja nisam član te stranke pa ne znam
    Šta ih se sramite ili?

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2