Stranica 402 od 459 PrvaPrva ... 302352392400401402403404412452 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,011 do 4,020 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Sharafciger (kifla brate) Vidi post
    pa ako sam ih po tvome i imao, sada sam ih uspjesno zalijecio ...

udri brigu na veselje...

samo je zanimljivo da je licemjerje na vrhuncu dok mi to radimo bas je kul, a kada nama drugi to naprave onda KME KME, mama pomozi!
    :lovju:mamića
    zlikovka :vampire:

Tko od vas maže Pearl Jam na kruh

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

šteta što gospodin vader nije ostao igrati s4 :tough:

savez koji on spominje na ex4 se prostirao na 3 kvadranta,i opet je morao raspuštati deff da pobijedi :brukica:

taj savez je natamburan na sadašnjoj 4 i mali su izgledi kako stvari stoje da ikada više zaigra

osim naravno na fešti,oko logorske vatrice

dadek će pričati svoju verziju istine a ti možeš anegdote o nekom jakom pc koji je mlateći farme uzeo

server zahvaljujući velikom tebi i još nekoj dvojici trojici igrača.ma daj.. uozbilji se
    Uređeno od strane zlikovci (06.11.11 um 06:58 Uhr)
    jeremy&xena
    guerilla do brazila :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

e moj zlikovci,prošli s4 PC niste mogli pobjediti jer jednostavno niste bili ni do koljena tada,sad ste evoluirali te shvatili da ujedinjenjem sva četri kvadranta imate šanse i uspjeli....za razliku od Vas PC je prošli server VOJNO rješavao saveze te ostatke tih saveza prihvaćao kod sebe...ajde možda i vi sad evoluirate pa na slijedećem s4 probate nekaj vojno napraviti :cerek::cerek:

zanimljivo,ali meni osobno uopće ne zvuči da smo mi natamburani,a ni statistika to ne pokazuje gde smo uvjerljivo prvi u svim poljima....jednostavno iskoristili ste par naših grešaka i uzeli ponuđeno i jedino na tome vam treba čestitati,ostalo ste napravili veliko NIŠTA....

a ako i jesmo natamburani,opet ste morali raspuštat deff da pobjedite :brukica: na kvadrat

kao što rekoh psi laju,karavane prolaze,a PC:lovju: ....pusa micek

p.s. mi nečemo više igrati ne radi vas nego zbog toga kaj nam je svima dosta traviana,ali nikad ne reci nikad...ako Voljeni pošalje poziv naša dužnost je da se odazovemo
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Aspire's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Mislim da ti ovo uvlačenje nije potrebno, znaš ti i bolje od toga.

LP Aspire
    " Svi smo mi Drlja "

Član foruma twinmixtwo's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

kako se ovo sve priblizava kraju na neciju srecu a neciju nesrecu, cestitam svima na dobrim offovima i deffovima, ne kao na nekim prijasnjim serverima al bilo je dosta dobrih napada i obrana. tko je kako igrao, u to necu ulaziti, al cestitke i PC savezu a i svojim Guerillcima u kojem sam sreo clanove starog nWo saveza koji su samo dali volju i zelju da se potrudimo vise na ovom serveru.
    A posebne cestitke mom sinu koji slavi 7 rodjendan.

LP
    let the force be with you

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    jednostavno iskoristili ste par naših grešaka i uzeli ponuđeno i jedino na tome vam treba čestitati,ostalo ste napravili veliko NIŠTA....
    pa onda nam cestitaj jer to "veliko nista" i "jedino to" kako ti nazivas bilo je cisto dovoljno da vas posaljemo po šibice... nekoliko puta hehehehehehe... konacno da se skupila ekipa koja se proximi ne uvlaci u guzicu...hehehe samo cudno mi je, ja sam mislila da vas ima puno vise koji to uspjesno radite al ocito je nekima to dosadilo pa su odlucili izac iz anusa i gledat nove kako se uspjesno uvlace a pritom bezuspjesno ratuju hehehehe
    s
    ak
    rs
    :dance:

btw.. vi necete igrat jer se vise nemrete skupit kolko ste prejadni hehehehehehe heheheh heheheh heheheheh niko vise nece igrat s vama zato necete vise igrat eheh hehe hehe
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

pa daj molim te tko bi igrao u pc ak je dado ovako naporan i na skaypu kao sto je na forumu onda me cudi sto PC uopce postoji
    clown.....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ukratko odgovor na ovaj tvoj post:

PC:lovju:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Žena Zmaj Vidi post
    pa onda nam cestitaj jer to "veliko nista" i "jedino to" kako ti nazivas bilo je cisto dovoljno da vas posaljemo po šibice... nekoliko puta hehehehehehe... konacno da se skupila ekipa koja se proximi ne uvlaci u guzicu...hehehe samo cudno mi je, ja sam mislila da vas ima puno vise koji to uspjesno radite al ocito je nekima to dosadilo pa su odlucili izac iz anusa i gledat nove kako se uspjesno uvlace a pritom bezuspjesno ratuju hehehehe
    s
    ak
    rs
    :dance:

btw.. vi necete igrat jer se vise nemrete skupit kolko ste prejadni hehehehehehe heheheh heheheh heheheheh niko vise nece igrat s vama zato necete vise igrat eheh hehe hehe

In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zvrkica Vidi post
    ja ne znam zakaj su svi ljubomorni na našu ljubav spram Voljenog....alo ekipa on je samo naš Voljeni,a vi si tražite nekog drugog...hihi jedva čekam njegov govor na završnoj fešti

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226