Stranica 84 od 459 PrvaPrva ... 3474828384858694134184 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 831 do 840 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Kao sto sam rekao i dadi ja cu bilo kad zamijenit takva 2 ofa za 2 gg jako skatana + 1 izbrisani ac poslije katanja(u tom trenutku 4 rang po popu)
    frende malo ga pretjerujes s tim rangom 4 realno...moze acc biti i rang 1 a da je nis koristi...tj. uzalud acc-a rang 1, 2, 3, 4 itd...ako ga se ne zna iskoristiti...

dva gg-a ako nisu nulirana...onda se bas i ne isplati...ako je branitelj golder...jer sve to jako brzo vrati...puno brze nego sto se vrate dva off-a...ako je meta bio non gold igrac ili ako je gg nuliran onda ovo sto kazes stoji...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Ranjeni slazem se nije bitan rang bitno je da je taj igrac bio clan pc-a i izbrisao se nakon sto je katan,u ovoj ranoj fazi nije lako nulirat gg,a 1 off koji je izgubljen je po meni srednje velicine za ovaj stadij ige,a drugi je bio dosta manji,a ni gold ne pada s neba.Ni golderima nije drago kad moraju trosit gold na skinute zgrade

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Ranjeni slazem se nije bitan rang bitno je da je taj igrac bio clan pc-a i izbrisao se nakon sto je katan,u ovoj ranoj fazi nije lako nulirat gg,a 1 off koji je izgubljen je po meni srednje velicine za ovaj stadij ige,a drugi je bio dosta manji,a ni gold ne pada s neba.Ni golderima nije drago kad moraju trosit gold na skinute zgrade
    to sto se netko izbrisao nakon katanja nije problem saveza vec karaktera osobe koja se izbrisala...svi smo mi bili katani nekada...i puno vise nego on pa se nismo brisali svi...po mom nekom videnju za pc je korisnije da im se takav igrac izbrisao sada nego za mjesec-dva...jer od takvih obicno nema nikakve koristi...nije im drago...ali golder ce uvik izgoldati sruseno na brzinu uz saveznu pomoc ressima...tako da aktivnom golderu gg mora biti nuliran da bi gubitci off-ova bili efikasni...sve ostalo znaci samo da ce mu se izvuci malo vise golda iako nezz sto ce pc-u igraci s drugih koordinata...

Član foruma zvrkica's Avatar
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Prime naj se nervirat... ionako svi na kraju završe u PC-ju :gamer s mišem:

a u PC su sve farme, klikaju kučice, offa nemaju, deffa još manje :patkica:
    In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zvrkica Vidi post
    Prime naj se nervirat... ionako svi na kraju završe u PC-ju :gamer s mišem:

a u PC su sve farme, klikaju kučice, offa nemaju, deffa još manje :patkica:
    potpis,kaj če nama off..kučice su zakon a prime bu tak i tak završil kod nas kao i prošli s1 ovo je recimo kao vježba za kasnije nego di su mi semač i zekač?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    potpis,kaj če nama off..kučice su zakon a prime bu tak i tak završil kod nas kao i prošli s1 ovo je recimo kao vježba za kasnije nego di su mi semač i zekač?
    mislim da se ne bi bas bunili da zavrsi kod vas

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    nego di su mi semač i zekač?
    ma tu smo mi dadek neboj se ti ništa, igramo se laganini :daje cvijet: :air kiss:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    mislim da se ne bi bas bunili da zavrsi kod vas
    pa on j več kod nas samo to još nezna
    Citat Citat od sema_ Vidi post
    ma tu smo mi dadek neboj se ti ništa, igramo se laganini :daje cvijet: :air kiss:
    cool,kad čemo na pivu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Uobičajeno

ako ti budeš u st ili ja u zg dogovorit čemo se

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

jesam i ja pozvan?
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854