Stranica 448 od 459 PrvaPrva ... 348398438446447448449450458 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,471 do 4,480 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Raven ST Vidi post
    ama.

"Ariel"

Di si Danči Sve znaš i drago mi da se kužimo u par riječi
    vidimo se na fešti?
    Stižem! Ako me ne spriječi kiša, snijeg, led, magla...hm .. :cool:

dione... s4...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Ja sam cijeli server mislio da ovom pc nece tolko falit igraci tipa,hik,razigrani.hgz i jos ostalih par,ali sad a kraju kad je ovaj pc pregazen vidi se da su oni nosili teret prosli server.Nemoze svaki put proc taktika zavadi pa vladaj.

Član foruma Žena Zmaj's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Čestitke pobjednicima..i ajte bok
    "huz madr blek vul spining?" :pije kavu:

...batina je izašla iz raja, a ja sam ispala vragu iz torbe...

moji postovi bolje lože ekipu na forumu nego sto drvo loži peć na drva :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Ajde da se i ja javim nakon toliko godina pracenja traviana i kažem koju..

Nisam presiguran da sam ikada vidio servere kao u hrvata, borba do kraja pa ako treba i pola servera protiv druge polovice, prvo htio bih izraziti čestitke pobjednicima servera, no nažalost smatram da ovaj server nije dao ni pola onoga što sam očekivao, prvenstveno izuzev 2 ili 3 offa ostalo sve je bilo škart, isto tako ponašanja nekih ljudi i omalovažavanja uništila su igrivost servera. Ovdje na serveru nažalost ne postoje savezi - moralni pobjednici , moralni pobjednici nisu PC a ni ostali jer nitko ne postoji da nema barem malo blata na svojoj koži, s druge strane moralni su pobjednici pojedinci, odnosno sve one male pčele radilice koje su danonočno slale deff i hranu u svoje WW, pazili da bude sve u redu, i da tako zavrsi.

Tako da skidam kapu svim igračima, poštenim igračima koji su dali sve od sebe, i bez puno zlata i s puno muke učinili ovaj server zanimljivijim.

Želim samo reći jednu stvar volim PC kao savez mnogi i znaju zašto samo napravljena je jedna velika pogreška, savez nije skupina random igrača odabranih na mapi a nažalost to smo mi bili ovaj server. Stajališta sam da jedan kvalitetan savez 50 ljudi sam mora biti u mogučnosti barem jednom rušiti ww s velikog nivo na 0 i prikazati 10 tak offova nivoa 100k+ , nažalost nismo se iskazali...niti mi, niti naši saveznici (ispričavam se onim svijetlim točkama koje su radile deff, jer zbilja su napravili vrhunski posao)

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Ja sam cijeli server mislio da ovom pc nece tolko falit igraci tipa,hik,razigrani.hgz i jos ostalih par,ali sad a kraju kad je ovaj pc pregazen vidi se da su oni nosili teret prosli server.Nemoze svaki put proc taktika zavadi pa vladaj.
    Mislim da se osjetio manjak tih nekoliko igraca ... toliki savez jednostavno ne moze kvalitetno voditi jedan covjek bez barem 2-3 sposobnih operativaca s puno vremena. Bez obzira na iskustvo pojedinih igraca. Zato mislim da proxima ni nije mogao puno bolje. Koliko znam u jednom trenutku mu je Vader krenuo pomagati, ali tesko je sredjivati savez usred servera (i rata) i za par dana je Vader digao ruke.
    stari s2 Elementalist, novi s2 Mizantrop
    stari s4 Ariac, novi s4 Grintavac, najnoviji s4 Eliot

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kiler Vidi post
    sa jedne strane si u pravu sa jedne i nisi

mogu ti reći samo u ime šlapica da smo mi prvi puta zajedno igrali kad je započeo server, unutar saveza poznalo se troje ljudi, znaći skroz novi savez , skroz novi ljudi od kojih 50% neiskusnih i jako malo aktivni

sve u svemu ekipa saveza od 100 ljudi kao što mogu reći da je PC bio, pokori 8 kvadranata , a ne 4 u roku 30 dana

ali volja, zajedništvo i novo napravljena prijateljstva bila su prevaga da MAC pobijedi

