Stranica 404 od 459 PrvaPrva ... 304354394402403404405406414454 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,031 do 4,040 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    ma nije,ako citas postove od pc-ovaca,cini se da oni pobjeđuju
    a kaj bi trebali sad plakati i cmizdriti ??'ako si mislio da ste nam nabili neke komplekse u krivu ste...

možda kliknete stotku,ali ipak če server biti zapamčen samo po tome kaj su pacijenti bili na njemu...uvjerljivo smo prvi u svim kategorijama,najbolja zabava na skype...meni je to dovoljno....samo radi nas ste bili primorani ujediniti sva četri kvadranta i pribjeći niskoj igri koju toliko mrzite.....

dakle PC:lovju:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    a kaj bi trebali sad plakati i cmizdriti ??'ako si mislio da ste nam nabili neke komplekse u krivu ste...

možda kliknete stotku,ali ipak če server biti zapamčen samo po tome kaj su pacijenti bili na njemu...uvjerljivo smo prvi u svim kategorijama,najbolja zabava na skype...meni je to dovoljno....samo radi nas ste bili primorani ujediniti sva četri kvadranta i pribjeći niskoj igri koju toliko mrzite.....

dakle PC:lovju:
    Tako je dado, vi ste ipak moralno bili bolji, a siguran sam da je bila stara verzija traviana da bi ih i razbili.

Jedna napomena, ljudi su napravili ono kaj tebi nije uspjelo, ujediniti nekoga, kao što si ti htio ujediniti sve protiv bezimenih, zato šuti i pokrij se duboko preko ušiju.

Uvijek ponosni moralist
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

gak pa nije valjda da te još boli taj poraz? meni nisu bili potrebni svi,dovoljan je bio Drlja i vaša naiva :cerek: ali to nije dio ove teme

OT
    kaj bi bilo da je bilo nemre niko točno reč...i da je bila starija verzija....a statsi sve pokazuju ko je kako igrao ovaj server i meni je to dovoljno

pusa
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    gak pa nije valjda da te još boli taj poraz? meni nisu bili potrebni svi,dovoljan je bio Drlja i vaša naiva :cerek: ali to nije dio ove teme

OT
    kaj bi bilo da je bilo nemre niko točno reč...i da je bila starija verzija....a statsi sve pokazuju ko je kako igrao ovaj server i meni je to dovoljno

pusa
    Ma kakvi, dapače, uživam zbog toga, dobili smo čovjeka od kojeg se sprdamo, ali nemrem više slušati tvoje dvosmislene komentare.
    Inaće sam osoba koja je uvijek tvrdila da ima puno istine u tvojim postovima, ali brate što ga sad trkeljaš, kakva dvoličnost, dvosmislenost u tvojim postovima, stvarno neukusno,
    a i vrlo drago mi je što si osim popera postal i moralist

Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Ne mogu vjerovat da se netko još uvijek hvali statistikama

jednom davno na prvom s4 serveru bi je jedan savez koji je potukao sve do koljena u statistikama, izbacio rekordne offove za te verzije servera, katao sve i svakoga, izbacio preko cca 60tak WW offova, najviše deffa u WW selima imao ali začudo nije pobjedio već savez HARD

Da li se itko sječa tog saveza ili saveza koji je osvojio server??? Poanta je da se pobjednic pamte a luzeri mogu samo dostojanstveno to prihvatit i tako zadržati respekt koji su stekli
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Ma ne hvali se on statistikama Hik, to mu je utjeha za moral

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Ma ne hvali se on statistikama Hik, to mu je utjeha za moral
    kakav moral moralne pobjede su za papke tipa tvoje koalicije na s1

a meni je drago kaj uvijek ispadne kak ja lupetam eto imamo najnoviji primjer kod veličanstvenog dueta a istine uvijek ima u komentarima,samo je stvar u tome kako nekima ne paše ta istina pa ju doživljavaju kao ne istinu,tebi je pasala dok smo igrali zajedno,a sad ne kad više nismo to je razlika između mene i tebe,ja uvijek laprdam isto i nikad mi nije palo na pamet zabiti nož u leđa savezniku

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

ima Dado prav,,on ne okrece ledja savezniku nego jednostavno kad vidi da su kola krenula nizbrdo on obrise acc ROTFL
    Iz servera na server ponavlja istu pricu....da se ne vracamo na njegova dva "gostovanja" na s1 (svi znamo kako je to zavrsilo),, al je i ovdi nakon sto je vidio da PC gubi server poceo pricat kako je otkrio RL i da nema vremena za igru..i slicno...i trubit o statistikama i moralnim pobjednicima...
    Ma Dado je apsolutni car dvostrukih mjerila...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    ima Dado prav,,on ne okrece ledja savezniku nego jednostavno kad vidi da su kola krenula nizbrdo on obrise acc ROTFL
    Iz servera na server ponavlja istu pricu....da se ne vracamo na njegova dva "gostovanja" na s1 (svi znamo kako je to zavrsilo),, al je i ovdi nakon sto je vidio da PC gubi server poceo pricat kako je otkrio RL i da nema vremena za igru..i slicno...i trubit o statistikama i moralnim pobjednicima...
    Ma Dado je apsolutni car dvostrukih mjerila...
    jep

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

LWG savez mi je bio sto puta bolji od ovog prejadnog PC..da se bar vrate ta vremena, onda je bilo totalno zabavno igrat..sad losu propagandu širi loš dado sa jos lošijom spikom svoga ionako prelošeg saveza hehehehehehehehe
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226