Stranica 408 od 459 PrvaPrva ... 308358398406407408409410418458 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,071 do 4,080 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Mallek Vidi post
    Nego, nije li cilj ove igre zabaviti se? A to naravno svatko radi na svoj način, vi očito na jedan, ja naravno na drugi, iako igramo istu igru. Sad, da dodam svom prethodnom postu, ili kako ti kažeš, nastavim srati , ono što me čudi kod tog uzimanja arta je ne to što si ga izgubila, nego što si ga izgubila smiješnom količinom offa potrebnog za njegovo uzimanje...ali naravno, deff je ionako negdje drugdje.

Moji komentari su naravno moji, možeš ih shvatiti kako želiš, na to imaš pravo jer je ovo javni forum, samo, pitam se, nije li podcjenjivanje kojim je protkan tvoj post, uz određenu dozu uvijenog vrijeđanja razlog zbog kojega PC i prolazi na ovom serveru kako možemo vidjeti?

Ali naravno, vi ste moćni PC, nitko drugi na ovom serveru vam nije ni do nožnih prstiju.
    ok, neću pokušavat shvatiti zašto je sad taj art BO 3/4 toliko bitan u ovom stadiju igre kad je ostalo možda tjedan dana do kraja, ni neću pokušavat shvatiti zašto

je sad smiješno s kojom količinom offa je došao jer tošit deff i vrijeme na taj art je totalno gubljenje vremena

da je došao sa 20 kata i 100 pješaka rekla bi ajde smiješno je

ali deffati art koji uopće ne igra neku ulogu sad pred kraj... nit je zapravo i igrao neku veliku ulogu do sad...

ali dobro.. svaka budala ima svoje veselje, pa ako te veseli što ste uzeli taj art ja vam od srca čestitam
    Uređeno od strane zvrkica (07.11.11 um 11:48 Uhr)
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ma nije da me veseli, samo me čudilo kako 3k offa može uzeti veliki bo? Ali sada mi je jasnije, zahvaljujući i tvom objašnjenju. A to što nije igrao veliku ulogu do sada, ovisi najviše o onome kod koga je bio, ne?

P.S. Kad vam već smetaju ti artevi, dijelite li ih još?

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ma nije da me veseli, samo me čudilo kako 3k offa može uzeti veliki bo? Ali sada mi je jasnije, zahvaljujući i tvom objašnjenju. A to što nije igrao veliku ulogu do sada, ovisi najviše o onome kod koga je bio, ne?

evo sad sam i objasnila vašem kolegi kad je već tolika euforija oko tog arta clown

pa da je vama bio bitan vi bi već davno došli po njega zar ne

meni je on dobro poslužio vidi se iz pregleda koliko je dugo bio kod mene i koliko se deffa napravilo od toga :pivo:
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Daj objasni meni iako ne igram ovaj server pa da znam za ubuduće kakva je velika uloga velkog BO arta tjedan dana prije kraja servera u ovakvoj situaciji.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma The Last Don's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Od sada me mozete zvati Al Bunndy

Ipak sam ja taj koji je postigao 4 touch downa na 1 utakmici!

Dajte ljudi sve 5 , idemo dalje!

I sto bi rekli oni u luna parku, novi krug novi zeton!

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Di nam je prox?krajnje je vrijeme za gg

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Daj objasni meni iako ne igram ovaj server pa da znam za ubuduće kakva je velika uloga velkog BO arta tjedan dana prije kraja servera u ovakvoj situaciji.
    pa slušam ovo i nemrem vjerovat
    hik ovo stoji 100%
    koji klinac ikoji art sada ikom treba osim MP ak ima supermega off
    ...

al štaš uvijek veseli tak nešt da moš bocnut protivnika

i ja bi da sam to napravio malo moral podbost jer je fora

dado nam je slabije tu pa onda mallek diže atmosferu hihi
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Mislim da kao iskusan igrač, valjda i sam znaš odgovor na to pitanje. Kao što je i zvrkica napomenula, nikakva u ovoj fazi, možda sam ja ipak samo očekivao više od ovog PC-a.

I da, kad već ne igraš server, ali očito budno pratiš situaciju, mogu pitati odakle ti informacija o kraju za tjedan dana? Vlastiti zaključak na temelju procjene tempa izgradnje trenutnih čuda ili od nekoga iznutra?

Član foruma The Last Don's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Ajde ginn , pa ja sam vama 4 uzeo, pa ne vidis da se time nasladjujem ! MNOGo

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

aj aj
    ja da sam htio preuzeo bi ti i tvoj gg al nije baš nešt

prd.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54