a vidim bio si Đ rakija nekad, ne shvaćam motiv odlaska kod ljutog protivnika

ako si htio konačno biti pobjednik krivu si stranu odabrao:pivo:
    A gle, taj omjer 3/2 je vidljiv zapravo u velikom broju segmenta igre. Vi 3 akcije na čuda, a mi 2 akcije na čuda. Vi 3 čuda gradili mi 2 čuda gradili. Vi u čudu deffa imali, gle zanimljivosti, taman cca 50% više nego mi dakle opet 3/2 što je bio maksimum našeg angažmana u smislu hranjenja, a vjerujem i vašeg. Jeli taj omjer u svemu tome slučajan hah ja mislim da nije i da upravo odražava omjer aktivnih, ozbiljnijih igrača na svakoj strani. Ne ulazim u to tko je koga više učio ili tjerao ili motivirao, samo kažem da je taj omjer po meni potpuno realan. Uostalom, nemojte sami sebe omalovažavati i karakterizirati kao neke početnike i slično jer je u anti PC koaliciji itekako dobrih igrača i to u svakom savezu po nekoliko. Vjerojatno u omjeru 3/2 u odnosu na nas
    Uglavnom, znam da šlapice prije nisu egzistirale kao savez i da su sad okupljene, jer sam i sam imao poziv da krenem sa vama prije početka servera, ali sam eto odabrao Proxov poziv.
    A zašto?
    Iz najmanje dva razloga, jedan je što Proxa osobno poznajem već nekoliko godina i što troši moje maslinovo ulje a drugi razlog, možda i bitniji, što Đ-rakija više nema :(

Kako bilo nije mi žao niti sekunde koju sam sa PC proveo bez obzira na ishod, kao što mi nije bilo žao niti sekunde sa rakijašima niti bilo kime s kime sam igrao ovih godina, pa makar svaki puta i izgubio.

LP
    Uređeno od strane DamirB (17.11.11 um 17:13 Uhr)
    :gamer s mišem: Aisha (WWW), Kizo (Đ-rakija, Chosen), PC Aisha (PC), SKID ROW (TM), dr. ski (KBC)

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

damire nejdi nama u savez na restartu
    gubimo zgleda garant

neko te đinxo
    rađe probaj da te uglavimo negdje ko nam bude najljući protivnik
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od GRINHIL Vidi post
    damire nejdi nama u savez na restartu
    gubimo zgleda garant

neko te đinxo
    rađe probaj da te uglavimo negdje ko nam bude najljući protivnik
    Nema za mene neko vrijeme restarta, zasićen sam i trebam odmor od ove igre najprije. I ovaj server sam došao "nakon što sam prestao igrati"
    :gamer s mišem: Aisha (WWW), Kizo (Đ-rakija, Chosen), PC Aisha (PC), SKID ROW (TM), dr. ski (KBC)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Pozdrav svima,eto mene
    Za početak isprika na vrlo vjerovatno podužem postu,ali svi ga jedva čekate pa da vas ne ukinem za to zadovoljstvo

1.Iskrene čestitke koaliciji c/p UN na pobjedi....

2.Čestitam :

-Svojim pacijentima na igri na ovom serveru,ekipa ste kakve nigdje nema i kraj priće.
    -Zvrkici,Marini,Marici i Voljenom na izuzetno dobroj prije svega deff organizaciji-pokazali ste da smo tu neprikosnoveno najjači na serveru i moram čak i malo zahvaliti Anđi što je otišla jer tek kad se kao naljutila poćeli smo deffat kako treba te hvatat protivničke offove
    -BoPu i Prime koji su opet dokazali da su sposobni jedino za dvije stvari-kante za napucavanje te vodonoše,ali ipak dva servera uzimaju za redom jer su jbga sposobni se uvući pobjednicima u koaliciju
    -Kileru koji je skupio hrabrosti tek na završetku servera staviti u potpis nick koji igra da ga neko ne bi slučajno katao :cerek:

3.Zahvaljujem:

-protivnicima koji su nam priuštili veliki gušt sa spajanjem 3/4 servera te uzimanjem arta na onaj način koji oni tako jako mrze
    -Anđi i Brainu koji su napokon pokazali svoje pravo lice i potvrdili sva moja laprdanja o njima
    -svojim pacijentima koji su trpili moj spam kako na forumu tako i na skypu
    -svojoj ženi koja je trpila moje igranje

4.Neko je nabrajao saveze...prava istina je ta da su na kraju servera jedino tri PC saveza i enigme nekaj ozbiljno odigrali,ostali svi savezi su bili blago rečeno katastrofa(to je moje osobno mišljenje) dok je s druge strane bio hebeni motiv i odigrali su baš na pobjedu...

5.Također je neko rekao da očekuje na restartu istu ekipu,baš me zanima kak će izgledat server gdje će u startu biti 600-700 ljudi u savezništvu :brukica::cerek:

Nekaj sam sigurno zaboravio,ali hebiga

LP svima
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    5.Također je neko rekao da očekuje na restartu istu ekipu,baš me zanima kak će izgledat server gdje će u startu biti 600-700 ljudi u savezništvu :brukica::cerek:
    dadek dadek..mislim da to vec znas

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2