Stranica 412 od 459 PrvaPrva ... 312362402410411412413414422 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,111 do 4,120 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Ova sramota od servera još nije gotova ? Bilo je kvalitativno loših..dobrih..servera..na svima se igralo prljavo..nekima vise nekima manje..ali ovaj daleko prednjaci..od lose igre do prljavstina..zato dajte ljudi zavrsite vise s ovom mukom dok niste i tom malom broju ljudi koji još igraju do kraja zgadili ovu nekada zanimljivu igru..koja je nažalost silnim promjenama degradirana na razinu da ju može igrati i bilo koje dijete predskolskog uzrasta..dva graditelja..dvije megakoalicije..obje u jednom trenutku placu i vrijeđaju po forumu..obje igraju prljavo..žalosno je gledati u šta se travian pretvorio..

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

kad znamo tko je bio savjetnik vodstvu pc-a,u toj maloj skype sobici,sasvim nam je razumljiv njihov krah.ali ne moze mi biti jasno kako ta ista osoba može kakati po serveru.da li to znaci i da kaka po sebi? dalje bi se osvrnuo na last dona.koji je nanjusio da bi pc mogao uzeti server pa je pregmizao tamo,uz riječi ma ne da mi se igrati cetvorku.bravo majstore.
    zašto vam je teško priznati da ste išamarani od onih koje ste na istom ovom forumu na proslom serveru nazivali farmicama?
    molim samo odgovore od pishički uravnoteženih igrača l.p
    jeremy&xena
    guerilla do brazila :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

iz jednostavnog razloga...zato kaj nismo išamarani...morate još puno žganaca papat da bi dostigli naš nivo igre...

ovaj server je jednostavno pokazao da je kvantiteta bila na kraju bolja od kvalitete.....

na ovo oko savjetništva jedan veliki LOOOOL razigrani nikada nije igrao s4,bio je samo u spam sobi gdje je zahebavao sve nas

http://izbori2011.tportal.hr/sve-vij...onu-HDZ-a.html

hahhahahahahahahahaha pepe jel ovo tvoje maslo
    Uređeno od strane dadozg (08.11.11 um 08:33 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od zlikovci Vidi post
    .
    Pa di si postenjacino ? Nego..tko je autor onog "poteza" servera i "čistog" preuzimanja arta ? Ti ili dualka ?

P.s. Drži se ove verzije prilagodene predskolskom uzrastu..za onu ozbiljnu..pravu verziju traviana još nisi dovoljno evoluirao

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

pričaju mi da si ti preškrt da igraš ovu verziju pa ti ne bi smetala
    :p

a sad zbilja: većina nas bi igrala staru verziju al štaš...kad ne daju...
    prd.

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    Pa di si postenjacino ? Nego..tko je autor onog "poteza" servera i "čistog" preuzimanja arta ? Ti ili dualka ?

P.s. Drži se ove verzije prilagodene predskolskom uzrastu..za onu ozbiljnu..pravu verziju traviana još nisi dovoljno evoluirao
    joj daj molim te kaj ste svi odjednom moralni..kak mozete bit tako licemjerni hehehehe pa uzas..i nije vas opce sram takvo licemjerstvo prodavat tak javno..ko te tjera da gledas..nisi moderator ovog t4 foruma pa nemoj ni gledat sto se pise..nisi ti sudac koji ce sudit kako ce se neko izrazavat, igrat i slicno..a ta svoja moralna misljenja zadrzi za sebe...ak nisi skuzio ni RL nije moralan kak bi onda igrica mogla bit..ko da ste s marsa opali svi..odite se svi zaredit u neki sveti red traviana i molite se za postenje...svasta..teska debilana...

od kad je traviana se ne igra posteno, vara se , podmece, spijunira, krade..vi ko da imate amneziju ili vas je upiknulo nekaj pa ste odjednom sveti i puni morala i rijeci prezira prema ostalima koji se ne uklapaju u tu vasu novu moralnu vertikalu koju ste si iskrojili u glavi samo zato sto GUBITE heheheheheeh heheheh hehehehhe hehehehhe smjes smjeh pa jos malo heh hehe heheh
    Uređeno od strane Žena Zmaj (08.11.11 um 11:28 Uhr)
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Žena Zmaj Vidi post
    joj daj molim te kaj ste svi odjednom moralni..kak mozete bit tako licemjerni hehehehe pa uzas..i nije vas opce sram takvo licemjerstvo prodavat tak javno..ko te tjera da gledas..nisi moderator ovog t4 foruma pa nemoj ni gledat sto se pise..nisi ti sudac koji ce sudit kako ce se neko izrazavat, igrat i slicno..a ta svoja moralna misljenja zadrzi za sebe...ak nisi skuzio ni RL nije moralan kak bi onda igrica mogla bit..ko da ste s marsa opali svi..odite se svi zaredit u neki sveti red traviana i molite se za postenje...svasta..teska debilana...

od kad je traviana se ne igra posteno, vara se , podmece, spijunira, krade..vi ko da imate amneziju ili vas je upiknulo nekaj pa ste odjednom sveti i puni morala i rijeci prezira prema ostalima koji se ne uklapaju u tu vasu novu moralnu vertikalu koju ste si iskrojili u glavi samo zato sto GUBITE heheheheheeh heheheh hehehehhe hehehehhe smjes smjeh pa jos malo heh hehe heheh
    A vidi šta je osjetljiva na Razigranog. Koliko ga znam sa traviana on je jedan od rijetkih koji ima pravo moralizirat a da pritom nije licimjerna osoba i to je stvarno rijetko st na travianu

BTW: ima on pravo kao SMOD moderirat a samim time i pratit svaki PDF
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Gubimo ? O čemu ti ? Koliko znam niti igram..niti sam igrao ovu dječju verziju..krivo se izrazavas ali ok je..nije ti za zamjeriti...ipak si napokon dočekala malo veselja..Ako ne znaš smod može biti moderator za bilo koji dio foruma..a nećeš mi valjda ti braniti šta da čitam a šta ne..

Ne prodajem nikakav moral..rekao sam već da je ovo najprljaviji server do sada..pa samo pitah čovjeka tko je autor "poteza" servera...

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Moja baka.
    hekla po cijeli dan.

trebalo bi ovaj kraj ubrzat nekak...ubijamo se od dosade.
    nit imam off nit sta klikam...
    :(
    prd.

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

znam ja da supermod moze sve moderirat ali ako ti je tolko gadan ovaj server sto ga citas ako ti nije sila...i kak znas da je najgadniji kad ga ne igras.. sto vjerujes forumu? bar bi ti morao znat da je forum leglo lazne propagande i prcaona.
    drugi dio posta se nije odnosio na tebe nego opcenito..a razigrani isto nije svetac tak da nemoj mi hik tu prodavat neke nebuloze..ako nis drugo bar je multic imao a to isto nije po pravilima zar ne? hehe hehe hehe hehe
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226