Stranica 370 od 459 PrvaPrva ... 270320360368369370371372380420 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,691 do 3,700 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

najpametnije im (brainu i anđi) je skatat proxa..full su mu blizu, a kak se cini imaju offcuge pa se nece dugo trebat mucit s hranjenjem hehehe:welcome:
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

ALLLLOOOOOO!!!!!!!

Pa mi smo defferi , jel treba kome deffa? 5k pješadije za milku od 10 dkg

P.S. u obzir dolazi samo Milka s lješnjacima :dance:

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ahahhaaa.... nitko ni mrc ni prc za deff

ljubav, a da tako ponudis off.... sleperima bi vozili do zgrade hahahahhahahah

a kasnije kad bi vidli kikiriki kokice... samo smajl i rijeci... sto se da to se vise ne vraca ahahahhahhah
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Brain daj ne mući više ljude i reci im da je acc na prodaju pocetna cijena 500 evrića...
    Prime nudi kolko sam cuo 499 + obraz:mothergoose:
    Nećeš razbojniče!

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jutro,na kraju je ipak arhitekta x5 odlučio server...čestitke na osvajanju....aj završite to da se možemo pošteno iznapijat-....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma MarineKing's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

I od mene čestitke X savezu na osvojenom serveru. Osvojili su ga skrivajući se iza prljavo ukradenog arta, ali i pretrpili su tonu prljavštine na svojoj koži tako da čestitke stoje u svakojm slučaju bolje nego da ga je osvojila Guerilla ili Bop. Najveće čestitke ipak idu svim Pacijentima na serveru. Uz traljavo vodstvo, puno izdaja i noževa u leđa pokazali su da su najbolji pa makar statistički u doslovno svim poljima. Doviđenja Traviane, Battlefield 3 ftw!
    Uređeno od strane MarineKing (30.10.11 um 06:48 Uhr)
    MPT/LWG, PC, VALHALLA, PC, PC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

slažem se,čestitke iksičima....oni su jedini zaslužili pobjedu od c/p koalicije...rekoh da neću,ali ipak je na kraju odlučila prljava krađa ahitekte što ipak nije opravdanje za nas ...bačena ljaga na ovu pobjedu ako se to uopće može nazvat na ovakvom serveru.....

aj kliknite na stotku da se pošteno iznapijamo i pa-pa hr serveri....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

hahahahahahaha pukli ste hahahaahhahaaha hahaahahahah hahaahahahhaah hahahahahahahahahaahahah...kaj seres i ja sam zasluzna..ja isto deffam taj ww hehehehehehe hehehehehehe hehehehehe :cerek::cerek::cerek:

i nemojte mi tu neke fore cestitke ovom savezu onom ehehehe..svima nama.. hehehe pa nebi imal X savez kaj deffat da nismo mi super sjajno kristalno blistavo oteli 5Iksa heheeheheh heheeh jaooooooo kuku lele..sad znam cija majka crnu vunu prede heheh

aliiii to je samo fora imate vi jos neke offove..tu nam prodajte spiku cestitke ovo ono a kad tamo bum tras ...ananas hehehehe ili ne..rupa u centru ww sela hehe
    Uređeno od strane Horall (30.10.11 um 17:34 Uhr)
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Nisu još pokazani svi offovi, zato ne pilite naopako...

Neznam za druge, ali Shadow je ostao nešto dužan i koliko ga poznajem, mislim da on može bolje od toga i da je ovo što je pokazao sekundarni off naročito ako igraju oni koji su upisani u profilu:cvijece i proljece:
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Mi ako i imamo to je svega par komada.a vi morate imat preko 20 ww offcina i tu je game over....

Statistika sve pokazuje ko je vodio glavnu rijec na serveru..

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226