Stranica 58 od 459 PrvaPrva ... 848565758596068108158 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 571 do 580 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma okrutni's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    pa svi mi kad smo počeli bili smo farme, sumnjam da je neko čim je počeo bio top 10
    onda ne poznajes legendu traviana i najb...ma to svi vec znaju

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

na ovo ostalo se i mogu naviknuti,samo neka vrate staru kartu i heroja u obliku zvjezdice,nek maknu ovu bradatu spodobu :sjekiraš:
    nije valjda da ce svi naredni serveri biti t4?
    jeremy&xena
    guerilla do brazila :cowboy:

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od zlikovci Vidi post
    na ovo ostalo se i mogu naviknuti,samo neka vrate staru kartu i heroja u obliku zvjezdice,nek maknu ovu bradatu spodobu :sjekiraš:
    nije valjda da ce svi naredni serveri biti t4?
    izgleda nažalost da hoće svi bit T4.čisto sumnjam da će ostavit staru verziju.iako bilo bi lijepo barem 1 server da je stara verzija
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Uvijek imaš stranih servera kojima ce još trebati dosta vremena da prijeđu na t4 , mislim da zadnji put kada sam gledao našao verziju 2.3 ili 2.6 Jezik u travianu nije problem off govori sve tako da se ocekuje velika seoba
    :pivo:

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od erorr Vidi post
    Uvijek imaš stranih servera kojima ce još trebati dosta vremena da prijeđu na t4 , mislim da zadnji put kada sam gledao našao verziju 2.3 ili 2.6 Jezik u travianu nije problem off govori sve tako da se ocekuje velika seoba
    :pivo:
    istina što se ovoga tiče.
    i sve stoji da igre moraju neke novosti uvodit da bi se držala u top formi i proširivalo polje igrača,ali što je travian napravio sa T4 nije uvođenje novina nego skoro stavljanje cijele nove igre.
    nova verzija ima dobrih stvari ne kažem to,ali ipak većina nas koji su ga igrali od prvoga s1 zna da to više nije travian.pa uostalom najzanimljiviji dio(barem meni) je bio ulovit na početku igre off na spavanju oko 3-4 sata iza ponoći,a sad je to prošlost sa izmicanjem vojske :(
    sve u svemu po meni ovo nije dobar smjer u kojem travian ide

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    istina što se ovoga tiče.
    i sve stoji da igre moraju neke novosti uvodit da bi se držala u top formi i proširivalo polje igrača,ali što je travian napravio sa T4 nije uvođenje novina nego skoro stavljanje cijele nove igre.
    nova verzija ima dobrih stvari ne kažem to,ali ipak većina nas koji su ga igrali od prvoga s1 zna da to više nije travian.pa uostalom najzanimljiviji dio(barem meni) je bio ulovit na početku igre off na spavanju oko 3-4 sata iza ponoći,a sad je to prošlost sa izmicanjem vojske :(
    sve u svemu po meni ovo nije dobar smjer u kojem travian ide
    Je nezgodno je to sa micanjem vojske nije fora jednostavno, znaci sada moraš napraviti crop kill, što se toga tice definitvno su fulali, znaci sada možeš imati vojsku do kraja servera a da je nisi ni pipnio jer se sama pazi, a ti budi budan i pazi svoju.... i još neka ti se desi da ti se vrati 1 sec prije napada odu neprospavane noci u vodu :(

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od erorr Vidi post
    Je nezgodno je to sa micanjem vojske nije fora jednostavno, znaci sada moraš napraviti crop kill, što se toga tice definitvno su fulali, znaci sada možeš imati vojsku do kraja servera a da je nisi ni pipnio jer se sama pazi, a ti budi budan i pazi svoju.... i još neka ti se desi da ti se vrati 1 sec prije napada odu neprospavane noci u vodu :(
    upravo o tome govorim.šteta što se travian team povlači po nekim trendovima a ne drže svoje.
    od jedne jednostavne igre(koja je bila tako savršena baš zbog toga što je bila jednostavna) su napravili ovaj novi diznilend
    da doći će nova populacija igrača međutim odbijanje starih igrača su postigli ovime i time došli opet na isto.
    sve u svemu za stari dobri travian sam,ali štogod mi rekli ili predložili tvorci igre idu za ovim T4 tako da ili se prilagodit ili odustat(za mene ovo zadnje).

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma ASOT's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Ma dajte više te priče o T4.. ne sviđa se nikome al ipak igramo, jer smo ovisnici.. i točka. Naviknit se i gotovo. Šta sad

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ASOT Vidi post
    Ma dajte više te priče o T4.. ne sviđa se nikome al ipak igramo, jer smo ovisnici.. i točka. Naviknit se i gotovo. Šta sad
    potpis,svi nekaj briju oko toga,a svi igraju i dalje meni osobno smeta ona karta i malo grafika kaj usporava..ostalo ima farmi brdo i dosta zanimljivosti..nije tak loše kak sam mislil da bu bilo...nego ima ko umjetninu za prodat
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Zvjer's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

As ti dosadnog servera.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3