Stranica 339 od 459 PrvaPrva ... 239289329337338339340341349389439 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,381 do 3,390 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

da dado..fakat je lose kad ti 30k maceva, 12k konja i 2200 kata rusi vs sa 19 na 16 u WWu..to je lose..za vas WW ehhehe.. a ja mislila da moj offic nemre nis napravit hahaha..jos cu ja kucat ww na 0 sa ovih par sto kata kak je krenulo heheheheheeh
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

je,meni je još bolji onaj koji je rušio drvosječu :cerek::cerek: ili oni njubići kaj su stavljali x2 mete
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

to od uzbudjenja...dogadjalo se da 10x jaci offovi ruse zeljezo heheeh tak da ovo i nije neka tragedija
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa teže je srušiti željezo nego drvo pa s toga i treba 10x jači off...ajde ajde
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Ne kužim Dado kaj nikad nijedna akcija od ikoga tebi nije dobra? Mislim da sad neko izvuče off od pol milje i da ruši nekaj da bi ga ti opet popljuval, i onda u raznoraznim postovima prozivaš ljude da kakvi su i da njihova djela i postovi govore sve o njima.
    Mislim da tvoji postovi onda puno govore o tebi jer po meni čestito je protivniku ponekad i čestitat i s tim ispadaš ljudina, a ne pljuvat po svima i svakome.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa kad bu dobra akcija čestital bum do sad protivnici nisu pokazali ni jednu dobru akciju na serveru to je moje osobno mišljenje i s njime se ne mora apsolutno nitko slagati

npr.čestitat ču tebi kada ti izvadiš offčinu i opališ plavca

Član foruma
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Ja tebe Dado uopće ne razumijem, offovi jesu zabijeni, ali barem imamo dovoljno hrabrosti da sa offovima idemo u akciju za razliku od pc-a koji uopće ne ide u akcije. Kad su zadnji put išta razvalili. Barem pokušajte ako se toliko uzvisujete, pogubljeni jesu offovima, ali boga mi palo je i deffa, a vračen je i veliki art posebnih izviđača, mislim da bi jednom trebao priznati i samome sebi da je nekolicina akcija od strane kako ti kažeš copy/paste koalcije bilo više nego uspješno. A ovo šta kažeš copy/paste, ne znam ja to šta smo toliko kopirali kad kasnite sa čudom za istom tom copy/paste koalicijom, a i malo pobroji po savezništvima vašim i njihovim, pa vidi broj igrača, grdo bi se iznenadil kad bi vidio da kod vas ima više igrača. Nažalost očito ne znaš tko kamo kuda radi i kako, pa ne znaš uopće koja koalicija je koja, i koji savezi rade koji ww

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Kolko ja vidim u ovoj akciji se rusilo vs u pc ww,i to solidno skinuto,vi ste s slicnim ofovima na ww od plavca poljubili zid,nista niste skinuli.ako se sad nađe neki pametan pc-ovac i kaze kako je 1-1,ja odustajem od foruma.nema smisla

malo ste jadni vec kako zicate braina da opali nas.covjek ce opalit koga on bude htio i gotovo i nitko mu nista nemoze zamjerit

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    pa kad bu dobra akcija čestital bum do sad protivnici nisu pokazali ni jednu dobru akciju na serveru to je moje osobno mišljenje i s njime se ne mora apsolutno nitko slagati

npr.čestitat ču tebi kada ti izvadiš offčinu i opališ plavca
    meni je bila dobra akcija kad su ti krop pobrisali i pobili solidan broj koplja
    s2 - joe87

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Kolko ja vidim u ovoj akciji se rusilo vs u pc ww,i to solidno skinuto,vi ste s slicnim ofovima na ww od plavca poljubili zid,nista niste skinuli.ako se sad nađe neki pametan pc-ovac i kaze kako je 1-1,ja odustajem od foruma.nema smisla

malo ste jadni vec kako zicate braina da opali nas.covjek ce opalit koga on bude htio i gotovo i nitko mu nista nemoze zamjerit
    niko ne žica braina brain če napraviti samo kako on bude htio u tom trenutku,a ja znam kako če biti,a ti se dalje uvlači

p.s. ako to znači da češ otiči sa foruma evo ja kažem da je 1:1 :cerek:

@karlo

kmeeeeeeeeeeeee

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226