Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 21

Tema: Travian(općenito)

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

A po čemu vi to vidite da više nitko ne igra?
    To što je hrvatski forum propao, naglašavam hrvatski, nema veze s igrom.
    Igrača, istina ima manje, ali da je baš znatnije, po meni nije.
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma lord07's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od vertigo Vidi post
    U svim drugim verzijama i sličnim on-line igrama postoje prednosti i pogodnosti u samoj igri kako bi organizator zaradio,kada se malo bolje pogleda iznos nije niti prevelik s obzirom da je igra u startu besplatna!
    Bilo bi nerealno očekivati da ljudi rade nešto a od toga ne zarađuju,osnovni problem je zastarjela grafika,dužina igre,i prevelik broj profi starosjedilaca koji melju sve pred sobom!To je što se novih igrača tiče!
    Nadam se da če Travian4 napraviti bitan iskorak u tom pogledu!
    Ljepi pozdrav svim igračima Traviana sa željom da vas bude čim više!
    Travian4 ti je po principu igre totalno isti,,samo su ga usminkali malo,,,recimo nije ti pozadina vise bijela vec imas neko drvece i mulca sto bleji, kucice i karta su malo uljepsane,s tim da mi se karta uopce nesvidja,malo drugacija su izvjesca itd itd. nista posebno.

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Travian se i previše reklamira, čak do te mjere da to već izaziva odbojnost.
    No, nije to pravi razlog smanjenog broja igrača.

Prvi razlog su onih 20 golda koje se dijelilo s pozivanjem u igru. Nakon što je ukinuto, sve je manje multiacc-a, barem onih koji su radili multiće zbog golda.

Drugi razlog je što općenito na svim serverima opada broj igrača.
    Najvažnije je kod toga znati da igra uopće nije naklonjena korisnicima (barem na nekim serverima).
    Razloga za takvu tvrdnju imam na pretek, možemo o tome diskutirati bude li nam dopušteno.
    Radi se o preogromnoj temi.

Treći i najbitniji razlozi su u vodstvu igre.
    Na prijašnjeg je admina bilo puno zamjerke zbog neaktivnosti. Međutim upravo u njegovo vrijeme smo bilježili najveći rast. Travian je skupio ogroman broj korisnika koji su se s vremenom međusobno dobro upoznali.
    Stvorena je time osjetljiva grupa korisnika koja nije blagonaklono gledala na propuste bivšeg admina. Njegova smijena nije također ništa dobro donijela.
    Dobro je tek što dobivamo ažurne odgovore na poruke.
    Nepoznavanje tržišta i doslovno batinarenje korisnika je ono što je doista otjeralo ljude.

Najveću krivicu ipak snosi Travian GmbH koji iako ima zaduženo osoblje ono jedine informacije o tržištu dobiva od samog admina. Admin pak pokazuje potpuno nepoznavanje tržišta i tako u začarani krug...

Promjena se nemože dogoditi preko noći, najteže je vratiti nezadovoljne korisnike ali dobar početak bi bio postavljanje osobe koja je kompetentnija za igru od sadašnjeg admina.
    Za razliku od sadašnjeg admina, osobu koja uz iznimno znanje o igri ima iskustva u obraćanju prema korisnicima i predobro poznaje ovo tržište, uvijek iznosi kvalitetnu argumentaciju/soluciju.
    Takva osoba doista postoji (ne, nisam to ja...bez brige). Čak postoji izuzetno kvalitetan krug osoba koje bi joj rado pomogle.

PS Ne želim da mi se ponovo stavljaju nekakve slobodne interpretacije u tekst kao dosad i kao kod jedne veće grupe korisnika. Činjenica je samo da je ovakvo stanje neodrživo.
    Uređeno od strane Zirnitra (03.12.10 um 20:18 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Neznam,
    na mene admin nemože utjecat da odustanem od igre,te prepiske po forumu i svađe,različita mišljenja i stavovi pa admin presječe,presudi mislim to mu je posao!
    E sad sto ljudi sto ćudi!Nekom paše admin nekome ne ali ne vidim neki presudan utjecaj na samu igru ukoliko je igraš prema pravilima igre,Pravila su zadana,propisana i ne razumijem ljude što započinju sa igrom ako se nisu spremni držati pravila.Ja osobno igram ovu igru iz zabave same igre,a virtualni ljudi i mišljenja u jednoj igrici,haha,nemojte mi zamjeriti ali to mi je presmiješno jer na
    kraju krajeva ovo je samo igra!
    lp
    p.s.
    Travian gmbh Deutschland je jako dobro upoznat s informacijama vjerovatno svaki dan nakon obračuna dnevnog prometa!
    ;-)
    Uređeno od strane vertigo (03.12.10 um 20:21 Uhr)

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Mogu ja i konkretno iznositi svoje argumente.
    Bit će mi biti pobrisani i kažnjeni kao da ne iznosim istinu.
    Nekome na žalost, drugome na radost ali istina se ne iznosi prikrivanjem.

Isto tako, o Travianu GmbH ne želim diskutirati na osnovu dosjetki, već konkretnim primjerima.

Član foruma tona's Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno Igra

Kaj se ne igra?

Baš postaje zanimljivo, pogotovo na hr2.

Možda nije puno ljudi ulogirano al ak znate pravu ekipu...

Član foruma felix337344's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

aaa hr2 obožavam zasada najzabavniji server meni

a što se pada igrača tiče.... stvarno bi se trebao uvesti non-gold server ako ne njemcima stalo da zarade nek upad u travian non-gold server naplate oko 25-30 kn i svi sretni.... možda bi tako bilo bolje a grafika je zastarijela na kartama bi bilo dobro da se uvede da vidš kretanje svoje vojske i vojske saveza dok idu u pljačke ili napade, to bi bilo zabavnije

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

što vi mislite da će travian uvijek biti "in" ?
    kao što vidite,najbolja igra 2006. u internet pregledniku...2006. !!!
    nije sve kao što se čini..

i rimsko carstvo je palo...
    Nije važno sudjelovati,važno je pobijediti.

Član foruma Skorpija's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Weky Vidi post
    p.s. Teutonci su zaista jadni: 20 eqiutes caesaris pobije 500 gorštaka
    Burazeru, takvih kao ti ne treba biti ni 5. Registrovao si se na forum prije 2 godine a ovakve izjave dajes.

:brukica:

Vjeruj mi, i mene je bilo sramota kad sam ovo procitao.

:brukica:
    Uređeno od strane Skorpija (04.12.10 um 22:57 Uhr)
    " It is better to die for the Emperor than to live for yourself. " :paladinko:

Član foruma tona's Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno od tona

nebuju oni uveli nongold ni da ih kolješ sve su tu samo novci novci novci novci novci...

kaj vi mislite zbog čega su rowser igrice izmišljene

Slične teme

1. Travian V postaje Travian Kingdoms
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 28.02.15, 22:16
  2. Travian T.3
    By ivo23 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 19.02.09, 12:36
  3. travian beyond
    By ovo sam ja in forum Stara pitanja