Stranica 32 od 32 PrvaPrva ... 22303132
Prikaz rezultata 311 do 314 od 314

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od pametnica Vidi post
    Inače ne pišem, ali kad sam iščitala sve ovo, ipak moram malkice koje slovce da napišem
    Server završio, i neka je, bilo mu je i vrijeme, kao i svakom prije ovog
    Ja i moj savez OSV (Osvetnici) smo se lijepo naigrali, malo napadali, malo nas napadali, ali u biti super je bilo. Pojedini igrači iz drugih saveza, koje znam sa ranijih servera su me razočarali kao ljudi, nažalost. Onakvi pojedinci su sramota za Travian i smisao Traviana, bar onako kako ga ja vidim.
    Imali smo off za rušenje WW-a na nulu, nismo ga rušili, jer smo bili svjesni činjenice da bi tad drugi pobjedili, a što opet meni kao osobi nije nimalo odgovaralo, zbog prljave igre nekih pojedinih igrača iz jednog saveza (nema potrebe da imenujem, svi znamo na koga se odnosi). Deff smo također imali, pa nije bio ni problem u tom. Ipak, za mene je ovo igra, zabava, druženje, i kao takvu je volim. Pobjeda na serveru se pamti nekoliko dana, možda čak i do idućeg servera, ali se ljudska pokvarenost, gubljenje obraza, izdaja pamti zauvijek.
    Čestitke pobjednicima, da ne bih zaboravila.
    Mi smo svi pobijedili ovaj server, svi koji smo ostali ljudi u igri, jer ovo je igra
    Lijep pozz svima, do idućeg servera

Pametnica
    Znači 'zgubili ste?

I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman.

by big yellow guy

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Cekamo Vas sve na jesen da se malo igramo

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od AquaX Vidi post
    Ha hebem ti lošeg servera ... ni off nisam potrošio...sve mislim rusi će bar ...nešto da pokažu kad ono ...niš...
    izgleda su svi slali resse Orgstaru... čitav server... šteta da i to nismo skatali ili uzeli selo .. ko Avataru.. da malo lupa glavom o ekran
    nadji jednog ko ce da kaze da nam je slao resurse na orgstar, a da nam otme neko off selo je jednako nemogucoj misiji, acc pokriven 24h, veliki izvidjacki art, par jakih defera oko nas, od toga bih izdvojio ahila sa preko milion deffa (gal) i sindikat sa preko milion deffa (rimskog) + 5-6 prosecnih defera, znaci trebalo bi par ww offa za probijanje da bi pokusao da unistis jedan ww off, matematika, hm

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Igrač: Rokam
    Savez: Spin
    :welcome:
    Zahvaljujem se suborcima iz Spin i Aliens saveza te LSD-u kao bratskom savezu na ljepoj zabavi tokom cijelog servera.:cvjetic:
    Dosadno nije bilo ni u jednom momentu,:palčina: savez Spin se rokao cijelog servera i nismo imali namjeru ići na ww,jer probat i nedignut ovako slab server bi bila sramota za nas,( hihi).:lol2:
    Nismo imali volje graditi a pošto je kamenko 5x bio kod našeg kolege Intera odlučili smo da imamo ww da se zezamo još malo. Gradilo se, rušilo se, igralo se,razmatrali moguće scenarije ... mnoge noći na skypu provodili smijali se opijali se i družili što je i bit ove igre, timske igre kao kolektiv,svi ko jedan je rezultat toga da smo postavili zadnji kamen na vrh S.čuda.
    Zasluženo!:štemer::štemer::štemer::pčelica:
    Ostale alianse na serveru su me iznenadile kao koalicija VOS-BORG:cerek:
    Najača koalicija na serveru ste bili sa tom suradnjom ( ajde da se ne napadamo) hahaha.:cerek:
    Gdje je vama deff? očito ga u ww niste imali.:svinjica mala:
    Gdje su vama offovi? očito ww niste napadali.:svinjica mala:
    Šta ste vi radili cijeli server osim što ste POP štancali niste imali ni 2 offa od 10 saveza.. jedno veliko 0.:lol2:
    A TNT šta reći o njima 3-4 offa prva aliansa servera borili ste se ko če bit prvi a ko peti u popu, tko če imat 60 a tko 70 sela,a rezultat toga svega je šta? NIŠTA,
    Od 5 miljona deffa u ww 60% je od rusa bilo. tako da priče o ahilu i njegovih preko milju deffa te sindikatu preko milju deffa i par prosječnih deffera ne prolazi ovdje. To dječici možete mazat oči.
    Off od orgstara je pohvalan :palčina:,nemože to svatko napravit, ALI timska igra kod vas neznači ništa,
    na fejk ww od 1.5M deffa pola tog offa bi skino ww. Ovnaša sačuvat za drugi udar igralo bi se još..ali,ali,ali šta bi bilo kad bi bilo hihih.Nek ste vi imali svojih 5 minuta. pljesak
    Šaljete ovnaša solidnog ispred da vam skine zid?:cerek: Kao ima se pa nam netreba,,možda i nije trebao jer sam na kraju servera skužio i da vam nije trebao taj ovnaš jer to je sve od alianse TNT bilo od offa. sramota.:svinjica mala:
    Kada smo došli na level 99 smo razmišljali da stanemo i stučemo offove koji su ostali gospodo draga, imali smo 6 ww offa za sve vas nakraju pola neiskorištenih i ovom prigodom iskazujem žaljenje našim drugovima kojima su offovi ostali(hihih).
    Jednostavno razbili smo vas ko beba zvečku.

Čestitke na osvojenom serveru "LSD&SPIN&ALIENS" svi ko jedan

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2