Rezultati ankete: Koje pleme?

Glasači
64. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • Rimljani

25 39.06%
  • Teutonci

15 23.44%
  • Gali

24 37.50%
Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 38

Tema: Teuti-Rimljani ili Gali

Član foruma Voodoo's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Ne razumijem zašto kod rimljana ne moraš sjedit za kompom i bit aktivan a za teuta moraš i zašto je "normalno" da je teutonac off igrač kad ima bolji deff od rimljana i slabiji off koji se jedino brže radi?
    Ma di teutonac ima jak deff...imaju jedino jak zid ali najmanji bonus zida...najjača deff jedinica kod teuta je paladin sa obranom 100 od pješaka i 40 od konjice, a najveću obranu od konjice ima ovan za probijanje 80...dok kod rimljana Equites Caesaris ima obranu od pješadije 80 a od konjice 105...

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Voodoo Vidi post
    Ma di teutonac ima jak deff...imaju jedino jak zid ali najmanji bonus zida...najjača deff jedinica kod teuta je paladin sa obranom 100 od pješaka i 40 od konjice, a najveću obranu od konjice ima ovan za probijanje 80...dok kod rimljana Equites Caesaris ima obranu od pješadije 80 a od konjice 105...
    Prouči malo ukupan deff kombinacija jedinica zasebno za svaku rasu pa onda tak komentiraj
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Banned
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

rimljane ću imam vremena 18 sati dnevno
    nesviđaju mi se teuti jer moras vise biti aktivan a i kad se sve izracuna rimljani su bolji izbor

isto kao da biram između paladina i EI mislim da po tome odaberem pleme naravno Ei je bolji
    Uređeno od strane oltar (13.01.11 um 16:47 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

ukratko, teuti smece bili i ostat ce, a svakom novom verzijom ce bit jos vece smece...
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma denamo's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

teuti definitivno, samo ofanzivno njima :pčelica:
    :lovjueja:lovju:

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od oltar Vidi post
    nesviđaju mi se teuti jer moras vise biti aktivan a i kad se sve izracuna rimljani su bolji izbor

Kao prvo, nigdje ne piše da po nekom defaultu s teutima moraš bit jače aktivan..ili s rimljanima manje..ovisi o stilu igre koji odabreš s tim plemenom, to ti određuje kolko vremena buš "moral" bit za kompom da bi bil u vrhu..
    I nebi se uopće složil s ovim drugim, upravo suprotno. Rimski deff je spor, ograničen..i nemoj ni tolko gledat na deff u procjenama, kad se buš deffal i kad buš druge deffal vojska bu dolazila sa svih strana i od svih plemena..
    For The Price !

Član foruma Voodoo's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Rimljani su ti najbolji izbor. Ako si ikada igrao neke druge servere odi na općenite statistike i pogledaj postotak ljudi koji igraju sa teutima a pogledaj sa rimljanima...uvijek ima rimljana više od teuta...evo ti samo za primjer na talijanskom speedu 5 je prvi igrač koji ima rimljane i ima 40 sela a prvi igrač kod teuta 35...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

ovako travian igram vec jako dugo sad se cini glupo sto ovo pitam a igram travian par godina, ali sam igrao samo sa galima pa bi se htio s necim drugim iskusati. sto je bolji izbor rimljani ili teutonci?
    Pretpostavimo da nisi basnoslovno bogat i da ćeš brzi završetak gradnje koristiti samo kod viših razina farmi glavnog grada.
    Velika prednost rimljana je mogućnost da istovremeno gradiš unutar grada i izvan njega. Zbog toga je njihov razvoj brži, pogotovo kad dovoljna količina resursa za gradnju prestane biti problem (negdje od 4. sela na dalje). Po mom skromnom mišljenju to je glavni razlog zbog kojeg rimljani lakše zauzmu sami vrh populacijskih statistika.
    Teutonci će lakše dolaziti do resursa zbog nešto jeftinije vojske i bonusa na pljačku. Ako poznaješ mehanizme za otkrivanje farmi, teutonci su tvoj izbor.

Najbolje je da sam isprobaš oba naroda ili, ako je moguće, da igraš s jednim narodom, a budeš sitter iskusnom igraču koji igra s drugim narodom. Ne može se reći da je jedan narod bolji od drugog. Sva tri naroda imaju svoje prednosti i nedostatke. Nekome može biti super dupli kapacitet galskih skrovišta jer mu to omogućava da digne drugo selo bez da uopće radi vojsku. Drugome će to biti bezveze. A znamo svi - o ukusima se ne raspravlja. Zato, probaj oba naroda, pa sam prosudi koji ti bolje odgovara. Sretno!
    Uređeno od strane Amen Tetec (13.01.11 um 18:18 Uhr) Razlog: tipfeler

Banned
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

bogat saam kao 1.
    kao 2. volim vise pop i vojsku

Član foruma Tony24's Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Cool

ovako travian igram vec jako dugo sad se cini glupo sto ovo pitam a igram travian par godina
    ali sam igrao samo sa galima pa bi se htio s neceim drugim iskusati
    sto je bolji izbor rimljani ili teutonci?
    Ja bih ti izabrao teutonce ako si off

Jest da su skuplji ali uberu vise ressa i mogu poslati 1000 resursa

a ako si deff rimljane

DEFF=Obrambeni igrać
    OFF=Napadački igrać
    hr-s3 Tony24
    :harmonikaš:

Slične teme

1. Odgovori: 10
    Zadnji post: 19.03.09, 14:47
  2. teuti - savjet za pocetak
    By genijalac in forum Stara pitanja