Stranica 457 od 459 PrvaPrva ... 357407447455456457458459 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,561 do 4,570 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

a čemu se onda toliko opravdavaš ovdje ako se ničega ne sramiš :cerek::cerek::cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Raven ST Vidi post
    kme kme
    kao što sam i rekao kmekaš bez argumenata :cerek::cerek::cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dudek1 Vidi post
    daj hik vise lock i fajrunt
    ne ne mislim da vise boli razigranog , neka on stavi lock , ipak hik ti si puno objektivniji bio cijelo vrijeme
    boli ? sto bi me tocno trebalo boljeti ? ne cijenim saveze koji igraju ovu verziju prilagodenu predskolskom uzrastu..

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Kiler jedina sramota ste vi....ak je pisi tak los cemu potreba da se spoji 26 saveza te zicanje onih funovaca .....
    da pobijede...nije li to cilj svih koji igraju ?

pa jesmo s obzirom da smo se došli zafrkavat na server bez ikakvih planova odigrali smo po meni i jako dobro
    ispocetka nije bila takva prica...okrenuta je nakon sto su kola krenula niz brdo...nitko ko je dosao zafrkavati se ovdje nije gubio 10+ sati dnevno niti trosio te kolicine golda...pojedinci mozda...ali globalno na razini saveza sigurno ne...

Citat Citat od beshtija Vidi post
    ja sam velka šefica i imam najveći utjecaj.prohtjelo mi se da pc ne pobjedi ovaj server i sad vidite rezultate :gamer s mišem:
    farme na koljena pri obraćanju presvijetloj šefici
    zeznuto je to kad zivis u snovima ? znam ja da bi ti voljela da je tako..ali koliko znam..a to je iz pozdanih izvora i samoga vodstva...daleko si ti bila od najutjecajnih osoba u guerilli..

već ti je rečeno u tih 41 saveza spadaju i sexići,gerilla te 4fun itd....svi koji su poslali barem jedan res u ww selo...Hik je dao totalno krivi podatak,a ako očeš na skype ti podarim tablicu koja pokazuje da u prvih 50 suportera glavnog wwa imaju 2-3 igrača LOSTa,jedan iz enigme koji je tak i tak PC te ostatak sve PC....ako gledamo u top 100 tu su još dva igrača iz SYNa...pametnome dosta,a znamo da tebi neće biti dosta jer ti se ta verzija istine ne sviđa
    hik je dao samo statisticki podatak...zasto vam neki statisticki podatci odgovaraju a neki ne ?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@ plavac

Ma vidi, to što govoriš nisam ja uopće rekao. Meni samo smeta usporedba broja "26" kao podatka iz nemam pojma kog izvora sa podatkom "41" iz nekog drugog izvora za kojeg mislim (ako je to taj) da je glupo izvlačiti apsolutnu brojku saveza. Poanta je (barem za taj izvor) u strukturi (koja je isto tako BTW netočna). Analizirajući strukturu tih slanja, za obje strane iz istog izvora, bi eventualno mogao biti precizniji podatak. Sve ostalo je u domeni bezveznog prepucavanja. Eto, to sam htio reći.
    :gamer s mišem: Aisha (WWW), Kizo (Đ-rakija, Chosen), PC Aisha (PC), SKID ROW (TM), dr. ski (KBC)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@ razigrani

kad mi je već dosadno i krenulo me nisi li upravo ti bio taj koji je izjavio da je anti PC koalicija, suprotno mišljenju većine, potrošila značajno više golda? Ja sam i bez argumenata u taj info povjerovao uzimajući u obzir tvoj status unutar ove igre i vjerojatni pristup točnim podacima...ako je tako, zake nisi primjetio da neki ovdje misle drugačije?
    :gamer s mišem: Aisha (WWW), Kizo (Đ-rakija, Chosen), PC Aisha (PC), SKID ROW (TM), dr. ski (KBC)

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DamirB Vidi post
    @ razigrani

kad mi je već dosadno i krenulo me nisi li upravo ti bio taj koji je izjavio da je anti PC koalicija, suprotno mišljenju većine, potrošila značajno više golda? Ja sam i bez argumenata u taj info povjerovao uzimajući u obzir tvoj status unutar ove igre i vjerojatni pristup točnim podacima...ako je tako, zake nisi primjetio da neki ovdje misle drugačije?
    ja izjavio da je anti pc koalicija potrosila znacajno vise golda ? kada ? gdje ? jedino sto sam ja rekao je da je druga strana imala vise goldera i aktivnih igraca...kolicine potrosenog golda nisam spominjao nigdje...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@ razigrani

Moja isprika, u pravu si. Nisi spominjao više golda nego više goldera.

LP

PS a kaj je definicija "goldera"?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Još jedno viđenje servera iz oka neukog promatrača aka Grintavca aka Mizantropa aka ariaca tu na forumu(gledano iz SEXovog kuta gledanja).Prokletog Midovca i ljubitelja sveg pikselastog:

Kratka kronologija dogadjaja na serveru temeljeno na sviscima (antickim napisima na kartonskim kutijama normabela) nepoznatog clana vodstva:

1328. N.p.K. (Normabel prije kraja)
    U bijegu pred poslom i obitelji Sexovci naseljavaju +/+ koordinate. U pocetku se zovu S&T, ali greskom se odlucuju za manje vazno.

