Stranica 390 od 459 PrvaPrva ... 290340380388389390391392400440 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,891 do 3,900 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    o tome kamo idu offovi 4funa, odlucila je kovanica od 5 kuna... bacena jucer u podne.... isli smo na 3 dobivene i vodila je glava

prije 3 tjedna mozda nesto malo manje, proxima je sam izabrao da ce biti glava....

nakon sto smo vidli sto je ispalo javili smo se suprotnoj strani i rekli da idemo... oni su to prihvatili i uklopili nas u svoju akciju... da se mene pitalo mi bi sjedali malo kasnije, ali sto je tu je

s druge strane... da je novcic, pokazao pismo javili bi se PCu, za koje znam da su ocekivali da cemo lupit plavca, jer su nas to isto u vise navrata i trazili

kako god.... novcic je odlucio.... ja nisam mogla reci idem na ovog ili onog... na zalost samo su dva holdera, a prema pokazanom na serveru, niti jedna niti druga strana nisu igrale bas po PSu, tako da i dalje mi je zao sto silence nije dizao sam svoj ww... jer onda ne bi kovanica birala metu

Bolje drzi jezik za zubima,ja bi se pokrio po usima od blama.Nije bitno koga ste katali,bitno je da vas je vidio cijeli server i malo ko ce vam ubuduce vjerovati.Mislim i da strana s kojom ste bili u akciji nema o vama pozitivno misljenje nakon ovoga (vecina njih)Dobro,ocito je da imate neki problem u glavi pa lijecite komplekse na travianu.Uff,ovo stvarno treba prestati igrati.

Član foruma Klingon's Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

To kaj Vam je neko ukrao ART ,nema veze s nama!to se desilo prije nego što smo ušli u koaliciju,ali ima veze to kaj ste hakirali naše acceve...Ali nema veze,mi smo tu Vi tamo ... Ko bolji taj dobija!

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    o tome kamo idu offovi 4funa, odlucila je kovanica od 5 kuna... bacena jucer u podne.... isli smo na 3 dobivene i vodila je glava

prije 3 tjedna mozda nesto malo manje, proxima je sam izabrao da ce biti glava....

nakon sto smo vidli sto je ispalo javili smo se suprotnoj strani i rekli da idemo... oni su to prihvatili i uklopili nas u svoju akciju... da se mene pitalo mi bi sjedali malo kasnije, ali sto je tu je

s druge strane... da je novcic, pokazao pismo javili bi se PCu, za koje znam da su ocekivali da cemo lupit plavca, jer su nas to isto u vise navrata i trazili

kako god.... novcic je odlucio.... ja nisam mogla reci idem na ovog ili onog... na zalost samo su dva holdera, a prema pokazanom na serveru, niti jedna niti druga strana nisu igrale bas po PSu, tako da i dalje mi je zao sto silence nije dizao sam svoj ww... jer onda ne bi kovanica birala metu
    :pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

arci naj brigat oni su nebitni.....

dakle PC:lovju:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

mir deco
    ko balavurdija ste
    mirrrrr

svakog poraz boli
    vi prihvatite poraz
    a mi netrebamo toliko likovati
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    Bolje drzi jezik za zubima,ja bi se pokrio po usima od blama.Nije bitno koga ste katali,bitno je da vas je vidio cijeli server i malo ko ce vam ubuduce vjerovati.Mislim i da strana s kojom ste bili u akciji nema o vama pozitivno misljenje nakon ovoga (vecina njih)Dobro,ocito je da imate neki problem u glavi pa lijecite komplekse na travianu.Uff,ovo stvarno treba prestati igrati.
    Sa Brainom i senom uvijek bi igro.A sa hack&company kmekavcima nema šanse.
    Sve što su CIJELI server priikazali PiciPlacipickice su nuliranje JEDNOG grada.A i onda je Brain išaoPRVI .Jer deca nisu znala....jaaaaadni mali... UPS..sorry Dado-ispravi me .PC nije mali ni jadan.On je samo malobrojan.Napušten .I niko ga ne voli.I popljugo je server.
    Druga stvar koju su pokazali POJEDINI članovi PCKmekme grupacije ovdje na forumu su izrazita doza neznanja neobjektivnosti bahatosti oholosti primitivizma..( kurchenja op. prev.)

Dado?-piškiš još?
    Amul? muk na tribinama?

Ispravak-još ima joker zovi Matta.
    Uređeno od strane Raven ST (04.11.11 um 17:34 Uhr) Razlog: Inkontinencija po Dadi

Član foruma Klingon's Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Da zovite yurishnikova!možda uspije..

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

rugala se svraka svraci....meni je i dalje ovo jako smiješno...i dalje ste za mene luzeri...i dalje je PC:lovju: ....a B&A nosi si ih..zaslužujete ih...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

ah..ima igrača kaj se svaki server na nekog naljute i izađu iz saveza...i kataju svoje...pa nije prvi put viđeno.....neznam sam jel ista ekipa dadinu koaliciju na s1 srušila

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    rugala se svraka svraci....meni je i dalje ovo jako smiješno...i dalje ste za mene luzeri...i dalje je PC:lovju: ....a B&A nosi si ih..zaslužujete ih...
    Ma ok
    Al mene kopka...jel piškiš još dok se smiješ?

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226