Stranica 359 od 459 PrvaPrva ... 259309349357358359360361369409 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,581 do 3,590 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    kako svi vi meni idete laganini na zivceke

jedna strana i druga strana su se dovoljno osramotile do sada.... pc sa svojim plakanjem i kukanjem (izuzev dade kojem je najveci domet na ovom serveru ciscenje natara.... buahahahhahaha visi nisi prvi napadac buahahahahhaha) , a anti koalicija sa dobro zamisljenom ali nedorecenom akcijom, falila mi je tu ona visnja na kraju sladolegnog kupa sa slagom

a nis sljedecu akciju slaze 4fun.... trazimo spomzora za kovanicu od 5 kuna.... po mogucnosti da ima i pismo i glavu

buahahahhahaahahahahh

vidim

čemu sav ovaj prezir i smijeh... zar niste nekad prijatelji bili i družili se , a sad mu se smiješ i rugaš mu se ?

kovanica.. no comment
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zvrka pusti...

Anđo znamo se dosta dugo,svađali smo se i mirili te jedno drugom možemo sve reč u facu,upoznali smo se i u RL zato neču javno komentirat ovo sa kovanicom....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Brain Killer Vidi post
    Ako smijem s obzirom da sam vidio i ove reporte dao bi i ja svoje mišljenje pošto sam trenutno nepristrana strana:

-akcija PC-a pokazala dosta ispod mojih očekivanja ali su i rušili 2 ww-a na nulu , sad to može i ne mora bit prednost jer je anti-PC sve položio na jednu kartu i branio "glavni" WW koji jedva da je i okrznut, a u ostala 2 ostavio skoro pa dosta deff-a da ih se ruši al i da se poslani off-ovi zabiju

-anti-PC koalicija jako dobro zamišljeno s puno fejkova gdje su se udari očekivali juće oko 20 sati, greška što se one hrpe sića nisu poslale nočas po suportima jer nakupljeni deff bi bilo do jutra i do udara bilo iznimno teško hranit plus nedovoljnoovnova na art x3 (jel greška organizatora il netko nije poslo ne zanima me jer ih nema
    - rušena i oštečena sva 3 PC WW-a skupa s nešto infastrukture te tako stečena jako bitna prednost od 10 lvl-a ww-a plus nešto infrastrukture iako milim da ni oni nemaju sve uvijete za 100tku al su ipak bliži nego PC

- moj zaključak:
    blaga prednost anti-PC koalicije s obzirom na prednost vodečeg ww-a i infrastrukture al u biti mislim da će odlučit dužina klupe u offovima pogotovo ako PC pametno odigra i nastavi samo sa 2 bolja ww-a a treći zapostavi i normalno ne pokaže koji joj je ww- favorit

Evo to je moj pregled na trenutni razvoj situacije koji može bit točan al i ne mora pa se stoga ne ljutit itko
    Ok pregled, samo primjedba .. koliko vidim kod arhitekta je zid otisao na nulu nakon prva tri off-a (nakon prva dva ovnasa zid pao na 3), samo je malo pao kod cucka, tu se PC iskazao i skupio dosta deffa. RESPECT.
    Kod athitekta je problem sto dva offa koju su trebala pokupiti art odsjela sa vise od 5h zakasnjenja i naravno ... zakucali se.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    Ok pregled, samo primjedba .. koliko vidim kod arhitekta je zid otisao na nulu nakon prva tri off-a (nakon prva dva ovnasa zid pao na 3), samo je malo pao kod cucka, tu se PC iskazao i skupio dosta deffa. RESPECT.
    Kod athitekta je problem sto dva offa koju su trebala pokupiti art odsjela sa vise od 5h zakasnjenja i naravno ... zakucali se.
    ponavljam....da je babi piša bila bi deda

Viš tu je razlika između vas farmica i nas ma neka bit čete i vi vejiki samo treba papati gjiza i spjinata
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

po meni trebalo je samo čekat još par dana i napravit prije toga akciju po ggovima pa onda na ww
    tak bi se napravila po mom jača šteta a dio ovih poluoffova i offića bi bili možda i bitniji

al lako je sad pametovat
    znam da su se naši dosta namučili da slože sve i uspjelo je solidno
    čekamo drugu rundu!!!!
    :cop: :cop: :cop:
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    Fight je posten na obje strane, nadam se da ce tako ostati do kraja ...
    Svakakvih gluposti i ...anja sam pročitao do sada na forumu, ali ti s s ovim u top3 sigurno... :steta:
    proxima a.k.a. voljeni vođa, noob i demagog

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Nažalost, moram priznati da se i meni čini da je suprotna strana u predosti. Mi smo malo previše otišli u širinu pa su nam pobjegli s tim jednim ww. Moja kriva procjena. Više sreće drugi puta ... :air kiss:
    proxima a.k.a. voljeni vođa, noob i demagog

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

evo i mene sto sam propustio?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    evo i mene sto sam propustio?
    niš pametnog....

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sir oliver Vidi post
    Svakakvih gluposti i ...anja sam pročitao do sada na forumu, ali ti s s ovim u top3 sigurno... :steta:
    Voljeni vodjo drago mi je da si me svrstao u top3, samo mi reci i razlog i nitko sretniji od mene.

Uostalom osvrnuo sam se na WW dio igre, ovo prije ne bih htio komentirati, jer sam prosli put popio ban zbog toga. A ako nesto zelis poruciti, a ne bi tu, nick znas, skype imas... stoga.... ne ljutit se.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226