1327. N.p.K.
    Pocinju pregovori oko saveznistva sa lokalnim domorodcima Gverilja.

1192. N.p.K.
    Nakon svega desetak sela skatano, završen dogovor oko saveznistva sa Gveriljom. Kraljica Xena popusta pred romanticnim nasrtajima Lepog Bica Bozjeg i dogovara mir. Ugovoreni uvjeti:
    1) Sexovci su wing Gverilji
    4) Gverilja je ravnopravan savez sa Sexovcima
    3) (ovdje je kutija bila malo ostecena, ali vecina strucnjaka se slaze s tumacenjem) Toljaga nije legalno romanticno sredstvo

1150. N.p.K.
    Razlicita interpretacija originalnog ugovora dovodi do velike bitke na Skajpe (u prijevodu: Nebesko) polju. Nakon vise od tjedan dana bitke i brojnih polomljenih samoglasnika pocinju pregovori. Dogovoreno je da se neki lokalni slijepac navuce u zamku i prisili da cita ugovor i napade.
    Pocinju upadi divljih plemena (Atari) sa -/- na +/+. Lokalno stanovnistvo se buni i organiziraju se u manje skupine (Grijesnici, Izgubljeni, Zaskoci ...).

392. N.p.K.
    Zbog pronevjere velike svote normabela slijepac je uskoro udaljen sa duznosti (neki prevode kao pobjegao ili progledao) i dogovoreno je da je jeftinije da se o tome vise ne prica.
    Atari dozivljavaju revoluciju i prozivaju se PC. Grijesnici i Izgubljeni opstaju u brdima, a mnoge manje skupine se pridruzuju Carstvu.
    Carica Xena i Lepi spavaju u odvojenim dvorcima.

391. N.p.K.
    Zbog velikog tehnoloskog napretka na -/-, dogovori sa drugim kvadrantima postaju sve cvrsci. BoP (u prijevodu: pticurine) i druga carstva se udruzuju sa +/+ i pocinje natezanje oko prirodnih dobara u Sivoj Zoni. Natari za to vrijeme kopaju nos i riznice za vrijedne artefakte.
    Carica Xena i Lepi su vidjeni u istoj Skajp sobi. Derneku su se pridruzili i predstavnici ostalih Kraljevstva.
    PC otima vecinu artefakata od Natara. Natarski proroci bacaju kletvu na te artove i proricu dolazak malog plavokosog junaka koji ce ih osvetiti.

150. N.p.K.
    Plavac (mali od Plavca Velikog) ispunjava Natarsko prorocanstvo i otima nekoliko artefakata PC-u golim rukama unatoc upozorenjima doktora.
    Kmetovi u Sexovcima se bune zbog prevelikih MM ovlasti datih Pablitu.
    PC i Gverilja nastavljaju borbu crnom magijom (tzv. hekliranje) za prevlast nad artefaktima.

120. N.p.K.
    Pocinje izgradnja Velecuda. Plavac mali je zbog direktnog doticaja sa artefaktima izgubio dodir sa stvarnoscu i lako ga nagovaraju da preuzme gradnju.
    U svom ludilu pocinje graditi 3 Velecuda odjednom. Obitelj se cudi i pomalo prigovara.

60. N.p.K.
    U mrkloj noci Plavac je iznenadjen upadom svoje druzice u sobu rjecima "Opet igras!" (starogveriljski ljubavni poklic). Gradnja Velecuda je nakratko povjerena plemenu Sittera.
    PC-ev despot pocinje graditi 3 Velecuda. Pocinje velika bitka za prevlast na Forumu.

2. N.p.K.
    U nedostatku modernijeg oruzja, PC i MAC (maloazzursko carstvo ... po plavcu malom) se nabacuju offovima (neka vrsta hladnog oruzja s velikom koncentracijom piksela na ostrici) po Velecudima.

0. P.N.K. (Pocetak Novog Pakovanja)
    Velecudo zavrseno. Njemci prodiru na sve kvadrante i unistavaju svijet Servonuklearnim oruzjem.

Eto, ako ste prospavali ovaj server sada znate tocno sto se dogodilo i mozete svakog zavarati da ste bili na prvim crtama i sve vidjeli svojim ocima.
    Cestitke jos jednom svima, osobno sam malo strepio za sve vas, ali to je samo zato sta ja volim strepiti. Pokazali ste se kao velika sila, a nadam se da ste se i dobro zabavili

Ovlasten od vodje iz sjene i zaslijepljen Lepsim vodjom,
    Eliot

Član foruma misko-8's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Raven ST Vidi post
    Dado-znam da zvuči nevjerojatno al sad si i na forumu popljugo.....
    Buahahahha :(
    Kme kme.

Vjerojatno ti se to prečesto događa u RL...pa valjda tu kompenzirat pokušavaš...ne znam drukčije objasnit.

lock čim prije

ne kontam zasto ljudi imaju potrebu vrjedjati druge prilikom postanja, ali to je vjerovatno neka deformacija u mladosti, ili nedovoljo strucan odgoj .
    Cemu spominjati neciji RL. i poistovjecivati to sa travianom???
    Mislim da bi svi koji koriste RL. u negativnom kontekstu vamo na forumu trebali dobiti ban.
    na kraju pokusajte svoje frustracije rjesavati sportom, mnogo je korisnije.
    ima toga jos, ali nekom drugom prilikom
    ti si na potezu...-

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od misko-8 Vidi post
    ne kontam zasto ljudi imaju potrebu vrjedjati druge prilikom postanja, ali to je vjerovatno neka deformacija u mladosti, ili nedovoljo strucan odgoj .
    Cemu spominjati neciji RL. i poistovjecivati to sa travianom???
    Mislim da bi svi koji koriste RL. u negativnom kontekstu vamo na forumu trebali dobiti ban.
    na kraju pokusajte svoje frustracije rjesavati sportom, mnogo je korisnije.
    ima toga jos, ali nekom drugom prilikom
    Imaš pravo-evo izbrisao sam koje sam stigo.
    Pozdrav
    Uređeno od strane Raven ST (18.11.11 um 18:32 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226